Jump to content
Dogomania

Bulion już znalazł swoją przystań


devoner

Recommended Posts

[quote name='andzia69']coś gdzieś slyszalam, ze będa zwiedzać polskie wybrzeże ;)

a ja zaczynam się troszkę bać...Bulion ma kontrolę u weta w poniedzialek i zapadnie decyzja, co z klami :([/QUOTE]

A dlaczego bać?
Że bez zębów będzie? 1/2 społeczeństwa tak ma :p i nic się nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']A dlaczego bać?
Że bez zębów będzie? 1/2 społeczeństwa tak ma :p i nic się nie dzieje.[/QUOTE]
Piszesz jakbyś Andzi nie znała. Ona zawsze musi się o coś bać. Dupka dojechała to teraz pora na kły Buliona. Potem weźmie na tapetę Karo. A potem znowu coś wymyśli:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Piszesz jakbyś Andzi nie znała. Ona zawsze musi się o coś bać. Dupka dojechała to teraz pora na kły Buliona. Potem weźmie na tapetę Karo. A potem znowu coś wymyśli:eviltong:[/QUOTE]

No to może niech się o mnie boi :roll:
Co mi tam, może cały czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']A dlaczego bać?
Że bez zębów będzie? 1/2 społeczeństwa tak ma :p i nic się nie dzieje.[/QUOTE]


nie ;) tylko kły gorne są "przyrośnięte" do szczęki i to ciężka operacja, kosztow na razie nie znam, więc gdybać nie będę

a na razie spędza weekend tak:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/p296x100/10413356_844254888918334_940241829843516166_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']nie ;) tylko kły gorne są "przyrośnięte" do szczęki i to ciężka operacja, kosztow na razie nie znam, więc gdybać nie będę

a na razie spędza weekend tak:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/p296x100/10413356_844254888918334_940241829843516166_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Oj, tam.
Nie on pierwszy będzie miał rwane ząbki )
Będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zapomnialam? o matko...nie wiedziałam,że tu nie napisałam :( Bulion nie mial usuwanych klów, bo źle zareagował na glupiego jasia...odłożone w czasie i o innym środku

jak będę miec jakieś nowe zdjątka to wstawię - ale chyba wszyscy się wakacjują :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']A jakież, qrwa to nagłe względy?[/QUOTE]

a nie pytaj nawet :( ja od 2 dni żyję jak na dynamicie...co telefon to drzę :( najpierw Karo, wczoraj się dowiedziałam o Bulionie :-( na dodatek Kamil - dt - ze względów na brak kasy chce wrócić do pracy jako kierowca - więc go nie bedzie po prostu :( no chyba, ze znajdzie pracę normalną, a nie prowizyjną w Bydgoszczy :( wyć mi się chce z bezsilności:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ot i bajka się skonczyła, pan ze względow rodzinnych nie jest w stanie zatrzymać Buliona :(

czemu on ma ciągle pod gorkę :( :([/QUOTE]


Chciałam poczytać, jak tam szczęśliwy Bulionek, a tu coś takiego :-(

Kiedy wreszcie ten cudny pies znajdzie swoje miejsce na ziemi???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...