Jump to content
Dogomania

CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='monika083']ale poki te dziadki starenkie jeszcze maja sile do lobuzowania to jest powod do radosci:)
A kikou to podziwiam, w ogole ludzi dajacych schronienie takim bidom na starosc.[/QUOTE]

tak, dokladnie, powod do radosci ! :lol:
kikou to kochana jest ....

Mój wilczurek też jest takim uparciuchem, lakomczuchem...
jak siadamy do stołu np. w święta
on (główka z długim pyskiem) położy sie na stol, obserwuje nas wszystkich... jak nadejdzie upragniona okazja czyli chwila kiedy nikt na niego nie patrzy - wysuwa jęzor i wciąga ....
wyobrazam sobie jak bardzo smieszny musi byc Cejlonek :evil_lol: taki starowinek biegający z chlebem :evil_lol:

doszla wplata - 30,00 zl secia jednorazowa-dziekujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani... mam pytanie do was, kochane cioteczki . . ..

Utrzymanie Cejlonka to 200 zł miesięcznie, a ma 210 zł stałej deklaracji.
Mam pytanie w związku z tym, czy ktoś nie mógłby swoje 10 zł przenieść na Kajka z mojego podpisu?
Oczywiście, jak Cejlonka finanse będą gorsze to może swoją deklaracje znów tu przenieść..
Kajko ma tylko 105 zł :( a miesieczne utrzymanie to 250 zł.. i ma slabe serduszko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Kochani... mam pytanie do was, kochane cioteczki . . ..

Utrzymanie Cejlonka to 200 zł miesięcznie, a ma 210 zł stałej deklaracji.
Mam pytanie w związku z tym, czy ktoś nie mógłby swoje 10 zł przenieść na Kajka z mojego podpisu?
Oczywiście, jak Cejlonka finanse będą gorsze to może swoją deklaracje znów tu przenieść..
Kajko ma tylko 105 zł :( a miesieczne utrzymanie to 250 zł.. i ma slabe serduszko...[/QUOTE]

Jeśli chcesz - je mogę przenieść na Kajkusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Jeśli chcesz - je mogę przenieść na Kajkusia[/QUOTE]

tu pytanie, czy chcesz i mogłabyś...
Kajkuś będzie bardzo wdzieczny.
Oczywiscie, ze jak sytuacja finansowa Cejlonka sie pogorszy, to deklaracja do niego wróci..
i czy wszyscy sie na to zgadzają ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']To będzie nie fair w stosunku do Kajkusia:([/QUOTE]

a jesli deklaracja mialaby nie wrócic, to bedzie nie fair w stosunku do Cejlonka, bo deklaracja na poczatku byla Jego..
:placz:
to jak, cioteczki ? moze byc bezpowrotnie jesli agat21 sie zgodzi , Cejlonkowi porobimy bazarki.
tyle psich bid , a nas mało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']Dopiero tydzień się znamy... więc trudno dostrzec jakieś duże zmiany, narazie chłopak się dobrze zaaklimatyzował, wie że jest u siebie, jest odpreżony, wszędzie wściubia swój duży nochalek i ogólnie ma się nie najgorzej, porusza się wolno ale bez oznak zeby go coś przy wstawaniu bolało......a te odżywke dodaję mu do jedzonka, on ma doskonały apetyt więc wsuwa bez problemu...[/QUOTE]

Super wieści :)

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj Cejlonek przeszedł sam siebie....
musieliśmy wyjśc przed południem, (Cejlonek został z Fredem bo choć stado jest zgodne kiedy wszyscy musimy wyjść z domu rozdzielamy pieski na wszelki wypadek zeby przypadkiem ktoś kogoś nie dziabnął - szczególnie większe z wiekszymi a kurduple w swoim gronie ;) )
i Cejlonek na spółkez demencyjnym dziadziem Fredem otworzyli lodówkę wyciągnęli bardzo duży 6litrowy garnek z ugotowanymi udkami w zupce i bezwstydnie pożarli całość... Otworzył na bank Cejlonek bo Fred nie sięgał tak wysoko i Cejlonek miał większy brzuszek
jak przyszliśmy co świadczy o tym że musial freda przepędzać od zdobyczy ... bo Cejlonek jak je to warczy jak mu ktoś chce zajrzec do miseczki...

Czyli póki co nie ma się co o chłopaka martwić bo i silny i sprawny i spryciula - główka świetnie pracuje...

Link to comment
Share on other sites

bea100, nie pomyślałaś że być może wszystko przez... ten twój plyn ?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a nie spadł ten garnek jak wyciagał? zawartość musiała się wylać...
Ja już pokochałam Cejlonka przez te opowiadania o nim .. . Taki stary duzy urwis . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Wiedziałam, że mu wigor wróci...ale żeby aż tak :razz:[/QUOTE]

teraz to odkupisz kikou lodówkę, garnek rosolku z udkami, chleb............:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

takie wiadomości, że staruszek rozbryka się jak szczeniaczek są wspaniałe... aż serce się cieszy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']bea100, nie pomyślałaś że być może wszystko przez... ten twój plyn ?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a nie spadł ten garnek jak wyciagał? zawartość musiała się wylać...
Ja już pokochałam Cejlonka przez te opowiadania o nim .. . Taki stary duzy urwis . .[/QUOTE]


oczywiście że się wylało, ztym że tam było prawie samo mieso ścisle upakowane dla wszystkich na kolacyjke, a płynu było mało.... ale też wyliżały... tylko taka lekko tłusta plama została

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...