Jump to content
Dogomania

CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!


Doda_

Recommended Posts

Rozmawiałam wczoraj z kikou.Niestety obecnie u niej jest taki stan psów, że na chwile obecną może przygarnąć jedynie 1 psiaka ze wsparciem finansowym. Może za kilka tygodniu sytuacja się trochę unormuje i byłoby miejsce dla drugiego. Dodatkowo kilka dni temu miałam telefon w sprawie Zefira, nic nie pisałam bo nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca - w weekend dziewczyna ma przyjechać na zapoznanie z Zefirem więc proszę trzymać kciuki żeby coś z tego wyszło:)

Z tych psiaków o których tu pisałyśmy to na chwilę obecną najbardziej potrzebuje pomocy Ignacy - szkielet psa z niewiadomej przyczyny, do tego co chwilę mdleje z powodu chorego serca więc może nie za dużo życia mu zostało i jak rozmawiałam z kasię to stanęło na tym że Ignacy mógłby do niej pojechać już w ten weekend:)

Przypomnę, Ignacy to ten jegomość:http://pokochajzwierzaka.pl/ignacy/

 

I tu mam pytanie do dorci, obecnego skarbnika:) Czy zechciałabyś być nadal skarbnikiem finansów podopiecznego kikou?:)

Oprócz deklaracji po Cejlonie mamy jeszcze 50zł od pani Anny spoza dogo więc w sumie jest:

Nuncek - 20zł

bela51 - 5zł

asiuniab - 15zł

mdk8 - 5zł

mudliczka - 10zł

szira - 10zł

bakusiowa - 30zł

agat21 - 10zł

arim - 10zł

dorcia 2 - 20zł

p.Anna - 50zł

 

 

185zł razem

Link to comment
Share on other sites

Kto będzie skarbnikiem?

Napisałam do dorci czy nie chciałabym kontynuować tej zacnej funkcji:) Byłoby to ułatwienie dla wpłacających bo na to samo konto, nie trzeba by stałego zlecenia zmieniać:) Na razie czekam na odpowiedź. Jeśli się nie zgodzi to te funkcje przejmę ja, chyba że ktoś inny ma ochotę:)

 

Dzięki Cejlonkowi "załapał" się do kasi Ignacy ale żeby już nie zaśmiecać wątku Cejlonka, zapraszam na nowy wątek poświęcony Ignacemu:http://www.dogomania.com/forum/topic/147971-ignacy-serduszkowy-dziadeczek-w-dt-prosi-o-wsparcie/

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wpłynęły jeszcze pieniążki 07/07 od:

Nuncek-20 zł VII

Mudiczka -10 zł

 

aktualne rozliczenie :

 

Rozliczenie dorcia2:

 

Saldo po przejęciu wątku od Dody

592,00-Doda wpłata 12/06/2015

 

Wpłaty deklaracji stałych:

Za  04,05,06/2015

Alla Chrzanowska 20,00-02/06 (20,00) VI/15

Mudiczka 10,00-09/06,07/07 (20,00) VI/15

Arim 20,00-11/06 (20,00) V,VI/15

Bela51 15,00-11/06 (15,00) IV,V,VI/15

Mdk8  5,00-26/06 (5,00) VI/15

Bakusiowa 30,00-30/06 (30,00) VI/15

Nuncek  20,00-07/07 (20,00) VII/15

Suma: 130,00

Razem wpłaty: 592,00+130,00=722,00

 

WYPŁATY:

200,00 -hotelik 06/15 29/06

 70,00- badania 29/06

 75,60 - 03/07

Razem wypłaty : 345,60

 

SALDO:
 722,00zł

-345,60zł
=======
 
376,40z
ł

 

kochani , z rozliczenia do rozdysponowania pozostaje saldo 376,40

 

 

jeszcze nie wszyscy deklarowicze wypowiedzieli się co do przekazania pozostałego salda dla Kikou

 

mam teraz bardzo ciężki okres w pracy więc nie zawsze mam czas zaglądać na dogo

 

Tak jak pisała dorcia, nie wszyscy się jeszcze wypowiedzieli. Wiem, że dużo psiaków potrzebuje wsparcia, jak cioteczki mają jakies konkretne propozycje to zapewne dorcia porozdziela pozostałość po Cejlonie według potrzeb.

Może część przeznaczyć na jakąś bide a część na dziadeczki kikou albo pozostawić następcy Cejlona, Ignacego - w tygodniu czekają go badania i zapewne diagnostyka i leki pochłonął kilkaset złotych

Link to comment
Share on other sites

cieszę się ogromnie, że Ignaś już u Kasi i widzę, że ma już swój wątek

zgadzam się zostać jego skarbnikiem

 

na razie proponuję całe saldo przepisać na Ignasia bo jak napisała Sunia2000 , trzeba go będzie zdiagnozować a to kosztuje ,

jeżeli któraś z Cioteczek będzie chciała część salda powiązanego ze swoją deklaracja przeznaczyć na inny cel , zostanie to rozliczone

 

zobaczę , którzy deklarowicze jeszcze się nie wypowiedzieli i najwyżej napiszę pw z zapytanie

Link to comment
Share on other sites

ja mam propozycję do rozważenia ;) aby jednak przeznaczyć chociaż 100,- dla psiaków kikou a resztę dla  Ignasia. 

 

 

Taka opcja też jest dobra.

 

Ignasik już "mój ci jest"  ;)  więc niech ma chłopak na badanka nie trzeba nic extra w tej chwili dla innych piesków

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...