Jump to content
Dogomania

KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM


Doda_

Recommended Posts

[quote name='monika083']Jestem na zaproszenie Marudy, deklaracji juz mam cala mase, ale postaram sue cos dorzucic.Konto Dody?[/QUOTE]

Wpadam w na moment trakcie rozsyłania zaproszeń - pieniążki Karlosa zbieram na siebie, Doda miała już chyba za dużo psiaków do pilnowania.
Podesłać ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za pojawienie się :) - wysłałam 153 zaproszenia a wystukałam ich 200 - sporo ludzi chyba już nie zagląda ma dogo :(

Milagros :loveu: dla Karlosa to dużo - ma ledwo kilka deklaracji, niby jest 100zł stałej z Fb, ale ta deklaracja była już dość dawno, nie wiem czy jest aktualna.
Konto to samo co dla Zuzi :) Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za zaproszenie. Nie jestem wstanie zadeklarować nic. [B]Jednorazowo parę złotych dołożę.[/B] Naprawdę nie mogę.:shake: Żeby zapłacić swoje deklaracje musiałam zrobić bazarek. Od kwietnia mam ogromny dołek finansowy.

Link to comment
Share on other sites

Ślicznie dziękuję za obecność - sama obecność to też duża pomoc :) Wpadajcie do Karlosa częściej :)

Konto dla miśka podeślę wieczorem - dziękuję :)

Króciutko streszczę historię Karlosa -

Psiak od 6 lat przebywa w schronisku - to połowa jego życia :( . Mieszkał w boksie z czterema innymi staruszkami.

-Polduś - zabrany przez fundację, ma dom stały
- Sonia
[*] - przed adopcją schronisko wymyśliło operację, której Sonia niestety nie przeżyła :(,
- Bartuś - dt u Myngey - na naszym utrzymaniu - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252779-BARTŁOMIEJ-pies-który-nie-rozumie-co-sie-z-nim-dzieje-!!-dt-na-cito-i-deklaracje[/URL]
- Zuzia - przebywa u Kikou, na naszym utrzymaniu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252569-ZUZIA-16-lat-starowinka-nikomu-niepotrzebna-Dajmy-jej-trochę-pożyć-poza-schronem![/URL]

Na wieśćo ewentualnej adopcji schronisko postanowiło operować uchyłki jelita. Karlos bardzo żle zniósł zabieg, bardzo się o niego bałyśmy. Miało być lepiej, okazało się, że potrzebny kolejny zabieg :( Na szczęście Karlos to twardy zawodnik - jest już po zabiegu, tym razem zniósł go dużo lepiej. Ale taki staruszek, po takich przejściach nie powinien być w schronisku :shake:

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Dziewczęta, a dajecie stale ogłoszenia tych psiaków, co są w hotelikach? Nie można rezygnować, bo nie podołamy tym wszystkim bidom z Palucha...
Pomyśleć, że są to (przynajmniej teoretycznie) psy z terenu stolicy, "warszawiacy" nie mają być z czego dumni. (Napisałam w cudzysłowie, bo jestem warszawianką z dziada pradziada).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Melduję się na rozkaz Marudki:lol: i przynoszę 50zł w pysiu;). Czekam na numer konta:lol:[/QUOTE]

Panno Marple :) myślałam, że do rozkazywania to ja się nie nadaję :evil_lol: Za to co w pysiu Karlos ślicznie dziękuje i uśmiecha się całą mordką :)

Konto zaraz porozsyłam - siedzę właśnie nad resztą zaproszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Panno Marple :) myślałam, że do rozkazywania to ja się nie nadaję :evil_lol: Za to co w pysiu Karlos ślicznie dziękuje i uśmiecha się całą mordką :)

Konto zaraz porozsyłam - siedzę właśnie nad resztą zaproszeń.[/QUOTE] Oj tam, oj tam...zaraz nie nadaję się:evil_lol:. Rozkazałaś i jestem, bo bałam się, że będziesz MARUDZIĆ:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Jestem na zaproszenie Marudy która przecież wie ze tu jestem;)[/QUOTE]

Wiem że jesteś :)- zaproszenia słałam nocą i nawet chyba nie patrzyłam do kogo idzie - do siebie też posłałam:evil_lol:

[quote name='Panna Marple']Oj tam, oj tam...zaraz nie nadaję się:evil_lol:. Rozkazałaś i jestem, bo bałam się, że będziesz MARUDZIĆ:evil_lol:[/QUOTE]
Jejku, ale ja naprawdę słodko marudzę :) - o wiele ciszej od mojej Marudy ( moja rozwrzeszczana ośmioletnia kocica :cool3: )

[quote name='HELENA5']melduję się i ja ................................[/QUOTE]
Dziekuję , ze jesteś :)


Konto już porozsyłałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Dziewczyny, czy ktoś kontaktował się ostatnio z Makilą odnośnie miejsca?[/QUOTE]
Makila tu zagląda wiec chyba czeka na Karlosa:-), niewiele wiem; nie było z kim pogadać, jedyne co się dowiedziałam, że Karlos czuje się dobrze, może jutro uda się czegoś dowiedzieć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...