Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='zuzolandia'][I][B]Ty sie złotko teraz melduj bo sie bedziem martwic jak tak znikniesz znienacka ...:shake::shake:...nie musisz latac po całym dogo ale sztechkarta u siebie od[/B][/I]bij :eviltong::eviltong:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
a więc się melduję :)
ładnie spałam całą noc, dobrze się czuję (lekko tylko mnie głowa boli) :)
mam nadzieję że dziś wieczorem już nie będę odczuwała jakichkolwiek bólów brzucha bo to staje się nudne :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='deer_1987']To tajk jak z Niunia...[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
ah z tymi psami
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dziętophrrry, przyszłam sobie poczytać co tam u Ciebie w pracy ;)


A Ty co, chorą udawałaś, żeby niby co? Lenić sie i w wyrku wylegiwać... co to to nie ;D Cfaniara, myśli że uwierzyłam w te jej bóle brzusia :P...

a na poważnie, w Poznaniu jelitówka szaleje, więc może i do was dotarło.
Zdrówka... se golnij wódeczkę i bedzie git :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agus5839'][URL]http://img225.imageshack.us/img225/1583/dsc02658e.jpg[/URL]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: rewelacyjne fotka,a te spojrzenie mnie powaliło:mdleje::evil_lol:


zdrówka duuuzo zyczymy:lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzięki :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Magda25']Dziętophrrry, przyszłam sobie poczytać co tam u Ciebie w pracy ;)


A Ty co, chorą udawałaś, żeby niby co? Lenić sie i w wyrku wylegiwać... co to to nie ;D Cfaniara, myśli że uwierzyłam w te jej bóle brzusia :P...

a na poważnie, w Poznaniu jelitówka szaleje, więc może i do was dotarło.
Zdrówka... se golnij wódeczkę i bedzie git :)[/quote]
[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]
jakie akcentowanie Dzień dobry :)
czehść ;) :loveu::multi:

przepraszam, już nie będe kłamać że mnie brzusio boli :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a więc się melduję :)[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ładnie spałam całą noc, dobrze się czuję (lekko tylko mnie głowa boli) :)[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mam nadzieję że dziś wieczorem już nie będę odczuwała jakichkolwiek bólów brzucha bo to staje się nudne :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote]

Cześć, dobrze, że zdrowie lepiej.....:p

[quote name='deer_1987']Ja trzeci dzien sobie w domu siedze i odpoczywam i sie kuruje, ale fajnie byc w domu :D[/quote]

Fajnie być w domu, ale z dobrym samopoczuciem ;)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja trzeci dzien sobie w domu siedze i odpoczywam i sie kuruje, ale fajnie byc w domu [/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
kuruj, kuruj :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Maks i Spark']Cześć, dobrze, że zdrowie lepiej.....

Fajnie być w domu, ale z dobrym samopoczuciem

A.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzisiaj jest już super :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='doma0905']ello . ;)

dawno nas nie było , przepraszamy :p

bedziemy czenściej wpadać . ;)

i zapraszamy do nas :diabloti:[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć:loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Cavy'][URL]http://img225.imageshack.us/img225/1583/dsc02658e.jpg[/URL]
świetne to zdjęcie jest. :lol:
:loveu::loveu::loveu:[/quote]

:cool3: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]taka grzeczna się na nim wydaje[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='deer_1987']No w sumie ale czasami brakuje tego snu czy ogolnie odpoczynku bo czlowiek w tyg ciagle za czyms goni...[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mi tam snu nie brakuje :) chodze do pracy na 13 albo 15 więc mogę spać spokojnie...jutro jedynie na 10 :shake:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Rinuś'][I][B]oo widzę, że lepiej, to pewnie że w końcu przestałaś pić :evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]czy wszyscy muszą mi wmawiać że jestem alkoholik? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='zuzolandia'][I][B]Hello ..sadzilam dzisiaj żonkile na ogródku hihihihi[/B][/I][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mam nadzieję że byłaś dla nich delikatna ;):diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Maks i Spark']A ja na smierć zapomniałam, że już jest pora na sadzenie cebul....:oops:

Cześć wieczorowo :)

A.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja nie jestem cebulą :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

cześć :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Cebul kwiatowych....:evil_lol:;)

A.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]teraz tak się to nazywa :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='bianka19']Siemanko. :)[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='diabelkowa']a pomalowane paznokcie gdzie?[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
nie chciałam wyjść na zbyt wielką tipsiare więc zdjęcie zrobiłam przed pomalowaniem :oops:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Rinuś'][I][B]Nikt Ci nie wmawia...wszyscy uświadamiają :diabloti:[/B][/I][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]może rzeczywiście coś w tym jest :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Jak tam w pracy było ? Jakieś śmiszne akcje ;D Lubie czytać o Twoich przygodach w pracy ;D[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]w pracy dziś miałam mało pracy, głównie czytałam książkę :eviltong:
ostatnio jest spokój :niewiem: może cisza przed burzą ;) :evil_lol::evil_lol:

jedynie dostarczają nam rozrywki stare obleśne dziadki ale to jest temat rzeka, niektórzy faceci potrafią być natarczywi nawet jeśli ledwo już trzymają się na nogach :mdleje:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jedynie dostarczają nam rozrywki stare obleśne dziadki ale to jest temat rzeka, niektórzy faceci potrafią być natarczywi nawet jeśli ledwo już trzymają się na nogach :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Przyszłam pooglądać nowe zdjęcia Salsy ale nie nie ma :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']hej ciocia przyszlam sobie i do ciebie zajrzec wieczorowa pora :diabloti:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć ciociu z Hameryki :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Ania!']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Przyszłam pooglądać nowe zdjęcia Salsy ale nie nie ma :placz:[/quote]

[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]a no nie ma i nie wiem kiedy będą :)
[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...