Jump to content
Dogomania

Sunia z Olkusza - Mila i jej Maluchy


Recommended Posts

Roozmawiałam z Beata po wizycie. Panie psiolubne az do bólu... wszystko super wadą jest tlko ogród i buda. O ile sierść Mila ma aką, ze zimno jej nie będzie, to jednak jej zachowanie wskazuje na 100% domowego pupila. Dała sie głaskac jedząc smakołyk, wita ludzi machając ogonem i w ogóle jak tyko na chwilę nie ciagnie do małych to jest niesamowita przylepą. (wciąż sama chcę ja adoptować!! Czym więcej o niej wiem, tym bardziej jej chcę. :D)

No nic... Trzeba PA zrobić, bo jeśli wyjdzie dobrze, to Mili nawet nie będziemy ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Roozmawiałam z Beata po wizycie. Panie psiolubne az do bólu... wszystko super wadą jest tlko ogród i buda. O ile sierść Mila ma aką, ze zimno jej nie będzie, to jednak jej zachowanie wskazuje na 100% domowego pupila. Dała sie głaskac jedząc smakołyk, wita ludzi machając ogonem i w ogóle jak tyko na chwilę nie ciagnie do małych to jest niesamowita przylepą. (wciąż sama chcę ja adoptować!! Czym więcej o niej wiem, tym bardziej jej chcę. :D)

No nic... Trzeba PA zrobić, bo jeśli wyjdzie dobrze, to Mili nawet nie będziemy ogłaszać.[/QUOTE]

Sama ją weź, to nie będzie trzeba robić wizyty PA...............

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, gdzie napisac. Może tu... ;)
Piękne wieści. :-) Trzymam mocno kciuki za Domki dla Huzarka, Korków i Mili oczywiscie. :thumbs:
A potem Milusiowe maluchy... ;)
Ayame, jak tak dalej pójdzie, to bez psów zostaniesz. :loveu:
I pomyśl o Mili. Póki jest czas. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Roozmawiałam z Beata po wizycie. Panie psiolubne az do bólu... wszystko super wadą jest tlko ogród i buda. O ile sierść Mila ma aką, ze zimno jej nie będzie, to jednak jej zachowanie wskazuje na 100% domowego pupila. Dała sie głaskac jedząc smakołyk, wita ludzi machając ogonem i w ogóle jak tyko na chwilę nie ciagnie do małych to jest niesamowita przylepą. (wciąż sama chcę ja adoptować!! Czym więcej o niej wiem, tym bardziej jej chcę. :D)

No nic... Trzeba PA zrobić, bo jeśli wyjdzie dobrze, to Mili nawet nie będziemy ogłaszać.[/QUOTE]Spokojnie, wiem z dobrego źródła, że w tym domu poprzedni psiak miał wstęp do domu. Z tą Panią rozmawiałam najpierw o mojej już(:multi:) Adzie i również pytała, jak sunia zachowuje się w domu- więc może będzie tak, jak z Lobo?Jedno jest pewne-jeśli zdecydujecie się ją wydać, będzie miała dobry dom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Nie wiem, gdzie napisac. Może tu... ;)
Ayame, jak tak dalej pójdzie, to bez psów zostaniesz. :loveu:
I pomyśl o Mili. Póki jest czas. ;)[/QUOTE]

Elisabeta, ja formalnie tylko za Milę odpowiadam. Lobo i szczeniaki były na Betkak a Huzara wzięła na siebie Ania. Ja tylko wątki prowadzę i staram się wspierać Beatę w sprawach hotelowych.
Inna sprawa, że prawie cały czas - od Huzara - działałyśmy i konsultowałyśmy wszystko we trzy: Ania68, elik i ja. Później na trochę innych zasadach do "paczki" dołączyła Betkak a zaraz później gluchy pies, która nie dość, że jest skarbniczką Mili, to załatwiła ze mna wyjazd do hotelu a ostatnio wizytę PA Korków.
Ania pomaga i radzi przy wszystkich psiakach, a elik wzięła na siebie ciężar prawie wszystkich rozliczeń, wyjazdów i dużej części organizacji. (To elik była moim guru na pierwszej wizycie PA).


