Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

dziękuję Maćkowi za pomoc:) :) dziewczyny od niedzieli nie będzie mnie :) jeśli natura nie przeszkodzi w poniedziałek zostanę babcią :):) ZOSI!!! jadę do córki do Lublina, na poniedziałek planowana jest cesarka, bardzo proszę o modły za szczęśliwe narodziny:) :) i oby moja pierwsza wnusia była zdrową niunią :) bardzo proszę o podpisywanie listy obecności na wątku Klusi i Pandusi:) :) wszystkich ściskam mocno i liczę na Was!!!!

 

Danusiu gratuluję z całego serca!!!

 

Zosia śliczne imię. Miałam babcię Zosię. To była wspaniała osoba o wielkim sercu. Kochała ludzi i zwierzęta.

 

Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

ale już jest:) Zosia waży 3.560 i mierzy 56 cm:):) jest słodka:), ale ja jestem padnięta, Zosia urodziła się o 5.48 a ja z zięciem wytrwale siedzieliśmy w szpitalu od godz. 16.00, dzisiaj od rana do 19.00 miałam dyżur przy Kindze i malutkiej Zosi:):) Wiecie na początku nie jest łatwo! Kinga nie ma pokarmu a Zosia ciągle ssie rączki , szuka i płacze:): jestem szczęśliwa:):):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm jak to nie ma pokarmu? Od początku?

tak to jest! córka 10 godz. rodziła naturalnie, ale okazało się, że Zosia cofała się w kanał i zapadła decyzja o cesarce! gdyby była mniejsza poszło by szybko:) chociaż nie wiem, bo to pierwsze dziecko:) ale dobrze, że wszystko jest poszło OK! brak pokarmu to jest nasz główny problem, chociaż wszyscy mówią, że w 3 dobie powinien być:) tylko jak to powiedzieć Zosi jak ona ciągle szuka:):) 

Link to comment
Share on other sites

Zosia, Zosią, ale to wątek Pandusi :)u nich wszystko po staremu ! nic się nie dzieje, brykają po śniegu:) Ania mówi, że jak wita się z nimi rano i mówi .." dzień dobry:) Pandusia od razu rozdaje całusy:) :)!!" dla Ani ten rok zaczął się pechowo:( po zapaleniu płuc skręciła sobie nogę :( napisała mi, że teraz leżą wszystkie w łóżku:) :)

Link to comment
Share on other sites

dostałam wiadomość od Ani, którą pozwolę sobie skopiować :)

Witaj szcześliwa Babciu,pieski zważone i zdjęcia zrobione,wiec tak Klusia waży 15kg. a Pindzia 13 kg,  trochę za dużo chyba pindzia.Ale co ja za to mogę jak ona tak na mnie patrzy.

 

w poście 745 jest waga wyjściowa Klusi w dniu przyjazdu do Ani:) wygląda na to, że Klusia przybrała 4 kg:):) bardzo się cieszę i czekamy na zdjęcia!

sprawdziłam Pandusia też przybrała 4 kg:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...