Jump to content
Dogomania

Yoda, ślepy staruszek za TM.


tamb

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

U Yody wszystko dobrze. Zdrowie dopisuje, ustawia inne psy. Muszę mu zrobić zdjęcia bo teraz łatwo się wstawia jako miniaturki.

Jego koleżanka Senta miała spuchnięty pyszczek od zęba ale dostaje antybiotyk i już jest dobrze. Jakby opuchlizna się utrzymywała byłby RTG i zabieg u uśpieniu. Bardzo się tego bałam, bo mogłaby się nie wybudzić. Babinka ma tylko 4 zęby.

Link to comment
Share on other sites

U Yody wszystko dobrze. Zdrowie dopisuje, ustawia inne psy. Muszę mu zrobić zdjęcia bo teraz łatwo się wstawia jako miniaturki.

Jego koleżanka Senta miała spuchnięty pyszczek od zęba ale dostaje antybiotyk i już jest dobrze. Jakby opuchlizna się utrzymywała byłby RTG i zabieg u uśpieniu. Bardzo się tego bałam, bo mogłaby się nie wybudzić. Babinka ma tylko 4 zęby.

Wygłaszcz go ode mnie. :) Jak to maleństwo psy ustawia?

 

Całe szczęście, że antybiotyki podziałały na te problemy ząbkowe Sentuni, to wielkie szczęście dla babuni, no a Tobie choć jeden stres odpadł.

Link to comment
Share on other sites

Jest u mnie bo biorąc Mobiego zobaczyłam dziadygę i miałam chwilę słabości. Mobi znalazł dom a Yoda nie dawał mi spokoju. I trafił do mnie. Mobi był łagodny, bezproblemowy. Yoda posikuje i jak pisałam ustawia inne psy. Jak tylko jakiś podejdzie szczeka i warczy. Wszystkie z parteru go ignorują, nie reagują na zaczepki. Ale i tak jest miły i bardzo mnie lubi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jest u mnie bo biorąc Mobiego zobaczyłam dziadygę i miałam chwilę słabości. Mobi znalazł dom a Yoda nie dawał mi spokoju. I trafił do mnie. Mobi był łagodny, bezproblemowy. Yoda posikuje i jak pisałam ustawia inne psy. Jak tylko jakiś podejdzie szczeka i warczy. Wszystkie z parteru go ignorują, nie reagują na zaczepki. Ale i tak jest miły i bardzo mnie lubi.

Tamarko on Cię kocha, jak wszystkie zwierzaki, które uratowałaś.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kiedyś, na początku bytowania Dziadusia u Ciebie proponowałam ogłoszenia, ale nie dostałam danych. Wątek się mi zawieruszył, a dzisiaj znowu na niego trafiłam :) Nie mogę jednak dodać go do subskrypcji. To wredne dogo i m,nie dopadło, a ta dobrze było :pissed:

Czy zamierzasz szukać dla Yoda DS ?

Link to comment
Share on other sites

Yoda jest bardzo stary i niewidomy. Ma śród, którego nie można wyjąć. Był moment, że przestal chodzić ale wszystko przeszło. U mnie czuje się dobrze, zna każdy kąt. Wzięlam go ze schroniska na dom tymczasowy z ryzykiem, że zostanie na stałe. I takie mam podejście do jego adopcji. Jeśli trafi się dom stały lepszy od mojego czyli to, co u mnie w mniejszym zapsieniu i większe frykasy, to go oddam. Ale do gorszego, nie. Utudnieniem w adopcji może być to, że Yoda sika w mieszkaniu mimo wychodzenia na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

Yoda jest bardzo stary i niewidomy. Ma śród, którego nie można wyjąć. Był moment, że przestal chodzić ale wszystko przeszło. U mnie czuje się dobrze, zna każdy kąt. Wzięlam go ze schroniska na dom tymczasowy z ryzykiem, że zostanie na stałe. I takie mam podejście do jego adopcji. Jeśli trafi się dom stały lepszy od mojego czyli to, co u mnie w mniejszym zapsieniu i większe frykasy, to go oddam. Ale do gorszego, nie. Utudnieniem w adopcji może być to, że Yoda sika w mieszkaniu mimo wychodzenia na zewnątrz.

 

Co jest z tymi śrutami !!!! Moja maleńka tymczasowiczka miała śrut w łepku, który jej wyciągnięto w czasie sterylizacji, znajomej tymczasowiczka miała śrut w łapce. Na dogo u kilku psiaków też stwierdzono śrut... Wygląda tak, jakby do bezdomnych psów nagminnie strzelano. Makabra !!!

Moja sunia miała śrut na czubku główki. Aż dziw i szczęście, że nie przebił czaszki !!!

 

Cięzko będzie znaleźć odpowiedni dom dla Yoda, ale nie należy z góry rezygnować. Aga pisze piękne teksty więc jeśli znajdzie czas i zrobi ogłoszenia, a Ty zdjęcia, to możemy próbować.

Link to comment
Share on other sites

Chyba jeszcze nie jestem spóźniona;)

Kochane, chciałabym Wam życzyć zdrowych, radosnych, pogodnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.

Dużo wytrwałości i siły w Nowym Roku w ratowaniu kolejnych psich istnień, a naszym wszystkim podopiecznym nowych, wspaniałych domów, na które zasługują:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...