Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Ciociu ewu niedawno robilam do Ciebie przelew z zagranicy. możesz sprawdzić czy Twoj bank nie pobrał przypadkiem prowizji za przelew z zagranicy?placilam teraz za bazarek i sie okazało że jednej cioci bank policzyl jeszcze sobie prowizje..

Na razie nie dotarł:)

Link to comment
Share on other sites

HURRRAAAAA!!!!! Powodzenia psiaku kochany! Dzisiaj Ty wygrałeś los na loterii :loveu:

 

 

Bardzo dziękujemy za wspaniały dom dla Lando :loveu:  Fajnie, że jesteś tu z nami :klacz:

 

To ja dziękuję, ze jesteście i macie wrażliwe serducha  :calus:

 

Na razie podczytuję, mam nadzieję, ze się wdrożę i będę pomocna.

Link to comment
Share on other sites

 

HURRRAAAAA!!!!! Powodzenia psiaku kochany! Dzisiaj Ty wygrałeś los na loterii :loveu:

 

 

Bardzo dziękujemy za wspaniały dom dla Lando :loveu:  Fajnie, że jesteś tu z nami :klacz:

 

To ja dziękuję, ze jesteście i macie wrażliwe serducha  :calus:

 

Na razie podczytuję, mam nadzieję, ze się wdrożę i będę pomocna.

 

 

Gorące pozdrowienia dla Lando_Pancia  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

??? Musial dotrzec wpisana jestem nawet w przychodach ;)to bylo jakies 2 moze 3 tyg.temu.

O matko :look3:  , czyżbym przegapiła, ja dzisiaj sprawdzałam ostatnie dni i dlatego nie było.
Wszystko przeglądnę, jeszcze mi się nie zdarzyło przeoczyć wpłaty ale w tym wariactwie ostatniego miesiąca wszystko jest możliwe.

Link to comment
Share on other sites

Baki -pojechał do domu:)

Nazywa się Spajki, Panie fantastyczne:) :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia psiaczku :) To jakiś nowy psiaczek zabrany bezpośrednio ze schronu ?

 

Byłam dzisiaj z Tosią u wetki, bo żeby ustalić termin sterylki  wetka chciała maleńką najpierw zobaczyć. Maleńka została osłuchana, sprawdzony stan zębolków i nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Zabieg odbędzie się w poniedziałek o godz. 12-tej. Podczas uśpienia oczyści jej ząbki i obetnie pazurki. Wszystko razem będzie kosztować 180 zł - taryfa ulgowa dla bezdomniaków.

Prosimy więc o kciuki w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

 

O matko :look3:  , czyżbym przegapiła, ja dzisiaj sprawdzałam ostatnie dni i dlatego nie było.
Wszystko przeglądnę, jeszcze mi się nie zdarzyło przeoczyć wpłaty ale w tym wariactwie ostatniego miesiąca wszystko jest możliwe.

 

 

Nie przegapiłaś :) Wpłata wpłynęła, ale chyba dość dawno, bo w Twoim rozliczeniu jest pomiędzy anonimem, a Dulską

 

200 zł Anonimowy Darczyńca dla szczeniaków

60,97zł grazia1979

600 zł Dulska -operacja Toto

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny może sie źle wyrazilam :) nie chodzi mi o to czy wplats wpłynęła czy nie,tylko czy wasze banki pobieraja prowizje za przelew przyjety z zagranicy.np.za przelew do BZWBK w kwocie 60 zl.bank policzyl sobie 5 zl.prowizji.chce tylko wiedziec czy wasze banki tez sobie biora prowizje.chodzi mi o to zeby na przyszlosc wiedziec i wysłać wiecej jak bedzie trzeba,nie chcę żeby były nieporozumienia że za malo komus wplace deklaracji albo na bazarek. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Nie przegapiłaś :) Wpłata wpłynęła, ale chyba dość dawno, bo w Twoim rozliczeniu jest pomiędzy anonimem, a Dulską

 

200 zł Anonimowy Darczyńca dla szczeniaków

60,97zł grazia1979

600 zł Dulska -operacja Toto

 

Dziękuję elik, ja mam o 6 rano samolot a roboty huk, cieszę się,że wszystko się wyjaśniło.

