Jump to content
Dogomania

LUSIA błąkała się 3 miesiące, szczeniaki urodziła pod szkołą - cała rodzinka w DS:)


Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Spokojnie... Jeśli to będzie ten dom, będę ich miała na oku ;)[/QUOTE]
W takim razie można być spokojnym. Twoje czujne oko wszystko wypatrzy ;)

Podesłałam małą tu i ówdzie, pozwoliłam też sobie podesłać wątek na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']W takim razie można być spokojnym. Twoje czujne oko wszystko wypatrzy ;)

Podesłałam małą tu i ówdzie, pozwoliłam też sobie podesłać wątek na dogo.[/QUOTE]

Dzięki:) Ja też dostałam kontakt do kogoś od haszczaków- jutro zadzwonię.
Jutro rano szczylki jadą do weta na kolejne odrobaczanie.

Maluchy stały się znane na osiedlu, a ich zabawy obserwują z balkonu mieszkanki pobliskiego bloku; dzisiaj panie przyniosły zabawki dla szczeniorków i karmę dla Lusi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']No, to czekamy na wyniki :)..... Ale mam wrażenie, ze będzie dobrze.[/QUOTE]

Niestety - to jeszcze nie ten dom dla Lenona - szukamy dalej
Nutusia - bardzo dziękuję za wizytę!

Maluchy były dzisiaj u weta na drugim odrobaczeniu no i dostały już swoje książeczki zdrowia, zostały tez po raz kolejny zważone (3,10kg i 3,50 kg):eviltong:
Pierwsze szczepienie wet wyznaczył na 26.07

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co dziękować - po to tu jesteśmy, żeby się wspierać i sobie pomagać ;)
To nie jest zły dom tak "z gruntu". Ale zastrzeżenia są i lepiej dmuchać na zimne. I tak jak Państwu wczoraj powiedziałam - nadal zbyt łatwo jest tak po prostu wziąć sobie psa. W wypadku tamtej wsi, wystarczy zajrzeć do sąsiada, który ma suczkę :(

Link to comment
Share on other sites

Fakt, ze zaginął im 14 - letni pies (wyszedł przez otwarta bramę) i nie szukali go - dyskwalifikuje ich jako potencjalnych właścicieli Lenona...
Szukamy dalej.

Zgłosił się dom dla Lenki - mam przeczucie, że to będzie TEN dom;)
[B] Szukam kogoś [/B][B] do wizyty [/B][B][B][B]z Dąbrowy Górniczej[/B][/B] ...
[/B]

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Może tym razem się uda ! Zaciskam mocno :kciuki:[/QUOTE]
[quote name='Nutusia']I ja się do zaciskania przyłączę! :smile:[/QUOTE]

Wizyta na początku przyszłego tyg.:)
Kciuki wciaż potrzebne, bo teraz Lenon bez potencjalnego domku...

Link to comment
Share on other sites

Małe rosną, szaleją :)
W sobotę zadzwoniła kobieta z Lublina z pytaniem o szczeniaka; już była zdecydowana, prosiła o rezerwację, wyraziła zgodę na wizytę i podpisanie umowy, przysłała dane do wizyty.
W międzyczasie poprosiła o zdjęcia Lusi, tak - z ciekawości; zaraz potem zrezygnowała z adopcji, bo inazcej wyobrażała sobie matkę szczeniaków:shake:
Chyba dobrze, ze to zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']W międzyczasie poprosiła o zdjęcia Lusi, tak - z ciekawości; zaraz potem zrezygnowała z adopcji, bo inazcej wyobrażała sobie matkę szczeniaków:shake:
Chyba dobrze, ze to zrobiła.[/QUOTE]
Jeden wyrzucony w przyszłości na ulicę szczeniak mniej:)
Lepiej niech idzie do kogoś kogo wymaganiom estetycznym sprosta:roll: Z resztą nie wiem co można Lusi zarzucić. Przeciez widać, że szczeniaki będą inne, a po niej mogą odziedziczyć przede wszystkim grube futro. Zdaje się, że jakiś chaszczak moczył w tym palce:evil_lol: Chyba, że to tak z dziada, pradziada Lusi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Jeden wyrzucony w przyszłości na ulicę szczeniak mniej:)
Lepiej niech idzie do kogoś kogo wymaganiom estetycznym sprosta:roll: Z resztą nie wiem co można Lusi zarzucić. Przeciez widać, że szczeniaki będą inne, a po niej mogą odziedziczyć przede wszystkim grube futro. Zdaje się, że jakiś chaszczak moczył w tym palce:evil_lol: Chyba, że to tak z dziada, pradziada Lusi:roll:[/QUOTE]

Święta racja. Howk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...