Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[QUOTE]***
mój organizm postanowił mi zafundować powtórkę z rozrywki i znów czuję się do dupy... do lekarza iść nie chcę
miałam na 13 iść do pracy ale poprosiłam kierowniczkę o dzień wolny, teraz idę się jebnąć do wyra z nadzieją że mój żołądek przypomni sobie że lubię go nie czuc[/QUOTE] nie zgapiaj u mnie to samo mam okres :angryy: i cirpie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzięki za życzenie zdrowia, przyda się :p


to że mój pies je dziwne rzeczy nie oznacza że ja również :evil_lol:
a co do napojów ze skutkami ubocznymi to pokusiłabym się o stwierdzenie że ostatnimi czasy żyję w abstynencji i kto wie czy to nie jest powód mojego złego samopoczucia ;) :evil_lol: może mi nie służy dłuższa wstrzemięźliwość w tym temacie ;)

pospałam dwie godziny i lepiej się czuję :multi: chociaż jeszcze nie super ale wszystko idzie w dobrą stronę :cool3:

pies chce iść na dwór a mi się nie chce wychodzić z domu :roll:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Witamy

[URL]http://global.images6.fotosik.pl/547/fd24d62f5cdc24df.jpg[/URL] ah jak się w niego wpatruje :loveu::evil_lol:

hehe to smakoszka z niej :diabloti:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='e.v.a']czesc jebnięta na łóżko :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dobrze że nie O łóżko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']helllo :hand: a ja dzis wybieram sie sama na miasto poszalec z Nikonem Christophera :multi::multi::multi: ... no i przedewszystkim odpoczac od matki :diabloti:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]heloł :multi:
to powodzenia, szalej duzo bo chcę zobaczyć owoc Twoich szaleństw :eviltong:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']Siemanko Wam dziewczynki :loveu::loveu:[/quote]
[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]
cześć :loveu::multi:
[/FONT][/B][/COLOR]
[quote name='gossia']jakie piękne oczusie mają oby dwa:loveu::loveu::loveu: a tak [B]wgl. to chyba trochę waszemu kotkowi się przypasło..?[/B] ale śliczne zwierzaczki.. ;*[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to złudzenie optyczne :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='zuzolandia'][I][B]siemanko :loveu:[/B][/I]
[I][B]eee chyba cosik w lufcie furgo bo mie tysz jakos dziwnie ...ni to mnie boli brzuchol ni to nie boli ...do tego jakies kilanie w gardziołku ..no masakra...:shake:...[/B][/I]
[I][B]wrocilam z pracy i głodna jestem jak wilczysko :evil_lol:[/B][/I][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :loveu::multi:

i pewnie chciałaś nas zjeść, dlatego przyszłaś :diabloti:
całe szczęście nie zastałaś nas :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Tengusia']bylo supcio a ja jeszcze bardziej marze teraz o zakupie Nikona :diabloti:[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja mam podobne marzenia :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='deer_1987']Milego dnia!!!!

Ja musze sie rozejrzec za jakas kurtka dla Sherry, 0 stopni wieczorem bylo...[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
dzięki i wzajemnie :razz:

tutaj też zimno, nie wiem ile stopni ale dzisiaj od rana deszcz pada i momentami grad wali :shake: a przecież dopiero co lato było[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]kolejny raz trzeba stwierdzić fakt że nadzieja matką głupich :)
też się łudziłam że długo jeszcze będzie mi dane cieszyć się słońcem :shake:

w ogóle to przed chwilą błysnęło i grzmotnęło, jest super :happy1:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]u mnie ładna pogoda,słońce nawet świeci :loveu:[/B][/I][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i co się chwalisz :mad:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='WeronikaM']nie narzekajcie, że zima się zbliża, przecież sezon narciarski to mój ulubiony :razz: :evil_lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a tam pierdoły gadasz i się nie znasz...zima jest zUa :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='e.v.a']helołłłłłłłłłłł witam w ten piekny jesienny dzien .... w drodze do pracy uszy mi prawie odpadły ... chyba czas zaczac jedzic autem :roll:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]heloł :loveu:
ta ja dzisiaj w płaszczyku zimowym do pracy przylazłam :roll: skończyło się latanie w krótkich gaciach :shake:

swoją drogą jeszcze 13 minut i zamykam ten burdel :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Cześć
Pogieło tą pogodę, u nas dziś 5 stopni... no paranoja jakaś... dopiero co nad morzem byłam i opalałam swoje grzeszne ciało... Ja nie chce zimy :placz:[/QUOTE]

u nas tez od wczoraj deszcz :placz: to jakis obled i niech mi ktos powie ze ja w tym roku nie mam pecha to i tak nie uwierze ... zamiast na plazy ogladac pieknych :diabloti: to w domu siedze i patrze se przez okna jak deszczyk robi kap kap kap kap :mdleje:

jedyne pocieszenie to ze jest cieplej niz w pl :p no i od czwartku ma byc slonko zobaczymy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Cześć! :)



Nooo pogoda to chyba w całej Polsce taka do dupy :angryy::angryy::roll:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :loveu::multi:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Tengusia']u nas tez od wczoraj deszcz :placz: to jakis obled i niech mi ktos powie ze ja w tym roku nie mam pecha to i tak nie uwierze ... zamiast na plazy ogladac pieknych :diabloti: to w domu siedze i patrze se przez okna jak deszczyk robi kap kap kap kap :mdleje:

jedyne pocieszenie to ze jest cieplej niz w pl :p no i od czwartku ma byc slonko zobaczymy :razz:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to chyba faktycznie pech skoro i tam Cię deszcze dopadł :shake:
no ale oby w ten czwartek słońce się pojawiło :)



***
zaczynam powoli wymieniać kase na funty
nie spodobał mi się fakt że dałam w kantorze dosyć sporo polskich złotych a dostałam tak mało funciaków :shake:
jak dorwę kumpelę na gygy to muszę ją spytać czy starczy mi tyle ile chcę wymienić...nie mam pojęcia jak droga jest szkocja
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...