Jump to content
Dogomania

Psy na wakacjach


Goldenka 02

Co robisz z psem w czasie wakacji  

54 members have voted

  1. 1. Co robisz z psem w czasie wakacji

    • oddaje psa np.: rodzinie na czas wyjazdu
      17
    • proszę zaufana osobę aby codziennie wyprowadzała i karmiła psa
      3
    • zostawia w hotelu
      2
    • nie wyjeżdżam na wakacje ze względu na psa
      5
    • inne...
      27


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

my po prostu nigdy nie wyjeżdżamy całą rodziną. zostaję albo ja, albo brat, albo mama, ewentualnie 2 osoby. a jeśli chcemy jechać razem - to z psem (obecny jeszcze nie wyjeżdżał, ale poprzedni jeździł z nami nad morze).

Link to comment
Share on other sites

Ja zaznaczyłam, że nie wyjeżdżam, bo odkąd mam psa (8 lat) na wakacyjnym wyjeździe byłam cały jeden raz :lol: Psem zajęli się wtedy dziadkowie. Wolę wyskoczyć ze znajomymi na kilka dni pod namiot (z psem oczywiście), posiedzieć na działce czy po prostu poimprezować.;) A o psa się martwić nie muszę - ani jak z nim będzie na wyjeździe, ani gdzie go zostawić :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

[quote name='Goldenka 02']ciekawa jestem co "robicie ze swoimi psami gdy wyjeżdżacie na wakacje. My odwozimy Willego na wieś do babci. jest tam całe dwa tygodnie. wiem że troche tęskni, ale nie martwię się o niego ponieważ wiem że jest w dobrych rękach. Co wy robicie?[/quote]
A my jeździmy z psami.
W te wakacje planuję kilka wyjazdów.
Weekendy w Krynicy Morskiej (wtedy psy zostają w domu, bo wracamy tego samego dnia), tydzień w Lidzbarku Warmińskim (psy zostaną z rodzicami) i 20 dni nad jeziorem (w sierpniu), gdzie psy, obowiązkowo jadą z nami. To dla nich czysty raj na ziemi. Duży ogród, słoneczko, jezioro, las.. :lol: Kiedyś, dawno dawno temu, wyjeżdżaliśmy w góry, ale problemu nie było, bo zawsze w domu zostawał mój brat, który wolał siedzieć sam i mieć ''wolną chatę'' niż jeździć z rodzicami i małą, marudną siostrą w góry. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

No, ja oczywiście jadę z psem :lol: Chyba by zwariował bez nas z tęksnoty, gdybyśmy go gdzieś zostawili. A że standardowo, co roku jeździmy nad jezioro pod namiot lub do domku, gdzie przyjmują psy a na dodatek nie trzeba za nie płacić, więc nie ma żadnego problemu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...