Jump to content
Dogomania

KRUCZEK - pracował całe życie, zamiast emerytury-EKSMISJA! Już w hoteliku. SZUKA DS!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='anica']Ciociu, Sylwio [IMG]http://ekarteczka.pl/grafika/smiles/11.gif[/IMG].... i ja też ryczę!... i serce siem raduje! bo u Kruczusia to chyba.... Najwspanialsze ciotki na dogo się pozbierały:loveu:!... prawda Danusiu;)
Kruczek, zaopiekowany :loveu:[/QUOTE]Oj tak cioci anico najwspanialsze, z Wielkimi SERDUCHAMI!!I nasza ciocia cancerek,która również robi setki bazarków dla naszych biedulek!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='cancer43']Ja też ryczę,ale oby tylko takie łzy płynęły na dogomanii.
Sylwus,tak się cieszę że Kruczek jest u ciebie :lol: .Uściski dla Amelki :loveu:[/QUOTE]ciociu cancerku my również Cię mocno ściskamy i bardzo się cieszymy,że Kruczuś jest z nami!

Link to comment
Share on other sites

Z opóźnieniem, ale jestem u Kruczka. Miesieczna deklaracje + ekstra 10 zł , przelałam na podane konto. Myśle, że to nie sylwiaso utuczyła Kruczka, ale - Panie Karmicielki. A on sie mało ruszał i....sporo jadł;). Faktycznie, dobrze by było, gdyby zgubił trochę ciałka, bo to dla stawów w starszym wieku - zabójstwo :shake:.


A co do emerytów? cóż, takowi nigdzie nie są zbyt potrzebni - nawet na czerwonym świetle pozwolono im kiedyś przechodzić:crazyeye:. Co innego - rentierzy :evil_lol: - ci wszędzie sa mile widziani - nawet w Dubaju, maja jak w raju :evil_lol:

Drapanko dla Kruczka, pozdrowienia dla jego wiernych fanek i fanów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']My również pozdrawiamy i mocno ściskamy z Kruczusiem wszystkie kochane cioteczki.Właśnie, te kilogramy przywiezione zostały ze stolicy,pomyślałam sobie,że psina powinna zacząć jeść dobrą karmę dla starszych psiaków.[/QUOTE]
Panie karmicielki nie żalowały mu jedzenia, bo Kruczek musiał przeżyć zimę na pustym placu, na którym stala jego buda. Do tego w ten sposób wyrażały swoją miłość do niego:-) Teraz jest dobry moment na to, żeby kolegę odchudzić i wesprzeć czymś na stawy:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Panie karmicielki nie żalowały mu jedzenia, bo Kruczek musiał przeżyć zimę na pustym placu, na którym stala jego buda. Do tego w ten sposób wyrażały swoją miłość do niego:-) Teraz jest dobry moment na to, żeby kolegę odchudzić i wesprzeć czymś na stawy:-)[/QUOTE]Dobrze,że były ciocie karmicielki i dbały o niego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Wielbicieli owczarków zapraszamy po niepowtarzalne wielkanocne kartki ( link w podpisie ):lol:[/QUOTE]

Kartki piekne :loveu:. Niestety, starsza część Rodziny, której nadal wysyłam tradyccyjne kartki, jest zdecydowanie konserwatywna, a ponad to, uważa, że z tymi psami(ze szczególnym uwzględnieniem owczarków), to mi się już zupełnie pozajączkowało (w głowie):mad:

Link to comment
Share on other sites

Sylwiaso, jedna z osób z naszej górki wpłaciła na Twoje konto 370 zł, a w tytule przelewu wpisała, że to dla Kruczka od górkowiczów z Ursynowa. Zebraliśmy te pieniądze dla niego i chcialabym potwierdzić wszystkim, że zostały wpłacone. Czy mogłabyś potwierdzić, że są jak już dotrą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...