Tyle razy miałam piernicznąć tym forum i mówiłam sobie, ze jak tylko zamknę te sprawy to się wynoszę, a juz myśle powoli o ratowaniu kolejnych bid... ;) Mam nadzieję, że dziewczyny też będą się pisać :)
Póki co - jak zauważyłaś - zostaną nam jeszcze poMilkowe szczeniaki do wyadoptowania :) No i nie mówmy "hop". Zaden psiak jeszcze nie poszedł do DS (poza Lobo), zawsze może się coś zmienić.

Myśle o Mili i... ja ją chcę, ale to Kaori jest moim psem. I nie mogę podejmowac decyzji, które ją unieszczęśliwią. Do tego wciąż planuję wyjazd...
Mila ma szanse na dobry dom i tak będzie najlepiej. Chciałabym tylko PA w tym domku zrobić. Bo u Beaty były córki Państwa. Chce wiedzieć kto i gdzie będzie miał Milę. I kogo jako Państwa będzie miała Mila.

Czym szybciej ta PA tym lepiej. Fajnie byłoby miec wszystko jasne i umówione.

Edited by Ayame Nishijima
Poprawka
Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawialam z Panią o adopcji Mili. Z wizytą PA nie ma sprawy, ale niestety jest to kawałek za Krakowem.
Natomiast kiedy powiedziałam, że ja też chętnie adoptowałabym Milę rozległ się taaaaaki jęk zawodu, że wiem, ze naprawdę państwu zależy. No cóż. Wygląda na to, ze będzie jej tam dobrze. Pozytywną wiadomością jest to, ze buda nie jest obowiązkowa. Jeśli Mila wyberze do spania dom, to może być psem bardziej domowym.

Link to comment
Share on other sites

mdk8: zaglądnąć zaglądnęłam, ale chwilowo nic więcej nie mogę :(

W niedzielę jedziemy do Mili i Maluchów. (We dwójkę z TŻ). W planach mamy:
pomizianie Mili :),
zawiezienie Korków na zabieg i przywiezienie z powrotem,
Odwiedziny i zaqłatwienie spraw socjalizacyjnych w sensie kontaktu z innymi ludźmi dla Betkakowych Tymczasowiczów...

Czy ktoś ma jakieś uwagi?

Aaa... kupiłam obróżki dla Maluchów. Raz, ze muszą się przyzwyczajać a dwa, ze trzeba je jakoś oznaczyć, bo nijak nie wiadomo który kiedy rozrabia.
Beata śmieje się z Mili, że jest wyrodną Matką, bo stawia przed brzdącami wyzwania, a jak próbują jej michę wtrząchnąć, to roznosi je po kątach.
I wszystko byłoby fajnie, tylko stałych deklaracji nam brakuje na utrzymanie tej małej chołoty.

Link to comment
Share on other sites

To prawda. Teraz karmimy Milę. Ale Maluchy już zaglądają do michy. Czas leci, bedzie trzeba szczepień, sterylek...
Może choć piątaka ale stałej?


A ja na poprawę chumoru dla tych którym deszczowe cmury przeszkadzają (nie mnie) wrzucam cos na kolorowo:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lEJvIzS6BbA/U3Tu9bJ3aGI/AAAAAAAACiA/8ZoLr4dulKc/w1140-h855-no/20140512_170125.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Będą latały takie w kolorach tęczy - 10 zł stałej .......[/QUOTE]

[quote name='ewikS']to ode mnie 50 zł/stałej tylko proszę o przypomnienie na pw żeby mi nie umknęło :)
miziaki dla dzielnej mamusi i tęczowych szczeniorków :)[/QUOTE]


Dziękujemy Dziewczyny!
Od razu sytuacja Milki i maluchów wygląda lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...