Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Tengusia']moj Bolus tez tak ma i co najlepsze on doskonale wyczuwa kiedy poprostu go wolam a kiedy wolam go zeby mu jakies tabletki dac czy inne cuda i zawsze wtedy siedzi taki przerazony na lozku jakby mowil "ja nie chce prosze nie zmuszaj mnie" - zwierzaki juz tak maja i mysle ze Teosiowi tez przejdzie ;)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]A tak to i Salsa się zachowuje :evil_lol: Nie mam zielonego pojęcia skąd wie kiedy chcę jej coś wcisnąć do gardła[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]pasztecika a się nie mizia tylko smaruje :p...i podaje z ogórkiem kiszonym ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:eating: mniam[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Lucky.']znęcasz się nad nim dlatego ucieka :P[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja mu życie próbuję uratować a on nie docenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='furciaczek']Czesc gwiazdeczki Wy moje...no moze nie wszystkie to gwiazdeczki ale wiekszosc sie kwalifikuje:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jak tak dalej pójdzie to niedługo wszystkie będziemy co niedzielę o 20:00 spotykać się na parkiecie w TVNie :evil_lol::evil_lol:






***
Teodor ma się dużo lepiej. Kuweta wygląda tak jak powinna choć to nie jest fajny widok :evil_lol:
Apetyt mu dopisuje i już nie zachowuje się w podejrzany sposób :multi:
Całkowicie spokojna będę dopiero jutro jak stan klatki będzie normalny :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Środek dnia a tu tyle gwiazd :) witajcie :loveu:


Teodor ma się dobrze, właśnie wcina warzywka i zdążył już nabrudzić w świeżo sprzątniętą kuwetę. Nadal nie jest bobków tyle ile normalnie ale zdecydowanie więcej niż ostatnio.
Salsie dziś rano zachciało się ze mną bawić więc tak szalałyśmy że mi coś w szyi przeskoczyło. Nie mogę głowy w lewo odwrócić :mdleje: A pewnie zamiarem rudej było mi skręcić kark :obrazic:

[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Salsie dziś rano zachciało się ze mną bawić więc tak szalałyśmy że mi coś w szyi przeskoczyło. Nie mogę głowy w lewo odwrócić :mdleje: A pewnie zamiarem rudej było mi skręcić kark :obrazic: [/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

Wredna Pancia, wredny Pies. :diabloti:

Nie no w tym przypadku akurat Cię rozumiem, sama mam zabójcę pod dachem. Przez zabawę z Larą w zeszły piątek po dziś dzień siedzę w domu z okładami, nie chodzę do szkoły tylko po szpitalach. Bywa. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam się przywitać, ale jakoś tu pusto...
Super że zając bobkuje prawie normalnie :multi:. Już nie pamiętam jak wyglądają królicze bobki i czym to 'pachnie' :evil_lol:.
Co do skrzywdzenia przez psa to u mnie się kontuzjują nawzajem, a ja tylko czasem bywam pogryziona albo zgwałcona jak się młodej coś ubzdura w pustej główce :roll:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć[SIZE=7] [FONT=Lucida Console][SIZE=6]*[/SIZE][/FONT] :loveu:[/SIZE]

Z Teodorem w dalszym ciągu są problemy, przedwczesna była moja radość. Zeszłej nocy wypróżnił się i zrobił też troszkę rano ale potem prawie nic, kilka bobków i na tym koniec. Do 4 rano siedziałam i masowałam go...początkowo co godzinkę a od 2 co pół bo pojawiły się bobki i chciałam "wycisnąć" z niego jak najwięcej. Dzisiaj zabrałam go do weterynarza, dostał 2 zastrzyki, tabletki na 8 dni i pastę Bezo-pet. Mam go przetrzymać troszkę na sianie i dużo masować.
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Wydaje mi się że moja 2 letnia siostrzenica mogła chcieć dać mu coś do jedzenia i ktoś dał jej sałatę żeby zaniosła mu. Zawsze jak do nas przychodzi to pierwszą rzeczą za jaką się zabiera to dokarmianie zwierząt, upomina się o chrupki dla kota, dla psa i coś dla Teodora. Ja zawsze jej daję coś co wiem że nie zaszkodzi. Pytałam mamy ale mówiła że nie dawała, muszę spytać siostry i szwagra. Zobaczę co powiedzą.
Tak czy siak już po ptakach teraz grunt żeby go odetkało. Masuję mu brzuszek co godzinę i pojawiają się bobki...w małych ilościach ale grunt że są. Poza tym Teodor zachowuje się normalnie, ma apetyt i widać że nie ma wzdęć...nie dyszy, nie wierci się, nie zgrzyta ząbkami. Siedzi sobie spokojnie pod oknem i pewnie się zastanawia kiedy ta wstrętna baba znów zacznie go męczyć ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Witaj kochana ma :multi::loveu::multi:
Jak dobrze Cię znowu widzieć :loveu:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witaj moja droga :loveu::loveu:
Ciebie w sumie też dobrze tu widzieć :cool3:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='deer_1987']to tez zalezy jaka salata bo rzymska sie podaje bez problemu :)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Nie mam królika od wczoraj i wiem co może mu zaszkodzić a co nie więc gdybym miała w lodówce rzymską sałatę a nie zwyczajną to bym nie pomyślała nawet o takim przebiegu zdarzeń.




a tak spędzaliśmy, głównie Teodor spędzał ostatnią noc :)

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04793.jpg?t=1290267729[/IMG]

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04794.jpg?t=1290267730[/IMG]

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04801.jpg?t=1290267730[/IMG]

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04804.jpg?t=1290267730[/IMG]





[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][


Teodor waży 2,05kg :-o Wiedziałam że jest duży i ciężki ale nie sądziłam że dobił wagą do 2kg :evil_lol:





[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Sześć Kwiatuszku :loveu: Ha, powiem Ci, że Kubusiowy też był na kontroli u wet i osiągnął wagę..... 2,5 kg..... Jeszcze troszkę i będzie pasztecik na Sylwtestra :evil_lol:
Zdrówka dla chłopaczka :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04804.jpg?t=1290267730[/URL] o jaa, kup mi taką pościel![/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nigdy w życiu, tylko ja mogę mieć pościel w grające krówki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Selket']Sześć Kwiatuszku :loveu: Ha, powiem Ci, że Kubusiowy też był na kontroli u wet i osiągnął wagę..... 2,5 kg..... Jeszcze troszkę i będzie pasztecik na Sylwtestra :evil_lol:
Zdrówka dla chłopaczka :loveu: :loveu:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ooo kogo moje oczy widzą :) cześć :loveu::loveu::loveu:
eee to Teodor jest niczym piórko przy Kubusiu :evil_lol: czuję się zaproszona w każdym bądź razie na pasztet, później się odwdzięczę tym samym ;)
dzięki[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Jak brzunio bobkowego chłopaka ??[/B][/COLOR][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
Myślę że jesteśmy na dobrej drodze. Masujemy cały dzień co godzinę brzuszek i coś się dzieje powolutku ale grunt że widać pozytywne efekty. Od godziny siedzi w klatce bo chciałam żeby zjadł coś i wcinał sianko z apetytem po czym troszkę zabrudził kuwetę. Mała rzecz a tak cieszy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...