Jump to content
Dogomania

Orzeszek/Kajtuś, kiedyś chory i cierpiący, teraz zdrowy i szczęśliwy ma DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='kontaktogloszenia']Aneczko ja trace juz nadzieje że to chyba nigdy sie nie skończy!!! :( Wstajemy z Lindeczka juz o 5 rano i jdziemy do azylu,tam sunia która była glodzona i chyba od nas odchodzi mimo intensywnego leczenia i dwa cudne jamniczki które ktos przywiązał i zostawił na pewną śmierć,ale na szczęście ktoś przechodził i zauważył...i wiele wiele innych kochanych psiaczków którym potrzebna pomoc ,leczenie i opieka każdego dnia... chce sie czasem wyć z rozpaczy!!! :([/QUOTE]

Wiolu, ja Was podziwiam, Ciebie, Lindę i wszystkich wolontariuszy!!!

Masz może foty tych jamnisiów i suni?
W sprawie jamników można napisać do cioteczek "jamnikowych"

Kto jest na dogo od jamników???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Sunia dzisiaj odeszła za TM :((((( jest mi tak strasznie smutno,walczyłam o nia do końca....nie udało się :(Gdyby trafiła do nas wcześniej to może byłaby jakaś szansa. Adopcja jamnisów zajmują sie teraz animalsi.[/QUOTE]

To bardzo smutne, nawet nie widziałam zdjęcia suni, a się poryczałam:placz:

Wiolu, walczyłyście o nią, byłyście przy niej, robiłyście co w Waszej mocy!!!

Oby jamnisiom udało się znaleźć super domki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Od tej bestii jest jeszcze jedna sunia,przygłucha i nie widzi na jedno oko...Leży smutna po stracie swojej przyjaciółki,przytulała się do mnie mocno i patrzyła w moje oczy tak żałośnie ... :([/QUOTE]
Wiolu, masz zdjęcie suni?

Czy tamta sunieczka odeszła w obecności tej drugiej???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Zdjęcia suni ma Lindeczka, oddzieliliśmy sunie ale one były w jednym kojcu i praktycznie umierała przez noc na jej oczach :( ja byłam z Lindeczką o 6 rano bo nie mogłam spać martwiąc się o suczkę ...niestety mogłam tylko zadzwonić po weta,żeby pomógł jej odejść :([/QUOTE]

Bardzo to smutne i przykre:-(

Może chociaż tej drugiej sunieczce uda się jakoś pomóc

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu płaczę cały czas bo nie mogę się pozbierać po dzisiejszym dniu.... muszę pomóc tej suni która została,ale ona potrzebuje opieki i leczenia. Proszę pomóżmy chociaż tej psinie,bo one przeszły koszmar w swoim życiu trafiając do bestii która się znęcała nad nimi!!! Suczki zostały zabrane ,bo sąsiedzi zgłaszali że dzieje się tam bardzo źle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Gabrysiu płaczę cały czas bo nie mogę się pozbierać po dzisiejszym dniu.... muszę pomóc tej suni która została,ale ona potrzebuje opieki i leczenia. Proszę pomóżmy chociaż tej psinie,bo one przeszły koszmar w swoim życiu trafiając do bestii która się znęcała nad nimi!!! Suczki zostały zabrane ,bo sąsiedzi zgłaszali że dzieje się tam bardzo źle...[/QUOTE]

Ile lat ma sunia i czy obie były długo u tego zwyrodnialca??? KOSZMAR!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Podeślemy jutro zdjęcia,ale sunia skazana na azyl bo kto chciałby staruszkę niesłyszącą i niedowidzącą :( ... nie wiem ile były u bestii...[/QUOTE]

Wiolu,gdybym tylko mogła to bym ją wzięła, podobnie, jak kilka innych,które mają małe szanse na adopcję.

6-8 lat, to nie jest wcale tak dużo, niestety dla większości adoptujących to zbyt wiele, ale próbować trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Ta druga sunia jest starsza około 6-8 lat...bardzo wyciszona,spokojna. Jest średniego wzrostu,taki śliczny rudasek...[/QUOTE]

[quote name='kontaktogloszenia']Podeślemy jutro zdjęcia,ale sunia skazana na azyl bo kto chciałby staruszkę niesłyszącą i niedowidzącą :( ... nie wiem ile były u bestii...[/QUOTE]8 lat to nie jest starość. A niedowidzi i niedosłyszy w wyniku tego co przeszła w życiu a nie ze starości.
Trzeba jej pomóc. Może ją czeka w życiu jeszcze trochę szczęśliwych chwil.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...