Jump to content
Dogomania

Yoda, ślepy staruszek za TM.


tamb

Recommended Posts

Tak to niestety jest z ogłoszeniami, że portale ogłoszeniowe wyłapują takie same albo nawet podobne teksty i kasują duplikaty:/ Żeby ogłosić psiaka na dwa województwa potrzebne są dwa, wystarczająco różniące się teksty:/


I zajmuje to dwa pakiety ogłoszeniowe :P
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byliśmy na spacerach z 10 psami z parteru. Z pierwszą czwórką razem bardzo daleko, żeby się wybiegały bez smyczy. Później ja sama dwójkami na takie bez puszczania ze smyczy. Yoda był w parze z Sentą i w połowie spaceru musiałam go wziąć na ręce. Dziadeczek już się nie nadaje na spacery poza ogródek. Bardzo chce, cieszy się ale idzie w zwolnionym tempie i po 10 minutach jest zmęczony. To już nie na jego siły. Ja też wysiadłam. Z Maksem, Dusią i Tusią już nie poszłam. A wyprowadzenie 10 psów zaczęło się o 12.30 a skończyło o 17. Jutro jestem umówiona z bardzo miłą, młodą osobą, która pójdzie ze mną na daleki spacer ze spuszczaniem ze smyczy. Ja wezmę 2 psy i ona też. Te co dzisiaj biegały jutro będą mieć tylko podwórko a inną czwórkę weźmiemy. Przy większej ilości zwierząt zawsze są jakieś minusy. Nie da się idealnie zaopiekować stadem 13 psów. U mnie mają za mało spacerów, mimo, że bardzo się staram. 

Link to comment
Share on other sites

Tamb, czy dostałaś linki aktywacyjne do ogłoszeń Yoda do tych na inne województwo ?
Dzisiaj wysłałam e-mail z zapytaniem o drugą część ogłoszeń dla Yoda na Kraków i dostałam odpowiedź, że już były robione i że linki aktywacyjne powinny być wysłane.

Link to comment
Share on other sites

Tak, aktywowałam.

Zamówiłam dwa pakiety ogłoszeń dla Yoda. Jeden na Bielsko B. i drugi na Kraków.
Linki aktywacyjne powinny więc przyjść dwa razy w odstępie około tygodnia. Czy aktywowałaś dwa razy ?
Przepraszam, że tak dopytuję, ale zwykle linki do ogłoszeń są podawane na wątku ogłoszeniowym, a tych drugich linków na Kraków nie było.
Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam dwa pakiety ogłoszeń dla Yoda. Jeden na Bielsko B. i drugi na Kraków.
Linki aktywacyjne powinny więc przyjść dwa razy w odstępie około tygodnia. Czy aktywowałaś dwa razy ?
Przepraszam, że tak dopytuję, ale zwykle linki do ogłoszeń są podawane na wątku ogłoszeniowym, a tych drugich linków na Kraków nie było.

Dzisiaj przyszły te na Kraków i aktywowałam.

Link to comment
Share on other sites

Ja też trzymam ale nie wierzę, że znajdzie. Dzisiaj ani raz nie nasikał ale ludzie nie chcą psów, które nie mają oporów, żeby lać w domu. Wypuszczam co jakieś 3 godziny bo pracuję w domu ale jakby ktoś poszedł na 9 godzin to wszystko byłoby zasikane. Jest bardzo miły i malutki. Lubi być noszony na rękach. Jak zaczyna monotonnie szczekać wystarczy go pogłaskać albo wziąć na ręce i od razu się uspakaja.

Link to comment
Share on other sites

Ja też trzymam ale nie wierzę, że znajdzie. Dzisiaj ani raz nie nasikał ale ludzie nie chcą psów, które nie mają oporów, żeby lać w domu. Wypuszczam co jakieś 3 godziny bo pracuję w domu ale jakby ktoś poszedł na 9 godzin to wszystko byłoby zasikane. Jest bardzo miły i malutki. Lubi być noszony na rękach. Jak zaczyna monotonnie szczekać wystarczy go pogłaskać albo wziąć na ręce i od razu się uspakaja.

a pęcherz ma zdrowy? Moze mu zanieś mocz do badania?

Link to comment
Share on other sites

Yoda jest zdrowy, to nie są objawy choroby pęcherza. Możliwe, że tak jak Kajtek nie był psem domowym. On nie sika za dużo, on po prostu nie ma oporów. Ja sobie z tym radzę, podłoga jest brzydka i przez najbliższe lata nie będę jej wymieniać. Ale to utrudni adopcję. Żaden z moich tymczasowiczów  staruszek nie wytrzymałby 8 godzin. Rano jak trochę zaśpię muszę sprzątać.

Link to comment
Share on other sites

Yoda ma się dobrze, w sumie bez zmian. Zabawny jest w tej swojej zadziorności. Nie widzi, nie słyszy a na wszelki wypadek się piekli. Psy całkowicie go ignorują. Jak się go pogłaszcze czy weźmie na ręce od razu się uspakaja i śpi. On jest taki jak wiejski dziadek, który ledwo żyje, ledwo chodzi a jak dzieciaki przyjdą na czereśnie to laską wymachuje i krzyczy. Bo babka Senta to dama dystyngowana. Jest mądra, subtelna i ma poczucie humoru. Jak się ją rozbawi to kładzie się na plecach i majta nogami jakby rowerek robiła. Smieje się i widać, że szczerbata. Ma tylko 4 zęby.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Yoda ma się dobrze, w sumie bez zmian. Zabawny jest w tej swojej zadziorności. Nie widzi, nie słyszy a na wszelki wypadek się piekli. Psy całkowicie go ignorują. Jak się go pogłaszcze czy weźmie na ręce od razu się uspakaja i śpi. On jest taki jak wiejski dziadek, który ledwo żyje, ledwo chodzi a jak dzieciaki przyjdą na czereśnie to laską wymachuje i krzyczy. Bo babka Senta to dama dystyngowana. Jest mądra, subtelna i ma poczucie humoru. Jak się ją rozbawi to kładzie się na plecach i majta nogami jakby rowerek robiła. Smieje się i widać, że szczerbata. Ma tylko 4 zęby.

takie z wyglądu podobne Tamarko, jednak charakterki zupełnie inne :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Yoda mnie bardzo lubi. Jak go głaszczę śmiesznie chrumka. Jak buldożek.

No a jakże mogłoby być inaczej..a tak w ogóle to myslę, że i on i cała reszta stadka kochaja Cię, nie tylko lubią :)

Sentia na tych zdjęciach taka malutka się wydaje, ale jak ją pamiętam ze schroniska to nie jest taka kieszonkowa prawda, no chyba, że tak jej się przytyło :) ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...