Jump to content
Dogomania

Nie stary, już nie w mordowni, z ucha nic się nie leje;) Forest szuka super domu!


anett

Recommended Posts

[QUOTE]olf rozumiem doskonale tylko w tej sytuacji wcześniejsze zdiagnozowanie psiaka jest niemożliwe niestety
Kaza ma grzybicę??[/QUOTE] -Pani po wizycie u weta przekazala mi,że tak.Grzybek w uszach.Ale podobno po serii antybiotykow jest już ok.Widocznie w cieple mieszkania dopiero draństwo się uaktywniło.Poki Kaza byla na zewnątrz u mnie,to żadnych objawow nie widziałem ale później w nowym domku podobno bardzo trzepała glową i nie dawala się dotknąć .Ale teraz jest ok:loveu:.
W sprawie transportu- jak ostatnio jechalem z Kazą to mi zaczęła szaleć w samochodzie,także na krotkiej trasie a kilkakrotnie hamowałem gwaltownie,bo sunia wskoczyla mi do przodu samochodu .Nie wiedziała biedula gdzie ją wywożę.Także prowadzić i wieźć psiaka to trochę karkołomne w pojedynkę takim samochodem jaki ja posiadam,bez oddzielonej przestrzeni bagażowej.Jakby ktoś ze mną pojechal,to odSiewierza do Częstochowy moglbym dowieźć ewentualnie z okolic P.Śląskich...

Edited by wolf122
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Isiak, jak chcesz fajne, nowe, wartosciowe fanty na bazarek na tego biedulka, to mogę wysłać zdjęcia...[/QUOTE]
Chętnie zrobię i poprowadzę bazarek, możesz słać :) Wysyłka tych fantów od Ciebie?
mój mail:[email protected]
Ja mam kilka książek i jeszcze jakieś drobiazgi... Dołożyłabym do tego bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko na sekundę ale musiałam Wam dać znać - psiak już zabrany!!!:lol::lol:, w stanie podobno masakrycznym:-( oprócz uszu wyłysienia, grzbiet łysy
jedzie po Niego Arek z hoteliku, jak dotrą wieczorkiem napiszę dokładniej i wszystko pouzupełniam a na razie ogromne dzięki, że jesteście!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Ja tylko na sekundę ale musiałam Wam dać znać - psiak już zabrany!!!:lol::lol:, w stanie podobno masakrycznym:-( oprócz uszu wyłysienia, grzbiet łysy
jedzie po Niego Arek z hoteliku, jak dotrą wieczorkiem napiszę dokładniej i wszystko pouzupełniam a na razie ogromne dzięki, że jesteście!![/QUOTE]
super:)) teraz już będzie tylko lepiej! Dzięki, że napisałaś bo ciągle o nim myśle

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...