Sprawdzę czy jest prowizja, jak wpiszę  wpłaconą kwotę do historii   to będzie chwila żeby zobaczyć :)

Grazia masz słuszność, takie rzeczy należy wiedzieć :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zdjęcia od Basi i komentarz:

Lando - już miesiąc w swojej Rodzinie:)

 

DSC_0267a.jpg
 
7005.jpg
 
CSC_0323%255B1%255Da.jpg

 

 

Lando, jak wypiękniałeś :klacz: I jakie wspaniałe posłanie :)

 

Twoja Pańcia bardzo o Ciebie dba, za co Jej bardzo serdecznie dziękujemy  :buzi: :iloveyou: :Rose: :Rose: :Rose: 

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia psiaczku :) To jakiś nowy psiaczek zabrany bezpośrednio ze schronu ?

 

Byłam dzisiaj z Tosią u wetki, bo żeby ustalić termin sterylki  wetka chciała maleńką najpierw zobaczyć. Maleńka została osłuchana, sprawdzony stan zębolków i nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Zabieg odbędzie się w poniedziałek o godz. 12-tej. Podczas uśpienia oczyści jej ząbki i obetnie pazurki. Wszystko razem będzie kosztować 180 zł - taryfa ulgowa dla bezdomniaków.

Prosimy więc o kciuki w poniedziałek.

Czy ktoś może zgłosić małą do Sterylkowej Skarbonki?

Pieniędzy ubywa a jeszcze masa wydatków przed nami.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny może sie źle wyrazilam :) nie chodzi mi o to czy wplats wpłynęła czy nie,tylko czy wasze banki pobieraja prowizje za przelew przyjety z zagranicy.np.za przelew do BZWBK w kwocie 60 zl.bank policzyl sobie 5 zl.prowizji.chce tylko wiedziec czy wasze banki tez sobie biora prowizje.chodzi mi o to zeby na przyszlosc wiedziec i wysłać wiecej jak bedzie trzeba,nie chcę żeby były nieporozumienia że za malo komus wplace deklaracji albo na bazarek. :)

Na razie prowizji nie ma, nie wiem czy nie naliczają na koniec miesiąca.

Sprawdzę i jeszcze raz dziękuję za wsparcie:):):)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zdjęcia od Basi i komentarz:

Lando - już miesiąc w swojej Rodzinie:)

 

DSC_0267a.jpg
 
7005.jpg
 
CSC_0323%255B1%255Da.jpg

 

 

Lando, jak wypiękniałeś :klacz: I jakie wspaniałe posłanie :)

 

Twoja Pańcia bardzo o Ciebie dba, za co Jej bardzo serdecznie dziękujemy  :buzi: :iloveyou: :Rose: :Rose: :Rose:

Lando przybrał na wadze 7 kg :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Brązowa sunieczka -szczeniaczek u Makili zachorowała:(

Makila była u weta, martwimy się bo mała wczoraj była szczepiona. Kruszynka dostała  leki i kroplówkę żeby się nie odwodniła.

Przed szczepieniem była gruntownie zbadana, wszystko było w porządku a dzisiaj jest chora:( :(:(

Jutro znowu jadą do lecznicy.

Rysio po kastracji, wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisała ewu, rozchorowała się brązowa sunia.
Wczoraj wszystko było ok. Przed szczepieniem tak jak pozostałe szczeniaki została zbadana i nic nie wskazywało na to, żeby jej cokolwiek dolegało.
Dzisiaj rano już nie rozrabiała tak jak pozostałe. Śniadanko zjadła razem z rodzeństwem i później była coraz bardziej apatyczna. Spała lub leżała i nie chciała jeść. Po południu zaczęł jakby pochrząkiwać, bo kaszlem tego nie można nazwać. Pojechałam z nią do weta i okazało się, że malutka ma 41stopni gorączki. W oskrzelach było słychać bardzo delikatne szmery, płuca czyste.
Dostała lek na zbicie gorączki, antybiotyk i kroplówkę podskórnie. Jutro kolejna wizyta.

Wieczorem po powrocie od weta troszeczkę zjadła i śpi.
Musi być odizolowana od innych szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...