Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :loveu::multi:

wróciłam zza światów ;)
miałam kilka dni wyciętych z życiorysu, czymś się zatrułam :roll: koszmaaar :shake: to złe samopoczucie piątkowe i gorączka było wstępem do tego co się ze mną działo w sobote wieczorem, niedzielę i poniedziałek [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] dzisiaj w końcu udało mi się przespać całą noc, obudziłam się jedynie z masakrycznym bólem głowy i szyi :hmmmm: tabletki stłumiły na szczęście ból

nie miałam mocy siedzieć na dogo, dlatego teraz nie będę nadrabiać bo za dużo żeście pewnie nagadały :eviltong: ale poodwiedzam zaraz :)

moja księżniczka jorkowa :loveu:
czyż nie jest stylowa? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1583/dsc02658e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wróciłam zza światów ;)[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]miałam kilka dni wyciętych z życiorysu, czymś się zatrułam :roll: koszmaaar :shake: to złe samopoczucie piątkowe i gorączka było wstępem do tego co się ze mną działo w sobote wieczorem, niedzielę i poniedziałek [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dzisiaj w końcu udało mi się przespać całą noc, obudziłam się jedynie z masakrycznym bólem głowy i szyi :hmmmm: tabletki stłumiły na szczęście ból[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie miałam mocy siedzieć na dogo, dlatego teraz nie będę nadrabiać bo za dużo żeście pewnie nagadały :eviltong: ale poodwiedzam zaraz :)[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]moja księżniczka jorkowa :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czyż nie jest stylowa? :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[URL]http://img225.imageshack.us/img225/1583/dsc02658e.jpg[/URL]

[/quote]

Cześć Kobieto!!!!, to jakaś grypka Cię dopadła :shake: nie dobrze, ale grunt, że lepiej się czujesz :p

księżniczka miodzio :loveu: ( ma cierpliwość do swojej paniusi, że daje się tak przebierać....:evil_lol:;))

Zdrówka :)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Cześć Kobieto!!!!, to jakaś grypka Cię dopadła :shake: nie dobrze, ale grunt, że lepiej się czujesz :p

księżniczka miodzio :loveu: ( ma cierpliwość do swojej paniusi, że daje się tak przebierać....:evil_lol:;))

Zdrówka :)

A.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie wiem może i grypa :niewiem:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]w każdym bądź razie dziwne było to że w sobote i niedziele dopiero od późnego południa zaczynałam się źle czuć a w nocy było już w ogóle kongo :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no cóż, bywa ...grunt że już lepiej :)[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ona już nawet nie protestuje jak ją ubieram bo wie że nie ma nic do powiedzenia :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzięki :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']Hej. :hand:
Życzę zdrówka ;)
Fajna fotka . :evil_lol:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :multi::loveu:

dzięki :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Rinuś'][I][B]Za duzo chlałaś to się rozchorowałaś :diabloti::diabloti::diabloti:

brakuje tylko kokardki :diabloti::diabloti::loveu:[/B][/I][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
a widzisz, na to bym nie wpadła widocznie tyle wypiłam że nawet nie pamiętam że piłam :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='deer_1987']Ale sliczna dziewczynka :D


Dobrze ze juz lepiej i na razie nie siedz a dlugo i nadrabiaj tylko pwooli :P[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]tyle tego że z pewnością szybko nie nadrobię :evil_lol:
w pracy siedzę i chyba prochy przestają działać bo coś ból głowy się odzywa :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='bianka19']Pięknotka :loveu:
Pomysłowa dziewczynka ;):cool3:
[URL]http://img225.imageshack.us/img225/1583/dsc02658e.jpg[/URL][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:razz: do twarzy jej w różu [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']u nas w budynku od niedzieli ktos od 8-9 do 20 wierci...[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]u mnie za ścianą w pracy jest remont więc od ok. 2 tygodni nie idzie wyrobić... kują ściany, wiercą, tłuką, walą... kończą o 17 zawsze :roll:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][URL]http://img225.imageshack.us/img225/1583/dsc02658e.jpg[/URL]
jaka minka heheh az nie wiem co sobie mysli :evil_lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]"znów ze mnie idiotke robisz?" :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='zuzolandia'][I][B]Ejj no Kffiatuszku uwazaj no na siebie ..tyle teraz roznych badziewi sie szerzy :shake::shake:...[/B][/I]

[I][B]całuje mocno a kudłate machają łapkami :loveu::loveu:[/B][/I][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]uważam ale to nic nie daje :)
znów mnie brzuch boli :mdleje: żeby śmieszniej było to tylko w pozycji stojącej :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Lucky.']Hej wieczorowo :loveu:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
***
niedaleko nas pojawił się u kogoś młodziutki Bernardynek...jest cudowny :loveu:
chciał się z Salsą pobawić, ona z nim też ale szybko wkurzyła się że jest na smyczy i nie może swobodnie po nim poskakać więc zaczęła szczekać na niego :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']


[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
***
niedaleko nas pojawił się u kogoś młodziutki Bernardynek...jest cudowny :loveu:
chciał się z Salsą pobawić, ona z nim też ale szybko wkurzyła się że jest na smyczy i nie może swobodnie po nim poskakać więc zaczęła szczekać na niego :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[I][B]a właściciel pieska nie chciał spuścić?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]To musicie się umówić na dłuższy spacer kiedyś :eviltong:[/B][/I][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie bo Salsa się nie nadaje :roll:
ciężko przewidzieć jej reakcje, czasami nawet na psy które dobrze zna i się z nimi bawi wyskakuje z pyskiem jak spotykamy na ulicy :shake:

więc wolę nie ustawiać się z ludźmi na spacerek bo nie mam pewności jak Salsa zareaguje
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie bo Salsa się nie nadaje :roll:
ciężko przewidzieć jej reakcje, czasami nawet na psy które dobrze zna i się z nimi bawi wyskakuje z pyskiem jak spotykamy na ulicy :shake:

więc wolę nie ustawiać się z ludźmi na spacerek bo nie mam pewności jak Salsa zareaguje
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
To tajk jak z Niunia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...