Jump to content
Dogomania

KRUCZEK - pracował całe życie, zamiast emerytury-EKSMISJA! Już w hoteliku. SZUKA DS!


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='anica']Tak to całkiem inny pies! Sylwia tak potrafi czarować te ogonki :loveu: ja myślę że to jest taki... DAR który one czują;)

lecę na bazarek, chociaż podrzucić :)[/QUOTE]Dziękuję ciociu anico,od najmłodszych lat walczyłam o dłuższy łańcuch u sąsiadów mojej cioci na wsi,o wodę w misce.Ciągle rozmawiałam z psiakami byłam małą dziewczynką i tak mi zostało do dziś.Przez te wszystkie lata,psiaki przekazały mi wiele rad i wiele MIŁOŚci!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Dziękuję ciociu anico,od najmłodszych lat walczyłam o dłuższy łańcuch u sąsiadów mojej cioci na wsi,o wodę w misce.Ciągle rozmawiałam z psiakami byłam małą dziewczynką i tak mi zostało do dziś.Przez te wszystkie lata,psiaki przekazały mi wiele rad i wiele MIŁOŚci!!![/QUOTE][B]... To widać, słychać i czuć :loveu:[/B] .. dobrze że jesteś Sylwio:loveu::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Poszedł przelew kwietniowy :). Zdrówka, Kruczku :)

Jak czytam/piszę - "Kruczek", to przypomina mi się b. stary dowcip polityczny(leży z długą białą brodą na śmietniku ;)), że "Gierek zna wszystkie kruczki, a Kruczek nie zna wszystkich gierek....;)" i dlatego, to właśnie Edward został pierwszym sekretarzem KC, a nie ....Władysław :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Zdjęcia śliczne! :) ale on grubas!
sylwiaso, musisz go odchudzić :evil_lol:[/QUOTE]Dodusiu nasza Kochana odchudzanie natychmiast!wczoraj byłam u weta.Siostra wstawi info.z Kruczuniem żle nie jest,serducho czasami miarowo nie chodzi tzw.arytmia,ale po lekach powinno być lepiej,zrobiły Panie biochemie,aby wykluczyć inne choroby,dostał leki na stawy i największy problem to oczki,on bardzo słabo widzi.Pani doktor prosiła o konsultacje z dokt.okulistą, żebym się nie pomyliła to poczekamy na dokument,który jest u mojej siostry.Wyślemy jak najszybciej.Kwota całości 385zł

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że Kruczek ma teraz opiekę weterynaryjną że dostaje leki na stawy i że wiadomo co dalej robić:-) Wprawdzie nie byłam tego świadkiem, ale słyszałam od zaprzyjaźnionej "górkowiczki", że jakiś czas temu Kruczuś się zaczopował i nie mógł się załatwić. Konieczna była pomoc weterynaryjna. Udało się go zabrać do kliniki tylko dzięki pomocy eko patrolu, który zapakował kolegę do samochodu i zawiózł do kliniki. Panie karmicielki, choć wielkie sercem i kochające go bardzo nie dały sobie z nim rady. Dlatego tym większe podziękowania dla Ciebie Sylwiaso, że opiekujesz się nim wspaniale:-) Jedna z Pań odwiedzająca Kruczka u Ciebie powiedziała, że dla niej on mógłby zostać u Ciebie do końca, bo jest bardzo szczęśliwy i pokochał Cię:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']wczoraj byłam u weta.Siostra wstawi info.z Kruczuniem żle nie jest,serducho czasami miarowo nie chodzi tzw.arytmia,ale po lekach powinno być lepiej[/QUOTE]

Dobrze, że emeryt w niezłej formie:)

Link to comment
Share on other sites

Ja odkad kontaktuję z sylwiaso, wiem, ze to wspaniala osoba i Kruczek bez watpienia ma u niej swietna opieke.
Co do serduszka Kruczka.. ONek mojego faceta zachorował - ma wode w plucach :( i serce slabe . Nie moze sie przemeczac, biegac...
Oczy - czy Kruczek nie ma zacmy ?

Link to comment
Share on other sites

Moje ciocie Kochane,bardzo,bardzo mi miło!cała dokumentacja od P.doktor jest wysłana do Madzi,która przywiozła mi Kruczunia,myslę,że wstawi to szybciutko.Czekałam,bo się okazało,że musimy dołożyć do info.biochemię,a na to musiałyśmy poczekać.Pozdrawiamy deszczowo,bo u nas mokro!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...