Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

Witam, 100 lat nie byłam ;) Usprawiedliwienie: zabieganie ;) Pozdpisano: ja :o
Stylową masz sukę :razz::razz:a crób jej jeszcze dredy :evil_lol:
Żulików trzeba traktować grzecznie. Mówisz mu, proszę pana, czy mógłby pan przesiąść się kawałek dalej? dziekuję bardzo! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jedynie dostarczają nam rozrywki stare obleśne dziadki ale to jest temat rzeka, niektórzy faceci potrafią być natarczywi nawet jeśli ledwo już trzymają się na nogach :mdleje:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Opowiedz , płoszę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jedynie dostarczają nam rozrywki stare obleśne dziadki ale to jest temat rzeka, niektórzy faceci potrafią być natarczywi nawet jeśli ledwo już trzymają się na nogach :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

Fuj.....i bleee:diabloti:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Cześć czwartkowo :p

A.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć cześć :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Ania!']Jak nie wiesz to ja proponuję dzisiaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
nie będzie dzisiaj, dopiero z pracy wróciłam i nie chce mi się :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='as_kate']Witam, 100 lat nie byłam Usprawiedliwienie: zabieganie Pozdpisano: ja
Stylową masz sukę a crób jej jeszcze dredy
Żulików trzeba traktować grzecznie. Mówisz mu, proszę pana, czy mógłby pan przesiąść się kawałek dalej? dziekuję bardzo! [/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :loveu::multi:
100 lat ?? :crazyeye: to takie stare już jestesmy? :evil_lol:
a tam żule to jedno a zboczone stare dziadki to drugie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agus5839']hej:)

Kiedy nowe fotki???:cool3:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :) :multi::loveu:

nie wiem, już pisałam :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Maks i Spark']Fuj.....i bleee:diabloti:

A.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]rozkoszni są :loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Rinuś']Pewnie się powtórzę, ale gdzie Ty pracujesz? :P że stare dziadki masz? :D[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
w sklepie z piernikami Kopernikowskimi :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Magda25']Opowiedz , płoszę :evil_lol:[/quote]
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]
przychodzą dziadki ok. 80 roku życia i się mają za bogatych bogów seksu :shake: wieś śpiewa i tańczy
już kiedyś pisałam że jeden rzucił na ladę kasę i powiedział mi że może mnie kupić :stupid:
dzisiaj przyszedł dziadek przed którym zawsze się chowam na zaplecze, żeby koleżanki go obsługiwały bo do mnie się przyczepił jak rzep do psiego ogona...kiedyś pytał o której kończę i mi mówił żebym wpadła po pracy do niego, zrobiła mu masaż i podawał mi adres :splat:innym razem stał z 10 minut i nakręcał mnie żebym dała mu buzi, dziad jest tak obleśny że szkoda gadać
no a dziś nie zdążyłam uciec na zaplecze :shake: kupował jednego piernika wagowego, który wyszedł 0,69gr i kładzie mi stówe więc mówię że nie wydam a on "no to może ta cena to jakiś znak i inaczej zapłace?" :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B][B]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive]więc mówię że owszem znak że winien mi jest 69 groszy, powiedział że nie ma i zaczął znów o buziakach coś gadać więc już powiedziałam żeby wziął sobie tego piernika i zapłaci przy okazji...jeszcze coś na wychodnym powiedział :shake: koszmarny dziad ale takich jest wielu[/COLOR][/FONT]
[/B][B][COLOR=Olive][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć cześć :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]



[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]nie będzie dzisiaj, dopiero z pracy wróciłam i nie chce mi się :shake:[/COLOR][/FONT][/B]



[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]cześć :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]100 lat ?? :crazyeye: to takie stare już jestesmy? :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]a tam żule to jedno a zboczone stare dziadki to drugie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]



[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]cześć :) :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]nie wiem, już pisałam :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]



[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]rozkoszni są :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]



[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]w sklepie z piernikami Kopernikowskimi :cool3:[/COLOR][/FONT][/B]



