Jump to content
Dogomania

CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='bea100']Inflamex (to zamówione opakowanie) jest dla Cejlona na 62 dni. Doda_ proszę dopilnuj tego i powiadom mnie na pw (gdybym się zakręciła i zabyła ;)) na tydzień przed skończeniem, to wpłacę i zamówimy kolejne.[/QUOTE]


bardzo Ci serdecznie dziękuje !!! jesteś kochana !!!
nie wiem czy dobrze policzyłam :oops: ale te witaminy powinny wystarczyć około do 21 maja... i to wpisałam w rozliczeniu. W wydatkach jest ten preparat i wpisałam obok że do 21 maja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']...W wydatkach jest ten preparat i wpisałam obok że do 21 maja.[/QUOTE]
...rany...ta data dla mnie ważna, nie sposób jej zapomnieć...wtedy po trudnej walce odszedł "mój" staruszek olkuszak Karo...to tak jakby kochany Karuś "wspierał" teraz Cejlonka...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237406-Karo-staruszek-olkuszak-z-tętniakiem-odszedł-21-05-2013-za-TM?p=21908387#post21908387[/URL]

Link to comment
Share on other sites

założyłam wątek kolejnemu staruszkowi -zajrzyjcie proszę :(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251848-KAJKO-psi-staruszek-s%C5%82aby-psychicznie-i-fizycznie-z%C5%82e-wyniki-bada%C5%84-DT-NA-CITO!?p=21981526#post21981526[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Będę grzecznie czekać, tylko proszę - daj znać jak wystawisz ręczniki. I na ten od Anica chętnie zajrzę... Chyba, że tu wkleisz link, to sama znajdę:)[/QUOTE]

Będę pamiętac, oczywiscie :)
z rzeczami od anica- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251851-Ciuchy-torba-dla-staruszka-CEJLONKA-Do-02-04-godz-20-00?p=21982308#post21982308[/url] plecak od bea100 :)
dziekujemy i zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

odżywka dla psiaka dotarła dzisiaj - dziękujemy,
a sam Cejlonek już się zadomowił, juz nie jest nieśmiały jak w pierwszy dzień, to starowinek ale bystry chłopak, już zna rozkład dnia.. nawet wybiega (no tak powoli, swoim tempem) nam na spotkanie i macha ogonkiem jak usłyszy, że się majstruje przy bramie. Już zrozumiał że wyciągamy ręce w jego kierunku do kiziania i nie odsuwa się i, tylko nadstawia główkę, apetyt mu bardzo dopisuje, nawet dziabnął (ale tak niegroźnie mniejszego kolege który chciał mu skubnąć smacznego kąska) Dzisiaj skrobał w drzwi nad ranem jak potrzebował kupkę zrobić. Bardzo fajny psiak z niego jest, stareńki ale naprawdę świetny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']odżywka dla psiaka dotarła dzisiaj - dziękujemy,
a sam Cejlonek już się zadomowił, juz nie jest nieśmiały jak w pierwszy dzień, to starowinek ale bystry chłopak, już zna rozkład dnia.. nawet wybiega (no tak powoli, swoim tempem) nam na spotkanie i macha ogonkiem jak usłyszy, że się majstruje przy bramie. Już zrozumiał że wyciągamy ręce w jego kierunku do kiziania i nie odsuwa się i, tylko nadstawia główkę, apetyt mu bardzo dopisuje, nawet dziabnął (ale tak niegroźnie mniejszego kolege który chciał mu skubnąć smacznego kąska) Dzisiaj skrobał w drzwi nad ranem jak potrzebował kupkę zrobić. Bardzo fajny psiak z niego jest, stareńki ale naprawdę świetny.[/QUOTE]

Dziękuje kochana za relacje :) jak znajdziesz czas to zrób zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']odżywka dla psiaka dotarła dzisiaj - dziękujemy,
a sam Cejlonek już się zadomowił, juz nie jest nieśmiały jak w pierwszy dzień, to starowinek ale bystry chłopak, już zna rozkład dnia.. nawet wybiega (no tak powoli, swoim tempem) nam na spotkanie i macha ogonkiem jak usłyszy, że się majstruje przy bramie. Już zrozumiał że wyciągamy ręce w jego kierunku do kiziania i nie odsuwa się i, tylko nadstawia główkę, apetyt mu bardzo dopisuje, nawet dziabnął (ale tak niegroźnie mniejszego kolege który chciał mu skubnąć smacznego kąska) Dzisiaj skrobał w drzwi nad ranem jak potrzebował kupkę zrobić. Bardzo fajny psiak z niego jest, stareńki ale naprawdę świetny.[/QUOTE]
Coraz fajniejsze tu wieści :multi: Cieszy mnie, że psiak ma wolę walki i tak fajnie się otwiera- w sam czas widać został wyjęty :).
Myślę, że wiele jeszcze przed nim psioszczęścia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']... jak znajdziesz czas to zrób zdjęcia :)[/QUOTE]

będę robić zdjęcia ale na pewno nie co dwa trzy dni, ręczę że od niedzieli(z niedzieli są ostatnie zdjęcia, a dzisiaj mamy środę) psinek nie zmienił się nawet minimalnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']będę robić zdjęcia ale na pewno nie co dwa trzy dni, ręczę że od niedzieli(z niedzieli są ostatnie zdjęcia, a dzisiaj mamy środę) psinek nie zmienił się nawet minimalnie[/QUOTE]

oczywiscie ze nie co dwa/trzy dni :)
Zdjecia są z auta, a ja chcialabym zobaczyc Cejlonka wsrod starowinek:) cieplej nam sie na sercu zrobi... oczywiscie, jak tylko znajdziesz na to czas.

Oglaszamy Cejlonka czy zostaje u Ciebie dozywotnio ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...