Jump to content
Dogomania

[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!


doris_day

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze pieczone:-(:-(A tak się cały czas martwiłam,aby nie było jak z Guciem z mego podpisu,co gdy transport był załatwiony dziewczyna zrezygnowała.......
Będę miała nauczkę na przyszłość,żeby nie cieszyć się za wcześnie i nic nie mówić,dopóki piesek nie będzie w dobrym domu..........

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem wściekła ! Jak tak można - w głowie mi się nie mieści. Rozumiem, ze mozna sie rozmysleć, zmienić zdanie ale trzeba to powiedziec/napisać !
Zebraliśmy cudem duze pieniadze, samochod, cala wyprawka... tak nie mozna...

Przyjrzyjcie sie dobrze - na tym zdjeciu jest Luka - w boksie przebywa z dominantka, ktora nie pozwala jej wyjsc...

:(:(:(

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9075/dscn8237lb7.jpg[/IMG][/URL]

[B]Epe,[/B] odsyłam Ci pieniazki, kochana jestes ! Daj znac jak dojda

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się [B]Agusiu,[/B]tak jak napisałam na wątku Gucia,właśnie przez takich nieodpowiedzialnych ludzi odechciewa się działać,pomagać.Bo to że Agabe z nas zadrwiła,to nic,najwyżej"tylko"od tego w końcu zwariujemy,załamiemy się...kit z nami....Ale to że [B]OSZUKAŁA TĄ SUNIĘ i NAWET NIE RACZYŁA NAPISAĆ,PRZEPROSIĆ to już jest okropne i nieludzkie[/B]:-(:-(:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

skad sie biora tacy nieodpowiedzialni ludzie:angryy: I jeszcze smią sie nazywać miłośnikami psów.Dogomanicy pfffff-kurna mać. najpierw edit jaja sobie robi teraz ta kobita.
Niech was szlag za to trafi-za to ze najpierw dajecie nadzieje tym bidnym zwierzętom a pózniej ją odbieracie-jakby nigdy nic!
Zapamiętajcie,ze [B]kto daje nadzieje i ją zaraz odbiera-ten się w piekle poniewiera![COLOR=red]I wynocha z dogomanii tu takich niepotrzebujemy![/COLOR][/B]
[COLOR=black]Patyczaki se hodujcie i rybki w akwariiach a nie udawajcie miłosników psów!:mad: [/COLOR]

no nerw mi skoczył normalnie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

grinajs uwazaj na wysokie cisnienei krwi, dzis pelnia, kazdy ma w sobie jakiegos malego wilkolaka ktory wylazi zawyc z agresji :) rowneiz BARDZO sie zawiodlam, kupilam Luce smycz, obroze, obiecalam jej, zarezerwowalam, wszyscy w schronie z pracownikow sie cieszyli ze jedzie bo to super psinka, a tu co? wielkie G... i jak tu sie nie denerwowac i smucic? grinajs kochana wrazliwa ciotko, przy okazji uwazaj na swoje zdrowie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']no wiecie co...agabe...po prostu napisz co sie stalo...albo napisz ze nic z tego i odbierz ta resztke nadzieji...tyle...[/quote]
Akurat nadziei to już z tej strony chyba nie ma więc o resztce nie ma co mówić. Ale żeby dogomaniak ... :mad:
To mogłaby wytłumaczyć tylko jakaś totalna katastrofa osobista.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']Akurat nadziei to już z tej strony chyba nie ma więc o resztce nie ma co mówić. Ale żeby dogomaniak ... :mad:
To mogłaby wytłumaczyć tylko jakaś totalna katastrofa osobista.[/quote]
no ja wlasnie mialam na mysli nadzieje na wytlumaczenie typu totalna katastrofa osobista...bo normlanie nie moge tego zrozumiec jak dogomaniak tak moze....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

doris, dobry, smutny tytul, czy dla Luki bedzie jeszcze szansa? czy umrze zdominowana w boksie, oddana po 8latach wiernosci, lojalnosci i milosci do swojego pana... nie moge uwierzyc ze facet zaplacil za nia spore pieniadze, wyeksploatowal psa i oddal, bo co, bo juz nie rodzi??

Link to comment
Share on other sites

[B]Szuwar[/B],nie przepraszaj,wszystkie rady mile widziane:lol:!
I masz rację,bo że dla nas to nie ma znaczenia to wiadomo.,ale faktycznie są osoby co dzięki temu ,że rasowy,chętniej się skuszą na psiaka czy Mu w jakikolwiek sposób pomogą.
Myślę że Doris jak rano tu zajrzy,to dopisze w tytule;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...