Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

50 minut temu, Psiaszansa napisał:

Kto jest deklarowiczem a ma do kastracji sukę -zielone światło na razie mamy środki jak podałam wcześniej. Elik  podaj mi mail wysle to co kiedys było zrobione  czyli lista deklarowiczów ,wysle scany  wpłat z konta 

Wysłałam w PW.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stan konta AKCJA STERYLIZACJA 3550,26  ostatnio opłacona faktura a właściwie zwrot na podane konto bo opłacona gotówka to suka NUTKA   UWAGA !!!  nie mamy na pierwszej stronie druku zgłoszeniowego do pobrania kto pomoże bo jakby nie było to wygoda, druk przesle nie mam pojęcia jak go zainstalować tutaj aby każdy mógł swobodnie pobierać

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Psiaszansa napisał:

Stan konta AKCJA STERYLIZACJA 3550,26  ostatnio opłacona faktura a właściwie zwrot na podane konto bo opłacona gotówka to suka NUTKA   UWAGA !!!  nie mamy na pierwszej stronie druku zgłoszeniowego do pobrania kto pomoże bo jakby nie było to wygoda, druk przesle nie mam pojęcia jak go zainstalować tutaj aby każdy mógł swobodnie pobierać

Przyślij ten druk na mój adres e-mail. Kiedyś Ci go podałam, ale prześlę ponownie na PW.

1 godzinę temu, Psiaszansa napisał:

nie umiem wstawić aby to było małym bannerem :(

 

Poproszę kogoś, kto to potrafi.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Psiaszansa napisał:

elik  wysłałam maila z drukiem zgłoszeniowym do pobrania, wyciągi od 01.01.2015 do 25.02.2017  wpłaty i oddzielnie opłaty

Poproszę kto umie banerek AKCJI STERYLIZACJI by bezdomniaków było mniej

Dostałam też historię rachunku od 30.01. do 31.12.2014 r. Czy to przez pomyłkę, czy za ten okres też zrobić rozliczenie ?

Prawdopodobnie dzisiaj wejdzie na wątek iwstar58, która robi śliczne banerki i którą prosiłam, żeby i ten zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

Już nie będę powtórnie cytować. Poprzedni post wyleciał w kosmos, więc krótko...

58b2021374379_aaakcjasterylizacja.jpg.e222289443b9339c3c9ab42bc65702f5.jpg

 ze zdjęcia 1000x750 pixeli po zmniejszeniu do regulaminowej wys.100 pixeli, nie wyjdzie dobry banerek. Napisy są zupełnie niewidoczne. 

Wobec tego wykorzystałam powiększony dymek, ale ten poszedł sobie w inne miejsce

2akcja_sterylizacja.jpg  i większy  1_akcja_sterylizacja.jpg

Banerki są podlinkowane. Jeśli coś trzeba poprawić, piszcie..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, iwstar58 napisał:

Już nie będę powtórnie cytować. Poprzedni post wyleciał w kosmos, więc krótko...

58b2021374379_aaakcjasterylizacja.jpg.e222289443b9339c3c9ab42bc65702f5.jpg

 ze zdjęcia 1000x750 pixeli po zmniejszeniu do regulaminowej wys.100 pixeli, nie wyjdzie dobry banerek. Napisy są zupełnie niewidoczne. 

Wobec tego wykorzystałam powiększony dymek, ale ten poszedł sobie w inne miejsce

2akcja_sterylizacja.jpg  i większy  1_akcja_sterylizacja.jpg

Banerki są podlinkowane. Jeśli coś trzeba poprawić, piszcie..

Piękne banerki :) Tylko się częstować :) Dzięki Iwonko :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zgłaszam do Akcji sunię wysterylizowaną dzisiaj na cito z powodu zaawansowanego ropomacicza, a przygarniętą przez Malagos wczoraj. Małgosia zapłaciła za sterylizację z własnej kieszeni, bo liczyła się każda godzina. W dodatku, okazało sie, że Majeczka ma początki babeszjozy. To była operacja dosłownie ratująca życie. Tu wątek suni

Koszt kastracji 300zł . Kastrację przeprowadzono w lecznicy makowskiej

"Gabinet weterynaryjny Bonifacy" lek. wet. Magdalena Balawejder

Przasnyska 31 Maków Mazowiecki

 

 

Oczywiście jestem i nadal będę deklarowiczem Akcji :).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2017 o 01:02, Psiaszansa napisał:

Dziewczyny dziękuję,wiem,że to jeszcze nie koniec porządków.

UWAGA !!!  Proszę wszystkich zainteresowanych o potwierdzenie jestem i nadal będę deklarowiczem.

Czekam na wykazy od 24 luty  do 30 kwietnia   :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...