Jump to content
Dogomania

Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.


togaa

Recommended Posts

Togaa, sprawdź proszę czy doszło to 20 zł od Eli, z mojego konta.

 

Jejku, chyba jednak nie doszło. Sprawdzałam 3 razy i wieczorkiem znowu sprawdę.

Ostatnia wpłata od Ciebie z adotacją "Od Eli" jest z dnia 1.09.2014 i jest to 50,00 zł. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Jejku, chyba jednak nie doszło. Sprawdzałam 3 razy i wieczorkiem znowu sprawdę.

Ostatnia wpłata od Ciebie z adotacją "Od Eli" jest z dnia 1.09.2014 i jest to 50,00 zł. :hmmmm:

 

No to ja nie wiem co ja zrobiłam :(

Ale teraz przed chwilą przelałam te 20 zł.

Tez w domu przelecę konto i popatrzę co tam jest.

Link to comment
Share on other sites

Udało się , od rana przewalam wszystko po kolei, jak już kończyłam   i straciłam nadzieję to   znalazłam.Przepraszam ,że to tak długo trwało ale tak jak pisaliśmy na pw Mariusz pracował od rana do wieczora i nie zdążyłby na pocztę , a ja nie miałam jak bo najbliższe miasteczko od nas to 10 kiliometrów.W poniedziałek ma nockę to zaraz z rana wyśle.

 

 

Dorota

 

Dziękujemy pięknie !

Vetoryl juz u Irenki. Wystarczy na pół miesiaca !  Super że się znalazł !

 

d92e6574ba0d633dmed.jpg

 

A to poniżej  , to sprawka memory !!!

nie wiem co powiedzieć , jak dziękować.???  Memory,  nie możesz sama ponosić  tak ogromnych kosztów.

Pozwól sobie oddać choć odrobinę  z jakiegoś bazarku?

Bardzo proszę...

 

d38c3e98f374ea28med.jpg

 

 

Irunia policzyła że do końca lutego  Misiak będzie  zabezpieczony !!!! :klacz:

 

A oto i dzisiejszy  ON we własnej osobie; oczka wesołe, chłopak żwawy i zadowolony z życia.

Tak trzymać, Misiulku !

 

853cad7606925b82med.jpg

 

fbfe5edd7217fef5med.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Dziękujemy pięknie !

Vetoryl juz u Irenki. Wystarczy na pół miesiaca !  Super że się znalazł !

 

A to poniżej  , to sprawka memory !!!

nie wiem co powiedzieć , jak dziękować.???  Memory,  nie możesz sama ponosić  tak ogromnych kosztów.

Pozwól sobie oddać choć odrobinę  z jakiegoś bazarku?

Bardzo proszę...

 

d38c3e98f374ea28med.jpg

 

 

Irunia policzyła że do końca lutego  Misiak będzie  zabezpieczony !!!! :klacz:

 

 

Nie poniosłam sama tych kosztów :)

Zapłaciłam wg oferty - 300 zł za dwa opakowania leku, z czego 200 zł wyasygnował mój netowy przyjaciel - Wiktor.

Dobry, przyzwoity młody człowiek, którego darzę przyjaźnią i szacunkiem.

Już kilkakrotnie dofinansował kilka piesków :)

 

Natomiast 3 opakowania podarowała (przejęta i wzruszona losem Miśka)  Pani Dorota, ponosząc też koszt wysyłki:

 

Witam
 
Pieniadze sa na moim koncie ...dzisiaj wysle Vetoryl dla Misia. Wysle te 5 paczek co mi pozostalo. Szkoda mi tego psa...proszę mnie zawiadomić jak przebiega jego leczenie i przyslac jakies zdjęcia. Vetoryl powinien pomoc...mam nadzieje tez ze może mi się uda znaleźć dla niego jakas pomoc finansowa.
 
pozdrawiam
 
Dorota T....

 

 

 

 

Vetoryl już wyslalam dla Misia priorytetem i już miałam pierwsze zawiadomienie o przesyłce. Droga smesowa zawiadamiają co się dzieje z przesylka. Na pewno za jakies dwa dni Vetoryl 5 pudelek będzie u Pani Ireny. Wyslalam wszystko co miałam...to jest zapas na 5 miesięcy wiec będą mieć Panie czas żeby zalatwic mu następne dawki ...bo niestety podawania Vetorylu nie można przerwac to lek który pies już musi brac do końca zycia.
Będę wdzieczna jeśli dostane jakies wiadomości jak Misio się czuje i może jakies zdjęcia jak wygląda po otrzymaniu leku. Zycze mu zdrowia i dobrego domu.

 


Dostalam wczoraj zawiadomienie o dostarczenie Vetorylu. Powinni to potwierdzić w najbliższym czasie skoro już lek otrzymali.
Teraz trzeba trzymać kciuki aby lek pomogl i Misio lepiej się poczul ...to jeszcze nie jest stary pies i przyjmując Vetoryl czeka go jeszcze kilka dobrych lat zycia w zdrowiu:)
Bardzo dziekuje za jego zdjęcia...wygląda slicznie w tym kubraczku:) Ciesze się ze tak lubi Pania Irene i ze znalazł w niej opieke i pomoc. Na pewno odwdzięczy się całym sercem i swoja psia wiernoscia. Takie sa pieski ...czysta milosc.
Proszę przyslac mi od czasu do czasu fotki Misia ciekawa jestem jak się  dalej jego losy potoczą.

 

 

 

Mam nadzieję, że Pani Dorota nie weźmie mi za złe, że cytuję co napisała, ale chcę by wszyscy wiedzieli, że większą część leku Misiek dostał od Niej w prezencie :)

 

Jak więc z powyższego wynika, nie ma powodu do jakichkolwiek zwrotów.

Wszyscy się cieszymy, że mogliśmy pomóc Miśkowi, niech mu lek dobrze służy.

Prawdziwy przystojniak w tym kubraczku :loveu:

Fajnie, że maluch zaopatrzony na kilka miesięcy, dobrze też, że chociaż ten jeden wydatek odpadnie na jakiś czas Stowarzyszeniu.

 

Besia11 :loveu: - bardzo dziękujemy za podanie linka do oferty!

Zobacz, ile dobrego z tego wynikło! :)

Link to comment
Share on other sites

Czy Misiaczek ma mieć jeszcze jakies badania potwierdzające?

Że ten poziom kortyzolu się unormował?

Tak, tak, wybieramy sie do lecznicy w tym tygodniu. Może pojutrze ?

Misiu ładnie już zarasta, brzuszek  już nie taki wzdęty.

Po bokach wciąż złazi z niego płatami naskórek, ale grzbiet już czysty.

 

Wczorajszy Misiaczek vel Romanek vel Robaczek... ;-)

 

0ba2aef1953f42fbmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku Salon Mody dla Misia przelałam na konto Stowarzyszenia 160 zł dla Misiulca.

Ela40 - powinna bezpośrednio na konto wpłacić z bazarku jeszcze 40 zł.

 

Jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie na bazarku.

 

Dziękuję mar.gajko kochana ! :buzi:

Pieniądze z Twojego bazarku dla Misiaka, całe 160,00   są już od 3.10.2014 na Stowarzyszeniowym koncie .

Od Ela40 też zapewne wkrótce dojdą. :smile:

Jeszcze raz ogromnie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...