Jump to content
Dogomania

Cori, maleńka sunia wyrzucona przy DK 82 Lublin-Włodawa.Ma swój dom!


Ellig

Recommended Posts

[quote name='auraa']No to jutro trzymamy kciuki!!!!!![/QUOTE]

[quote name='Mazowszanka13']Czy sterylka też będzie przy okazji ?
Trzymaj sie Maleńka jutro :) :)[/QUOTE]

Małgosiu,sterylka musi być, poniewaz po zalozeniu siatki nie mozna potem jej przecinać, bez wyjatkowo waznych dla zdrowia operacji. Ta siatka bedzie spelniala rolę więzadla miesniowego.

[quote name='Ewa Marta']Jutro będzie sterylka i przepuklina![/QUOTE]

[quote name='azalia']Kciuki za maleńką mocno zaciśnięte.[/QUOTE]

[quote name='Mattilu']Jak najmocniej juz od teraz![/QUOTE]

Trzymam kciuki i ja, jestem z toba kochana psineczko.

[IMG]http://www.iv.pl/images/99034085630208188786.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest WitusiowaEwa

Bardzo mocno trzymamy łapeczki..... jesteśmy z Wami całym sercem .
Jest miniaturką mojej kochanej ,,łobuzicy,,. Pozdrawiamy cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Państwo Fionkowscy :)']Maleństwo najsłodsze trzymam mocno kciuki za to,żeby wprawne ręce dr-a Czajki naprawiły Twój brzusio :lol:
Myślami jestem z Wami Pani Elu,Ewo,Aniu :)[/QUOTE]

[IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-6dKof6VQDTNJvRnvlxmkYR4TDmkQrZYj7u465Yy6M4rdrWrG[/IMG]

Z calego serca dziekujemy! :calus::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Serdeczną myślą jestem przy Cori i przy Was
Anioł Suczynki też jest przy niej, skoro nie opuścił Jej i szturchnął kogo trzeba,
by Ją ratować wtedy, to i teraz musi mieć baczenie - w końcu ktoś go rozliczać
będzie i wstyd na całe niebo by miał! i żadnego zlecenia na przyszłość ;)
[IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdYcY2c3mH5ORfL8cNOLcPEcf8ehkOeAT5pyOYTvzmH9wGvfOB[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero teraz, ale niedawno wróciłam do domu.

Maleńka Cori śpi już sobie smacznie w domu Ani. Wyglądała bardzo biedniutko, jak ją odbierałyśmy. Była przestraszona i bardzo bała się stanąć na tylne lapki, żeby nie bolało. Zaniosłam maluszka ważącego przed operacją 6,5 kg do samochodu, a ona natychmiast wtulila się w ręce Anusi, która cała drogę praktycznie przeleżala obok Cori, żeby być bliżej niej.
Cori w ogródku zrobiła siusiu, a teraz śpi. To bardzo dobrze, bo sen to dla niej najlepszy lek.
Maleńka kompletnie nie miała mięśni na brzuszku, dlatego z obu stron została zalożona siatka. Wszystko zostało wpisane w książeczce zdrowia, żeby przyszły domek wiedział co było zrobione.
Taka siatka jest droga, ale dzięki bardzo dobremu Duszkowi, który chce zostać anonimowy, siatka została zakupiona i dostarczona do kliniki:-) Oczywiście w porozumieniu z wetem operującym Maćkiem Czajką, który dokładnie powiedział , jaka siatka będzie potrzebna:-)
Dzięki temu cudownemu prezentowi i jak zawsze ulgowemu potraktowaniu naszej podopiecznej w Bolilapce operacja i sterylka kosztowały w sumie 600 zł.

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...