Jump to content
Dogomania

Yoda, ślepy staruszek za TM.


tamb

Recommended Posts

[quote name='tamb']U Fizi ryzykowna sterylizacja [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231583-JAK-W-KAGAŃCU-Śliczna-FIZIA-nie-otwiera-pyszczka-Szukamy-ratunku[/URL] a dziadek ma 14 lat a może więcej.[/QUOTE]
No to bardzo trudna sytaucja..
A tu jeszcze trzeba by dziadziowi wszystkie badania zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Z trudem sobie radzę. Z badaniami muszę poczekać ale nic dziadkowi się nie dzieje.[/QUOTE]

Tamarko, mocno trzymam kciuki za to, by się Yoda uspokoił. To wspaniale. że zdrówko mu dopisuje. Ma już apetyt?

Edited by AgaG
literówki
Link to comment
Share on other sites

Yoda miał dzisiaj robione badania. Jak będą wyniki, wstawię na wątek. Serduszko osłuchowo bez zmian, z oczami nic nie da się zrobić. Jak będą dobre wyniki nie wykluczam kastracji na wziewnej narkozie. Sama sobie z tym wszystkim nie poradzę.
Fizia weszła w fazę szukania partnera, jest ciężko.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam już maila, teraz tylko decyzja.

Wyniki badań (w załączniku):- biochemia bez zastrzeżeń
- morfologia - erytrocyty minimalnie poniżej normy.
Ogólnie stan psa dobry, możliwa kastracja.


Proponowany termin kastracji:
- wtorek. 29,07,2014, godz. 11,30, pies na czczo.


Koszty:
- wizyta, badanie kliniczne, badanie krwi - razem 90 zł
- kastracja psa + leczenie pooperacyjne - razem 210 zł
Całość: - 300 zł.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniała osoba przelała 300zł na opłatę weterynaryjną Yody. Bardzo dziękuję jkp. Jutro o 11.30 kastracja.

Drugą wiadomość mam smutną. Cieczka Fizi i zachowanie niewykastrowanego Yody tak pobudziło moje wykastrowane psy, że Ozzy rzucił się na Timona, kiedy ten wąchał miejsce po nasikaniu przez Fizię i warczał. Ozzy zawsze był uległy, ma 10 lat, ustępował jeszcze starszemu Timonkowi ale dzisiaj ugryzł w pupę tak niefortunnie, że Timon w nakozie był szyty i ma dren. Bardzo mi przykro, Timon obolały w kołnierzu, w czwartek wizyta u weterynarza. Zabieg był poważny bo rana na pośladku z przetoką do odbytu. Straszne to i bezsensowne.

Link to comment
Share on other sites

Wiem Mariolu tylko jest mi tak przykro. Są razem już 8 lat i pierwszy raz Ozzy tak się zachował względem Timona. Timon jest nieznośny, pyskaty ale zupełnie bezbronny. Będzie warczał, pieklił się ale nie ugryzie. A Ozzy zawsze ustępował gdy Timon zabierał mu zabawki, gryzaki itp. A dzisiaj ugryzł.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę Tamarko, że Yoda już po kastracji. A Timonka ucałuj. Tak dobrze pamiętam dzień, w którym ten biedak z odgryzionym na moich oczach ogonem :( trafił wprost ze schroniska do Ciebie, do Twojego domu. Ależ on miał szczęście.
A Oziemu przekaż, że zazdrość szkodzi piękności, więc niech już da spokój bratu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...