Jump to content
Dogomania

Gapa - jej historia miała mieć szczęśliwe zakończenie...


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj miałam kolejny telefon. Akurat mi dziecko płakało, więc szybko odesłałam do Martyny. Wiem, że to jest dom z ogrodem w Markach. Szukają małej suni, która dogada się z dzieckiem. Nie mamy pojęcia jak Gapa reaguje na dzieci. Martyna umówiła się z nimi na wtorek, pojedzie i się zapoznają wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumcia02']Dzisiaj miałam kolejny telefon. Akurat mi dziecko płakało, więc szybko odesłałam do Martyny. Wiem, że to jest dom z ogrodem w Markach. Szukają małej suni, która dogada się z dzieckiem. Nie mamy pojęcia jak Gapa reaguje na dzieci. Martyna umówiła się z nimi na wtorek, pojedzie i się zapoznają wszyscy.[/QUOTE]

Znaczy ,coś drgnęło. :) Miejmy nadzieję.że koniec będzie szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Martyna była w docelowym domku dla Gapy. Jest tam dziecko 1.5 roczne. Gapa omijała, nie reagowała. Rodzina jest ostrzeżona, że nie wiemy jak będzie się zachowywała na dłuższą metę.
Wszyscy zakochani, juz chcieli ją wczoraj zostawić.

Martyna wróciła z Gapą do domu, dzisiaj zaszczepi ją na wścieklizne i jutro zawiezie do nowego domu :)

edit: Martyna w niedziele ją zawiezie do domu. Nie wiem czemu cały dzień myślałam, że jest sobota.

Edited by pumcia02
Link to comment
Share on other sites

nie mam dobrych wieści. Gapa nie pojechała do tego domu. ludzie zaczęli się mieszać w dalszych rozmowach. A to jeden pies jak wychodzili został "uwiązany" na dworze i jak wrócili to go nie było. Był "agresywny" i niszczył w domu. Jakiś niedawno odszedł, a wcześniej mówili, że to półtora roczne dziecko nie miało jeszcze styczności z psem. Itd itd. Oczywiście skończyło się awanturą przez telefon i, że jak chcemy psa sobie zostawić to po co go ogłaszamy i przyjeżdżamy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...