Jump to content
Dogomania

CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!


Doda_

Recommended Posts

NIech sie ktos zlituje i przejmie obowiazki skarbnika na watku Cejlona.

W inne sie nie wtrącam, bo nie mam na nich deklaracji.

Doda prosiła o to. Nie wiem co jest powodem, ale najwidoczniej przestała dawac rade.

Zgłoszenie się nowego  skarbnika na wątku Filona nie uzdrowiło sytuacji wobec nie przelania przez dotychczasowego należności za hotel i nieprzedstawienia rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

Z góry zaznaczam, że nie znam wątku od podszewki, kto, co, na kogo jest umowa adopcyjna, hotelowania itd Rozliczenie jest w pierwszym poście, doradziłam Dodzie, żeby rozbiła kwotę + deklaracje od 10.02 440 zł na pojedyncze wpłaty, żeby było jasno i wyraźnie kto ile wpłacił. Jak nie znajdzie się skarbnik to chyba można przelać to co zostanie  na konto hotelu przecież, chyba  że nowy skarbnik Filona przejmuje skarbonkę Cejlona również? nie wiem, a nie mam czasu na czytanie wszystkiego. 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko, to mogę zostać skarbnikiem Cejlonka ( wcześniej na prośbę Dody przejęłam od niej wątek Maksia )

 

Cejlonek musi mieć jasną sytuację , proszę deklarowiczów o odniesienie się do mojej propozycji , dziękuję i pozdrawiam

 

stała czerwcowa wpłacona

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko, to mogę zostać skarbnikiem Cejlonka ( wcześniej na prośbę Dody przejęłam od niej wątek Maksia )

 

Cejlonek musi mieć jasną sytuację , proszę deklarowiczów o odniesienie się do mojej propozycji , dziękuję i pozdrawiam

 

stała czerwcowa wpłacona

Nie mam nic przeciwko  i inni na pewno też. Wyślij do deklarowiczów powiadomienie z nowym numerem konta a Doda niech przekaże Ci pieniądze Cejlonka. Dobrze będzie jeśli deklaracje czerwcowe już nie pójdą do Dody.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko, to mogę zostać skarbnikiem Cejlonka ( wcześniej na prośbę Dody przejęłam od niej wątek Maksia )

 

Cejlonek musi mieć jasną sytuację , proszę deklarowiczów o odniesienie się do mojej propozycji , dziękuję i pozdrawiam

 

stała czerwcowa wpłacona

 

Świetnie :) Cieszę się, że Cejlonek będzie miał swego Skarbnika - czekam na dane do przelewu za czerwiec!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...