Jump to content
Dogomania

Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.


togaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Była, była...

 

Pobrana została krewka do badania i usg baloniastego brzuszka, bo bardzo Irenkę niepokoił .

Nie ma w nim  wody, a to rozdęcie to z wiotkich powłok brzucha i powiekszonej wątroby.

Czekamy na wyniki bad. krwi, ale prawdopodobnie trzeba będzie podwoić dawkę Vetorylu.

 

Misiowi towarzyszyła cudna Mirabelka, na którą dziadeczek co raz napadał z hałasem.

 

2b272dff7b563bc6med.jpg

 

6291d71e8dc67d5dmed.jpg

 

9f77eea754239562med.jpg

 

7d493884ec227eabmed.jpg

 

cd728694f4f2c54dmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Misiek wygląda rewelacyjnie.

Nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma chętnych na Mirabelkę.Jest malutka i śliczna. Ma ogłoszenia?

 

Ma Pokerku i co raz ktos dzwoni.

Nawet dzisiaj był telefon, ale wybrzydzamy.

Wiemy dokładnie w jakim domku malutka czułaby się dobrze i na taki czekamy..

 

Kochane Misiątko, takie staruszkowato-bezbronne. A ta wątroba, to z czego? Jakies leki trzeba Misiowi?

 

Wątroba podobno z Jego choroby taka duża.

Link to comment
Share on other sites

Misio musi już przyjmować podwojoną dawkę Vetyrolu.(60 mg)

Jutro zapytam Irenki ile jeszcze Jej zostało z jesiennej dostawy kochanej memory?

Na szczęście lek jest już stale dostępny w naszej Lecznicy, odpada więc zamartwianie się gdzie go zdobyć?

Link to comment
Share on other sites

Jak rozliczę ten bazar - to następny będzie też dla Misiaka - żeby na leki nie brakło.

 

mar.gajko kochana, co byśmy bez Ciebie zrobili  ???? ( tu powinien być milion serduszek, ale mi emotikonki zabrali)

Dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Misiaczka i widzę , że są problemy ze zdrówkiem ...
Misiu, trzymaj się dzielnie !

pędzę zaraz na bazarek :)
też bym jakiś dla Misia zrobiła, ale od tych zmian na Dogo w grudniu nic nie mam -paska zadań przy odpowiedzi, więc hmmm...upa blada , nic nie mogę ! wszystkiego próbowałam-nic nie pomaga,a pisanie do Administracji to jak wołanie na puszczy, zero reakcji !

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Misiaczka i widzę , że są problemy ze zdrówkiem ...
Misiu, trzymaj się dzielnie !

pędzę zaraz na bazarek :)
też bym jakiś dla Misia zrobiła, ale od tych zmian na Dogo w grudniu nic nie mam -paska zadań przy odpowiedzi, więc hmmm...upa blada , nic nie mogę ! wszystkiego próbowałam-nic nie pomaga,a pisanie do Administracji to jak wołanie na puszczy, zero reakcji !

 

Dziękujemy za dobre słowo i chęci ( tu byłyby uśmiechy, ale emotikonki mi zabrali).

Ach, to "nowe dogo". Turla się po linii pochyłej...

Link to comment
Share on other sites

Z siuraniem żadnej poprawy. Rano Irenka zastaje kałużę.

Poza tym, Misio w świetnej formie. Nadal pięknie i bogato ofutrzony ,Nie widać żeby mu coś dolegało.

 

Kilka ogródkowych zdjęć  z przedwczoraj;

730eb86d94d8bbf2med.jpg

 

W tle zapracowana Mirabelka...

 

0c7212039b0e20e4med.jpg

 

Dziadeczki; Misio i Marcelek

 

ced2ee8110c3bbb3med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Misio musi już przyjmować podwojoną dawkę Vetyrolu.(60 mg)
Jutro zapytam Irenki ile jeszcze Jej zostało z jesiennej dostawy kochanej memory?
Na szczęście lek jest już stale dostępny w naszej Lecznicy, odpada więc zamartwianie się gdzie go zdobyć?

Na tym wątku jest vetoryl do oddania.http://www.dogomania.com/forum/topic/146219-vetoryl-60-mg-16-kapsu%C5%82ek-oddam-za-darmo/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...