Jump to content
Dogomania

CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)


Maciek777

Recommended Posts

[quote name='Maciek777']Nie spieszno mu do dorosłości;) Zachowuje się jak szczeniak, choć zabawki raczej go nie interesują. Być może nie wie do czego służą:shake:
Dzisiaj (chyba on) zniszczył sobie obrożę. Pękło pół plastikowego zapięcia i mu się odpina. Obrożę kupowałem skromną i mam:roll: Oszczędny płaci dwa razy, jak to mówią:roll:


Trzy światy to ja mam czasem tutaj:evil_lol:
Nigdzie się nie wybieram póki co;) Swoją drogą, ewentualna przeprowadzka z tyloma zwierzakami nie wiem czy byłaby możliwa:roll: Nie w pierwsze lepsze miejsce:eviltong:[/QUOTE] Mój Romanek też nie wie do czego zabawki służą:shake:, nie wie też czym jest zabawa między psami:shake:, ale już wie, że człowiek mizia i to jest cool:multi:

Link to comment
Share on other sites

Byle bym ja wcześniej nie znalazł swego miejsca POD ziemią:evil_lol:
Liczę, że we wrześniu ktoś zadzwoni:roll:[/QUOTE]

Ja także czekam na ten wrzesień jak na zbawienie, porozwieszałam moim psiakom plakaty i nic.
Tymczasem zaglądam do Charliego, gdyż spać nie mogę..

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pamięć o Charlim:)

[quote name='Panna Marple']Mój Romanek też nie wie do czego zabawki służą:shake:, nie wie też czym jest zabawa między psami:shake:, [B]ale już wie, że człowiek mizia i to jest cool[/B]:multi:[/QUOTE]
To najważniejsze:p

[quote name='kudlataja']Ja także czekam na ten wrzesień jak na zbawienie, porozwieszałam moim psiakom plakaty i nic.
Tymczasem zaglądam do Charliego, gdyż spać nie mogę..[/QUOTE]
Jeszcze 15 lat temu nie chciało się słyszeć o wrześniu:evil_lol:

[quote name='Martika@Aischa']Będę nudna ;) Charli do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)[/QUOTE]
Trzeba mu to powtarzać do znudzenia:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Trochę nie zaglądałam, miałam nadzieję, że przystojniak już w nowym super domu a tu nic :cool3:[/QUOTE]
Niestety:shake:

[quote name='b-b']Wpadam z odwiedzinami :)[/QUOTE]
Witamy:)

[quote name='Panna Marple']I ja zaglądam razem z Bandą Trojga:lol:; właśnie Franka ryje mi po klawiaturze:evil_lol:[/QUOTE]
A może je przedstawisz?:p

[quote name='Juldan']Maciek a może powtórzyć ogłoszenia?
Póki nie rozkręcę nowego bazarku ogłoszeniowego- chętnie się tym zajmę :)[/QUOTE]
Wielkie dzięki:) Jeśli masz czas i chęci...:p

[quote name='Martika@Aischa']dzień dobry przystojniaku kochany :* ( do domu!) ;)[/QUOTE]
Dzień dobry, dziękuję za miłe słowa:oops::eviltong:;):evil_lol::D
No właśnie, Charlie wszystkim się podoba, tylko jakoś domy tego nie dostrzegają:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Niestety:shake:


Witamy:)


A może je przedstawisz?:p


Wielkie dzięki:) Jeśli masz czas i chęci...:p


Dzień dobry, dziękuję za miłe słowa:oops::eviltong:;):evil_lol::D
No właśnie, Charlie wszystkim się podoba, tylko jakoś domy tego nie dostrzegają:roll:[/QUOTE] Przedstawić mogę: Franka (5 lat), Felek(3 lata) i Romuś(10 co najmniej-za to najkrótszy stażem, bo od roku z nami). No i jest jeszcze kotka panna Grey. Gorzej z fotami, bo nie potrafię wstawić:oops:, a te co mam na kompie, to średnie są, bo Frania i Felunio to czarne małpiszony i źle na zdjęciach wychodzą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Przedstawić mogę: Franka (5 lat), Felek(3 lata) i Romuś(10 co najmniej-za to najkrótszy stażem, bo od roku z nami). No i jest jeszcze kotka panna Grey. Gorzej z fotami, bo nie potrafię wstawić:oops:, a te co mam na kompie, to średnie są, bo Frania i Felunio to czarne małpiszony i źle na zdjęciach wychodzą...[/QUOTE]
Brzmi bardzo ciekawie, ale właśnie te fotki...:roll:
Jeśli chcesz to możesz mi na maila przesłać (podałbym w PW) to wstawię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']


Jeszcze 15 lat temu nie chciało się słyszeć o wrześniu:evil_lol: [/QUOTE]

[COLOR=#000000]Nadal wrzesień nie kojarzy mi się jakoś najlepiej, 15 lat temu z wiadomych powodów, a teraz z drugiej strony barykady z kolei jestem..[/COLOR]
[COLOR=#000000]Jednak trzeba być ponad to, adopcje w wrześniu do przodu!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pamięć o burku:evil_lol:

[quote name='kudlataja'][COLOR=#000000]Nadal wrzesień nie kojarzy mi się jakoś najlepiej, 15 lat temu z wiadomych powodów, a teraz z drugiej strony barykady z kolei jestem..[/COLOR]
[COLOR=#000000]Jednak trzeba być ponad to, adopcje w wrześniu do przodu!!![/COLOR][/QUOTE]
Czyli przeszłaś na stronę wroga:diabloti:

[quote name='Gusiaczek']Cześć Charlie, zaglądam z nadzieją, że już tu cię nie ma, a ty ? .... nadal lansik na dogo uskutecznasz :evil_lol:[/QUOTE]
Tak mu się z Wami spodobało:p

Link to comment
Share on other sites

Ciąg dalszy Charlie'owego lansu;)

[IMG]http://i60.tinypic.com/a5ffat.jpg[/IMG]

[IMG]http://i60.tinypic.com/jaaw49.jpg[/IMG]

[IMG]http://i59.tinypic.com/15dwbcw.jpg[/IMG]

[IMG]http://i59.tinypic.com/2s1riir.jpg[/IMG]

Wygląda jak jesienią:roll:

[IMG]http://i58.tinypic.com/of0t8m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Piękny psiak, przepiękne zdjęcia:lol:
Jak to się dzieje, ze jeszcze bez domu?[/QUOTE]
Dziękuję razem z Charlim:p
I oto jest pytanie:roll:

[quote name='Martika@Aischa']aż trudno uwierzyc że telefon nie przestaje dzwonic ;) Charli przystojniak :lol:[/QUOTE]
Żarciki się trzymają...:mad::evil_lol:
No tak, Charliemu niczego nie brakuje:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...