Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='zozola77']eee tam..pewnie ławka juz stara i spróchniała ;)[/QUOTE]

Dokładnie to powiedzial pan. Że to juz takie było. tylko poskładali.


Agnilas, chyba mam do Ciebie ciupinke daleko... Na sucho to się nie wszystko da, ale spróbuje coś pomyśleć i napiszę.
tylko po raz kolejny uprzedzam, zę ja specem w temacie nie jestem... Ja tylko tak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']tu nie trzeba speca tylko takigo co się zna na zaklinaniu psów :evil_lol:
czekam na jakieś rady[/QUOTE]

Poszło kolejne PW ;)


Dziewczyny, Huzar jest w domku i de facto po wizycie poadopcyjnej.
Czy zgodzicie się, zeby część pieniędzy przekazac na Astera?
Chlopak ma na koncie 10 zł (kolejne 20 poszło ode mnie) a juz trzeba zapłacić za karme dla niego 130...

Co Wy na to, zeby choć tę 100 na karmę przekazac biedakowi?


Do tego prosze Was, jesli ktoś może przekazac stała deklarację. Astera czeka kilka sesji z behawiorystą. Sesje sa darmowe, ale przejazd juz nie...

Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Witam,

mam wpłatę 25 zł od Pani Anny GR.


Pani Anna po wpłacie do mnie doczytała, ze Huzar jest już w DS, i prosiła, bym przelała te pieniądze do Astera. Tym samym Pani Anna GR przenosi swoją wpłatę z Huzara na Astera.[/QUOTE]

[quote name='MALWA']Tak sobie jeszcze pomyśłalam, moze inne osoby przekazałyby swoje deklaracje na szczeniaki od Mili lub AStera...........[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za przeniesienie deklaracji na Astera przez Panią Annę GR.

Będziemy wdzięczne także kolejnym osobom - Aster w tym momencie ma tylko 45 zł deklaracji, a potrzebuje miesięcznie 230 zł (100 zł hotelik + 130 zł karma wysokoenergetyczna).

Link to comment
Share on other sites

Elu karma dla Astera dotarła do nas wczoraj, Josera hight energy 130zł, zamawiam u naszego dostawcy:-)[quote name='elik']Jeśli będzie zgoda na przekazanie kasy, to mogę kupić karmę z adresem dostawy do hoteliku. Dostawa będzie szybciej, niż gdy kasa będzie przekazywana z konta na konto.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']ok ja się zgadzam żeby przekazać pieniądze huzara na astera. w sumie nie wiem jaki to pies bo nie mialam czasu czytać ale wy pewnie wiecie dobrze co trzeba zrobić. a można mi linka do ostera podesłąc jesli ktos ma czas to zrobić[/QUOTE]

Link u mnie w podpisie - kliknij na obrazek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Oczywiście :) Jeszcze mu zostanie przecież :)[/QUOTE]
Ok, sie robi :)

Edit

Przelew zrobiony, ale dzisiaj kasa nie dotrze na konto - już nie będzie sesji wychodzącej. Kaska dotrze w poniedziałek i bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Czy coś wiadomo nowego co u Huzara ?[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Właśnie, właśnie, jak nasz przyjaciel się sprawuje?:)[/QUOTE]

[quote name='bea100']Co w DS u Huzia?

PS ...każdy grosz - na Astera- i pełna na to zgoda ;)[/QUOTE]

Aaaa. U Huzara świetnie :) Państwo bardzo zadowoleni z jego postępów, zaczyna kumać o co chodzi :) Już sam zostaje w domu i nie drapie drzwi. Pracują jeszcze nad wchodzeniem do kuchni, upomniany zostaje w korytarzu, ale jak tylko nikt nie widzi, to chętnie coś z niej ukradnie.
Pani bardzo zaprasza na kawę i odwiedziny :) Pewnie skorzystam, tylko nie wiem jeszcze kiedy.
Myślę, że możemy odetchnąć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...