Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

[quote name='Poker']Mimo dobrych wyników, podałabym jej Furagin przez parę dni. Ona jednak była w schronie, mogła się nabawić zapalenia dróg moczowych co w wykonanych badaniach wcale nie musi się ujawniać.[/QUOTE]

Czy Furagin można dostać bez recepty?
Dziękuję za radę, na pewno warto spróbować :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Figuniu witam sie z Toba
kochane serce
sciskuniam za kocinka :calus::-( czy już lepiej maleństwu?:calus:
milion pozdrowionek ciociu Tobie ,laluni i kotunkowi :thumbs:[/QUOTE]

Witaj Ewuniu!:lol:
Tak miło Cię widzieć :multi:
Tak, kotek zdecydowanie dziś "lepszy" - tfu, tfu, odpukać. odpluć...
Moje aniołki teraz śpią, ale już niebawem będzie pora na spacer Loni, a kociak zacznie swoje wieczorne harce...
Dziękujemy za życzenia i pozdrowienia. Dla Ciebie od nas mruczanki, przytulanka,machania ogonkiem, uściski i moc serdeczności :lol: :buzi::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Bazarek dla Loni [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253844-Różniste-materiały-na-Lonię-maciupką-jamnisię-Do-26-06-g-22?p=22234864#post22234864[/URL][/QUOTE]

Serdecznie dziękujemy za pamięć i kolejny bazarek!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']daj znać jak te kocie kupska, bo już nie wiem czy jest ok czy źle :)
a wkrótce wybywam na dłużej, to, żeby nie było, że zostałaś z choruskiem.[/QUOTE]

Kocie kupska lepsze, nie zwraca już (od piątku) ale zrobił dziś siusiu czerwone (krew?)!!!
A weta nie było, choć mówił wczoraj, że będzie do 13-tej. Byłam po 12-tej z kotem i pocałowaliśmy klamkę...
Po powrocie kociak znowu zrobił czerwone siuśki. Nie wiem, co robić.:shake:..HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

Po przyjeździe, nadrabiam zaległości u Loni ....
niestety nie wiem o co chodzi z czerwonym moczem, ale jeśli nie nie bierze jakiś czerwonych leków, czy czegoś co może barwić mocz na czerwono... to najlepiej by było ,żeby te siuśki wet zobaczył

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Po przyjeździe, nadrabiam zaległości u Loni ....
niestety nie wiem o co chodzi z czerwonym moczem, ale jeśli nie nie bierze jakiś czerwonych leków, czy czegoś co może barwić mocz na czerwono... to najlepiej by było ,żeby te siuśki wet zobaczył[/QUOTE]

Witamy Ciocię serdecznie!
Kociak je tylko swoją specjalistyczną karmę od weta ze schronu (bo miał biegunkę), pije wodę i nic poza tym. Jak idzie do kuwety się załatwić (lub poza nią w kąciku :mad:), to miauczy...może go boli???
Wet dopiero jutro...

Link to comment
Share on other sites

No to ....chyba jest problem! Figuniu ,kochana jutro jadę do Milicza do lekarza więc nie mogę się umówić o której będę ale jak wrócę to napiszę bo ja mam chyba w domciu Furaginum( tego bez recepty nie kupisz) więc mogłabym dać dla kocinka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']No to ....chyba jest problem! Figuniu ,kochana jutro jadę do Milicza do lekarza więc nie mogę się umówić o której będę ale jak wrócę to napiszę bo ja mam chyba w domciu [B]Furaginum( tego bez recepty nie kupisz) w[/B]ięc mogłabym dać dla kocinka :)[/QUOTE]
jak to nie?ja kupuję bez recepty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']No to ....chyba jest problem! Figuniu ,kochana jutro jadę do Milicza do lekarza więc nie mogę się umówić o której będę ale jak wrócę to napiszę bo ja mam chyba w domciu Furaginum( tego bez recepty nie kupisz) więc mogłabym dać dla kocinka :)[/QUOTE]

Ciociu kochana, dziękuję serdecznie ale jutro siostra przywozi mi Furagin dla Loni. Kto wie, może również będzie i dla kociaka...
Wiem już, że jutro rano Irysek zawiezie go do wetki.
Oby było już jutro...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Melduję, że kochana Ciocia Maruda przekazała dla Loni pieniążki - 10 zł. :multi:
Dziękujemy pięknie :lol::Rose:[/QUOTE]

Bedzie na kilka chrupek ;) :)

Figuniu, skoro płacze przy oddawaniu moczu, to go boli - ja bym mu podała odrobinę no-spy - wiem, ze kotom można dawać, bo mój Szeryf brał przy struwitach ( też płakał, bał się iść do kuwety ) - trochę go to rozkurczy. Może rzeczywiście jakiś piaseczek gdzieś go tam dziabie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Bedzie na kilka chrupek ;) :)

Figuniu, skoro płacze przy oddawaniu moczu, to go boli - ja bym mu podała odrobinę no-spy - wiem, ze kotom można dawać, bo mój Szeryf brał przy struwitach ( też płakał, bał się iść do kuwety ) - trochę go to rozkurczy. Może rzeczywiście jakiś piaseczek gdzieś go tam dziabie?[/QUOTE]

Ciociu, nie mam w domu żadnych leków, a no-spy na pewno...
Nie widzę, by cierpiał, żeby to było z bólu, ale zanim cos zrobi, to czasem miauknie ze 2 razy, a czasem nie...Bawi się zaraz potem, rozrabia, więc myślę, że go nie boli (i oby!).

Parę chrupek - Ciociu kochana, to będzie prawie 2 kg skrzydełek albo innego żarełka...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']jak to nie?ja kupuję bez recepty[/QUOTE]... myślałam że pomyliłam Furaginum z Furosemidem?.... ale Furaginum 50mg wydawany jest tylko na receptę!(jest nawet napisane na opakowaniu) pewnie jest tak jak z Ranigastem ten słabsy można kupić bez recepty a ten mocniejszy, który był od zawsze ! tylko na receptę!

Gdyby był faktecznie kamień na drogach moczowych to mam Spasmolinę 60mg( leczenie stanów skurczowych)i Buscolysin 20mg również znosi skurcze gdyby lekarz zalecił to jest tylko należałoby ustalić dawkowanie...

Edited by anica
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Figuniu nospę warto miec w domu nawet dla siebie. Kupisz ją bez recepty.[/QUOTE] Oj tak :)

Mam nadfzieję że ktkowi nic strasznego nie dolega...
Buziole dla Lońci :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...