Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

no bo wiecie jak to jest: biedny raduś bo z olkusza, biedny czaruś bo był kopany i z interwencji do mnie trafił szczeniaczek, biedna balbinka bo malutka wyrzucona tez z interwencji. no to trzeba było wszystkich rozpieścić i teraz się kłócą który ważniejszy, którego pancia bardziej kocha do którego podwórko należy. oj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']a może ktoś by mnie przyjechał wyprostować? bo moje rozpieszczone towarzystwo robi co chce a ja nie wiem co robić!:roll:[/QUOTE]

Na Cezara Milana chyba nie ma co liczyć ..... może Ayame planuje jakiś urlop w górach ? ;):roll:

Link to comment
Share on other sites

a to właściwie dobry pomysł żeby zaprosić Milana tu do nas. po angilesku mówię nieźle więc sie dogadamy. a jak by mu tak opowiedzieć ile my tu dla psów robimy to może by przyjechał? takie psie spotkanie w górach. pewnie jak by mi się udało jego ściągnąć to i szanowne ciocie by się kopnęły w te nasze góry! no no mnie to dwa razy nie mówić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Chcę bardzo podziekować Ayame za książkę Cezara Milana. włąśnie czytam i bardzo mi pomaga. ale tez widzę że wiele rzeczy robiłam dobrze instynktownie.

Chcę też zapytać czy w związku z tym że Huzar ma dom ten wątek zostaje zamknięty? czy tu się ktoś będzie jeszcze pojawiał? a jeśli nie to gdzie Was znaleść dziewczyny. bo troche tak łyso zostać bez Was :roll:

Link to comment
Share on other sites

watek nie musi byc zamkniety, bo moze co jakis czas jakies wiesci czy fotki z DS moga sie pojawic....zwłaszcza jak ania68 wybierze sie do Huzara w odwiedziny bo ma zaproszenie :)

a szacowne towarzystwo mozesz spotkac na wielu watkach innych psiaków, zwłaszcza olkuszaków ...linki do nich masz na przykład w banerkach czyli tych obrazkach z podpisem..

[B]agnilas[/B] nad Twoim postem jest wpis Ajame i ona ma banerek do wątku Astera i Mili i jej maluchów - wystarczy kliknąc w ten obrazek i juz jesteś na ich watkach :)

zapraszamy!!

Link to comment
Share on other sites

Konto Huzara zwiększyło sie o 20,00 zł - deklaracja BeataDz.

[CENTER][SIZE=3][COLOR=#800080]Huzar jest już w DS, ale i tak bardzo dziękujemy[/COLOR]
:Rose::Rose:[/SIZE]
[/CENTER]
Muszę napisać PW, że Huzar już jest w DS.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzwoniłam do domu Huzara. Wszystko w jak najlepszym porządku :) Pojadę do niego, tylko jak na razie czasu brak.
Myślę, że jego pieniądze można już rozdysponować. Dla kogo? Przedstawcie swoje propozycje, proszę. Ja, proponuję Astera oraz olkuszaków Lucky i Grafi. Oczywiście, pomoc może być tylko dla jednego lub dwóch, niekoniecznie dla całej trójki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']...
[SIZE=3]Proszę o decyzję w sprawie pozostałej kasy.[/SIZE][/QUOTE]

Psi-pominam się :razz:

Koreczki tez maja sporo kasy do rozdysponowania :)

Szkoda, żeby kasa się marnowała na koncie, a jakiś psiak jej potrzebował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Psi-pominam się :razz:

Koreczki tez maja sporo kasy do rozdysponowania :)

Szkoda, żeby kasa się marnowała na koncie, a jakiś psiak jej potrzebował.[/QUOTE]


Poczekajmy jeszcze dwa dni. Bardzo bym chciała, aby wypowiedziała się agnilas.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was za śmiałość, ale sunia z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253800-MIKA-w-potwornym-przytulisku-każde-5-zł-na-wagę-odmiany-losu-smutnej-suni/page5[/URL]
potrzebuje wsparcia finansowego, żeby opuścić potworne przytulisko. Smutnieje i nie daje rady w kojcu jak karcer, jest źle:shake:

[IMG]http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/183/e/c/img_1231_copy_by_frecklydog-d7oyerh.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

czesc jestem.
jak dla mnie to mozna pomóc w wyciagnięciu tej suni z pieniędzy huzara jesli to cos realnego. a jeśli nie to dajcie może po trochę na te psy o których mówi ania68 czyli aster grafi i lucky. ale najbardziej bym się cieszyła jak by sie udało wyciągnąć następnego psa za te pieniądze. nie czytałam calego wątku tej suni ale jeśli Marycha35 ma jakiś konkretny pomysł na wyciągnięcie jej z pszytuliska to warto by pomóc. jednak nie upieram się przy zadnym wariancie. zrobicie jak uważacie. ja jestem za daleko i za mało w temacie zeby tu sie wymądrzać. pozdrawiam wszystkich. przepraszam ze chwilę czekałyście na moja odpowiedź ale trochę mam tu zamieszania i nie otwierałam laptopa przez chyba 3 dni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']czesc jestem.
jak dla mnie to mozna pomóc w wyciagnięciu tej suni z pieniędzy huzara jesli to cos realnego. a jeśli nie to dajcie może po trochę na te psy o których mówi ania68 czyli aster grafi i lucky. ale najbardziej bym się cieszyła jak by sie udało wyciągnąć następnego psa za te pieniądze. nie czytałam calego wątku tej suni ale jeśli Marycha35 ma jakiś konkretny pomysł na wyciągnięcie jej z pszytuliska to warto by pomóc. jednak nie upieram się przy zadnym wariancie. zrobicie jak uważacie. ja jestem za daleko i za mało w temacie zeby tu sie wymądrzać. pozdrawiam wszystkich. przepraszam ze chwilę czekałyście na moja odpowiedź ale trochę mam tu zamieszania i nie otwierałam laptopa przez chyba 3 dni[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Dzięki ogromne za odzew. Każda Wasza decyzja wyzwoli mój szacun, wiem jak wiele jest psów, którym powinno się pomóc.[/QUOTE]

Proponuję 130 zł. przekazać na karmę dla Astera, a resztę tej suni, o której pisze Marycha35.
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Proponuję 130 zł. przekazać na karmę dla Astera, a resztę tej suni, o której pisze Marycha35.
Co Wy na to?[/QUOTE]
Jeśli skarbnik może coś rzec, to jestem za.
Na koncie Huzara pozostało 264,92 zł.
Jeśli propozycja zostanie zaakceptowana, to Marychna plissss o numerek ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...