Jump to content
Dogomania

Yoda, ślepy staruszek za TM.


tamb

Recommended Posts

Jestem umówiona na sesję zdjęciową na początku stycznia. Zdjęcia będą tak ładne jak u Agatki.

 

Tamarko, jeśli mogłabym coś sugerować: niech na zdjęciach z Yoda będzie też jakiś człowiek :) jeśli Ty nie chcesz pozować, to może jakaś wolontriuszka? W każdym razie lepszy efekt ogłoszeniowy przynoszą takie zdjęcia, gdzie widać sympatię w relacji pies-człowiek. Poziom techniczny zdjęć jest oczywiście ważny, ale nie tylko to. Może choć Twoja ręka głaszcząca mogłaby być na zdjęciu, albo Twoje kolana :) ? Dobre żeby to nie było takie "pusto tło" może jakas podusia? może kokardka na szyji psa? coś ludzkiego :)

A co do ogłoszenia to z chęcią zrobię, takie "pod zdjęcia", które będą, :)  

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia będą robione w BWA. Będę tylko ja z pieskiem i zaprzyjaźniony fotograf, który tam pracuje. Dodatkowego człowieka brak ale może w kawiarni posadzimy go na fotelu. Coś wymyślimy.

 

Obliczyłam, ze Yoda jest u mnie 6 miesiąc. Tak szybko minęło.

Link to comment
Share on other sites

Yoda miał dzisiaj sesję zdjęciową. W poniedziałek mam dostać je na maila. Dziadek w domu jest dziarski i zadowolony a w miejscach, których nie zna zupełnie bezbronny. W obcych miejscach bał się poruszać, do autobusu i z powrotem musiałam go nieść. Normalnie zachowuje się tylko w domu, na podwórku i na spacerku trasą, którą zna. To krótka trasa bo na dłuższe spacerki siły nie pozwalają.

Link to comment
Share on other sites

Ładnie wygląda. Ale czy znajdzie dom? Jest dość trudny. W nowym miejscu nieruchomieje, jest zdezorientowany jak to u ślepych piesków bywa. W domu i na podwórku wszystko zna i czuje się pewnie. Lubi tylko mnie a i tak nie zawsze daje się wyczesać. No i sika w domu mimo spacerów. Nie cały czas ale tak raz dziennie to zawsze nasikane. Zwykle na nogi od stołu albo na pojemnik z karmą. Taki dziadyga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...