[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]przychodzą dziadki ok. 80 roku życia i się mają za bogatych bogów seksu :shake: wieś śpiewa i tańczy [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]już kiedyś pisałam że jeden rzucił na ladę kasę i powiedział mi że może mnie kupić :stupid:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]dzisiaj przyszedł dziadek przed którym zawsze się chowam na zaplecze, żeby koleżanki go obsługiwały bo do mnie się przyczepił jak rzep do psiego ogona...kiedyś pytał o której kończę i mi mówił żebym wpadła po pracy do niego, zrobiła mu masaż i podawał mi adres :splat:innym razem stał z 10 minut i nakręcał mnie żebym dała mu buzi, dziad jest tak obleśny że szkoda gadać[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]no a dziś nie zdążyłam uciec na zaplecze :shake: kupował jednego piernika wagowego, który wyszedł 0,69gr i kładzie mi stówe więc mówię że nie wydam a on "no to może ta cena to jakiś znak i inaczej zapłace?" :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]więc mówię że owszem znak że winien mi jest 69 groszy, powiedział że nie ma i zaczął znów o buziakach coś gadać więc już powiedziałam żeby wziął sobie tego piernika i zapłaci przy okazji...jeszcze coś na wychodnym powiedział :shake: koszmarny dziad ale takich jest wielu[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

buhehe płaczę ze śmiechu :D TY ale byś się z takim ustawiła do końca życia :P :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']


[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przychodzą dziadki ok. 80 roku życia i się mają za bogatych bogów seksu :shake: wieś śpiewa i tańczy [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]już kiedyś pisałam że jeden rzucił na ladę kasę i powiedział mi że może mnie kupić :stupid:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzisiaj przyszedł dziadek przed którym zawsze się chowam na zaplecze, żeby koleżanki go obsługiwały bo do mnie się przyczepił jak rzep do psiego ogona...kiedyś pytał o której kończę i mi mówił żebym wpadła po pracy do niego, zrobiła mu masaż i podawał mi adres :splat:innym razem stał z 10 minut i nakręcał mnie żebym dała mu buzi, dziad jest tak obleśny że szkoda gadać[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no a dziś nie zdążyłam uciec na zaplecze :shake: kupował jednego piernika wagowego, który wyszedł 0,69gr i kładzie mi stówe więc mówię że nie wydam a on "no to może ta cena to jakiś znak i inaczej zapłace?" :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]więc mówię że owszem znak że winien mi jest 69 groszy, powiedział że nie ma i zaczął znów o buziakach coś gadać więc już powiedziałam żeby wziął sobie tego piernika i zapłaci przy okazji...jeszcze coś na wychodnym powiedział :shake: koszmarny dziad ale takich jest wielu[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

Fuj, obleśni niektórzy faceci są

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']buhehe płaczę ze śmiechu :D TY ale byś się z takim ustawiła do końca życia :P :D[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wyrwać jednego dla Ciebie? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Ania!']Fuj, obleśni niektórzy faceci są[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
owszem :)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]
przychodzą dziadki ok. 80 roku życia i się mają za bogatych bogów seksu :shake: wieś śpiewa i tańczy[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Aaaaa hahaha:lol: Sie kulom normalnie ze śmiechu.
Takie lovelasy :lol:

Ale Ty nie badź głupia!!! Taki pewnie ma ze 4 kafle emerytury... Bedziesz ustawiona do końca życia... uciułane w skarpecie pewnie ma ze 40 tysiaków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Aaaaa hahaha:lol: Sie kulom normalnie ze śmiechu.
Takie lovelasy :lol:

Ale Ty nie badź głupia!!! Taki pewnie ma ze 4 kafle emerytury... Bedziesz ustawiona do końca życia... uciułane w skarpecie pewnie ma ze 40 tysiaków :evil_lol:[/quote]

A w majtasach ze 100 :D :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Aaaaa hahaha:lol: Sie kulom normalnie ze śmiechu.
Takie lovelasy :lol:

Ale Ty nie badź głupia!!! Taki pewnie ma ze 4 kafle emerytury... Bedziesz ustawiona do końca życia... uciułane w skarpecie pewnie ma ze 40 tysiaków :evil_lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Ty się kulasz a ja jestem molestowana w pracy :evil_lol::evil_lol:

w sumie rozsądek nigdy nie był moją mocną stroną ;) wiem że mogę tego kiedyś żałować ale póki co jestem zdania że kijem przez szmate nie ruszę :evil_lol:
później miałabym wyrzuty sumienia że dziadowi pikawa wysiadła :)

[/B][/COLOR][/FONT][quote name='Rinuś']A w majtasach ze 100 :D :P[/quote]

[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]to już ten wiek kiedy w majtasach jest pielucha ;)[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Niezle masz tam w pracy :D[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
dlatego z przyjemnością się z nią rozstanę pod koniec listopada ;):evil_lol:


moja kizia mizia ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5302/dsc01584p.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć Wam :loveu::multi:

kizia mizia nie tylko na ryjku wredna :) :evil_lol:


[COLOR=Black]deer_1987,[/COLOR] owszem ale coś się znajdzie ale tym się będę martwić później bo póki co czeka mnie wyjazd i nie mam zamiaru sobie zaprzątać głowy moim bezrobociem ;)

również miłego dnia życzę :) :loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...