Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

Dziękuję Wam wszystkim za obecność, deklaracje i atmosferę na tym wątku - to jest bezcenne! :loveu:

Rozmawiałam dziś z Isiaczekk - jest gotowa na przyjazd suni, jesteśmy w stałym kontakcie. Poinformowałam ją też jak wygląda obecny stan zdrowia Kamy (o tym za chwilę jeszcze krótko), poopowiadałam o Kamie od gorszej strony - np. jej skłonności niszczycielskie. Zgodnie stwierdziłyśmy, że warto Kamę od początku przekierowywać na inne aktywności typu kong, zajęcia umysłowe etc., a w razie potrzeby zainstaluje się dla niej klatkę. Mam nadzieję, że jednak nie będzie takiej potrzeby, a wynik niszczenia budy u Kamy wynika z jej stresu w tym miejscu i nudy.

Wojtek napisał mi też, że był dziś w przytulisku, wziął Kamę na dłuższy spacer i ponoć te wyłysienia już nie wyglądają tak źle. :) Jednak prawdopodobnie to wynik między innymi lepszej pogody. Ale przynajmniej nie rokuje źle, choć sierść Kamy od dawna ma pewne wahania w lepszą i gorszą stronę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kama się pakuje, szukamy transportu!

Na razie mam możliwość transportu za 150 zł w ten weekend, ale musielibyśmy dowieźć Kamę do A2, a z tym może być problem.

A na PW lipsik zadeklarowała jeszcze jednorazową wpłatę na Kamę! :loveu

Link to comment
Share on other sites

Mamy szansę na transport dla Kamy [B]na dziś[/B]. Dogrywam szczegóły.

A w międzyczasie odezwała się do rutty znajoma fundacja, która być może zadeklaruje chęć wzięcia Kamy pod swoje skrzydła - mieliby dla niej DT, w razie potrzeby behawiorystę na miejscu, no i wszystkie koszty przeszłyby na nich. To fundacja, z którą rutta współpracuje od dawna, więc jednocześnie stale mielibyśmy wieści o suni. Hipotetycznie byłoby to najlepsze rozwiązanie. Ania będzie rozmawiała z nimi koło 14:00. Wtedy też ostatecznie muszę potwierdzić bądź odwołać transport. Jeszcze nie mogę skontaktować się z Isiaczekk.

[U]Proszę darczyńców, uczestników wątku by wypowiedzieli się co do tego czy zgadzają się na przekazanie Kamy pod opiekę fundacji. [/U]

[U]Proszę też o informację, czy może na miejsce Kamy - skoro już zebraliśmy deklaracje - wyciągamy inną suczkę z przytuliska w G., np. Mikę, która zjadał ze stresu własne odchody? [/U]

Oczywiście pytanie mogą okazać się nieaktualne, jednak ze względu na małą ilość czasu muszę zadać te pytania już teraz.

Ech, tak to jest - jak nic się nie dzieje, to nic się nie dzieje, a jak coś ruszy, to wszystko na raz. Tak czy inaczej Kama może być spokojna o swój los. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Prosze o szybka prezentacje Miki wraz z portretem[/QUOTE]

Mika:

[img]http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2014/003/1/c/facebook_js7h5095_by_frecklydog-d70ly81.jpg[/img]

[img]http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2014/003/b/a/facebook_js7h5101_by_frecklydog-d70ly7u.jpg[/img]

z takim tekstem ją ogłaszamy:

Mika mieszka w przytulisku koło Kalisza (ok. 10 km), o którym nikt nie wie, więc jedyną szansą na jej adopcję są ogłoszenia takie, jak to.
Mika to delikatna suczka, która lgnie do człowieka, jest bardzo spragniona kontaktu z nim. Wtula się, machając nieśmiało ogonkiem. Nadaje się do domu z dzieckiem, ponieważ ma w sobie tyle łagodności, że nie zrobi nikomu krzywdy. Bardziej należałoby uważać w drugą stronę: by maluch jej nie zamęczył.
W kontakcie do innych psów jest uległa, w razie konfliktu - poddaje się. Gdy inny pies jest przyjazny, Mika biega i zaprasza do zabawy. Jest w tej zabawie delikatna i nienachalna.
Mika ma ok. 4 lata, waży obecnie ok. 15 kg. Jest średniej wielkości psem sięgającym w kłębie poniżej kolana. Szuka rodziny spokojnej, która okaże jej wiele miłości.


Ode mnie jeszcze:
Sunia jest już w przytulisku długo, zupełnie nie rozumiem czemu, bo to wspaniała suczka, tylko bardzo delikatna. W pierwszym kontakcie z człowiekiem pokazuje dużą uległość, podchodzi płasko, machając ogonkiem schowanym między łapkami. Do tych, których zna jest cudowna: rozdaje całusy, cieszy się.

W przytulisku radzi sobie kiepsko, zjada własne odchody, okresowo też sporo chudnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Mam pakiet ogłoszeń już wykupiony, czy ktoś go chce?:razz:[/QUOTE]

Może Anakin?
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246237-PRZYTULISKO-G-skrajne-zaniedbanie-i-potworna-potrzeba-MIŁOŚCI%21-wlkp?p=22097352#post22097352[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Fajna piesica. Zasluzyla na ostatnia szanse. Na wlasnego "ludzia". No to wyciagamy[/QUOTE]

Dziękuję. :)

Rozmawiałam przed chwilą z Isiaczekk zgadza się na przyjęcie Miki w zamian za Kamę w razie czego, z odbiorem jej dziś też nie ma problemu.

Czekam jeszcze na info od Ani - rutty, ws. decyzji fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Jestem na zaproszenie rutty.
10 zł stałej proszę ode mnie zapisać[/QUOTE]

Nie ma mnie na pierwszej stronie wśród deklarujących, więc powyżej się przypominam, i przenoszę swoją deklarację na Mikę, jeśli będzie wyciągana z przytuliska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Nie ma mnie na pierwszej stronie wśród deklarujących, więc powyżej się przypominam, i przenoszę swoją deklarację na Mikę, jeśli będzie wyciągana z przytuliska.[/QUOTE]

Dzięki i przepraszam za przeoczenie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi.

Jednak nic nie zmieniamy, jedzie Kama.

rutta wspominała fundacji, że mamy jeszcze jeden psi pilny problem na głowie - jeden psiak wraca nam z adopcji. Stwierdzili, że skoro Kama ma zapewniony DT, to niech już jedzie, a oni pomogą nam z tym drugim psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...