Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Javena']Tak chciałoby się pomóc, a nie ma jak.Sama chcąc zapłacić deklarację ,musiałam zrobić bazarek. Wszystko naraz zwaliło mi się na głowę i nie wiem, kiedy się podźwignę.[/QUOTE]
Spokojnie, obecność na wątku też jest ważna. :) Dziękujemy!

[quote name='teresaa118']Przydreptalam na wezwanie. Konkretnie bez achow i ochow - 50 zl stale. Jesli juz ktos sie nia zainteresowal, no to trzeba sprawe dalej ciagnac. Moze rzeczywiscie wyleczona znajdzie swojego "ludzia"[/QUOTE]
Pięknie dziękuję w imieniu Kamy! :multi::multi::multi: To nas bardzo ratuje!

[quote name='Lida']Ode mnie 20 zł stałej.[/QUOTE]
Witam u Kamy i dziękuję serdecznie za deklarację! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']Rozumiem, że nie wspierasz PDT, natomiast sunia będzie potrzebować leczenia i tutaj Twoje wsparcie będzie na wagę złota :) Pomoc otrzymałaby bezpośrednio Kama.[/QUOTE]

OK.Dobry pomysł.Będę wspomagać leczenie. Deklaruję na nie 50 zł + ew. bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']A ile to leczenie kosztuje?[/QUOTE]

To jeszcze wyjdzie w praniu, bo przede wszystkim trzeba zrobić dobrą diagnostykę. Na pewno jednak trzeba zrobić USG (jedno miała zrobione, ale mieliśmy powtórzyć po dwóch tygodniach, niestety nie udało się), badania krwi (morfologia + biochemia - miała co prawda robione, ale w listopadzie). Trzeba zrobić również badania skóry i wdrożyć leczenie. Powinna też otrzymać coś na odbudowanie wątroby. Trudno mi powiedzieć jakie to będą ogólne koszty, dopiero po pierwszej wizycie u weterynarza, jak już będzie w DT, będzie można powiedzieć coś więcej.

Poza tym musimy jeszcze zorganizować dla małej transport. Ja będę jechała do Kalisza i z powrotem 6.06-7.06, ale lepiej by było, gdyby sunia przyjechała wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Nie będę powielać postów osób, którym Bonsai już dziękowała ale ja również z całego serca dziękuję za to, że jesteście i chcecie pomóc :loveu:

[quote name='Mela Jakimiuk']Przelałam 100 zł, jak będzie już wiadomo jaki jest koszt leczenia to postaram sie jeszcze pomóc.[/QUOTE]
A tu podziękuję z cytatem, bo jestem pierwsza :) Dziękuję Melu :iloveyou:
Wciąż mam fanty od Ciebie na bazarek, czy mogą zostać przeznaczone dla Kamy?

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o numet konta do przelewów. Zrobię zlecenie stałe, to będziecie spokojne, że co miesiąc ode mnie będzie grosz. Poa tym jestem Warszawy, a z tego co wyczytałam Isiaczekk, u której ma być Kama, też jest z Warszawy. Służę więc pomocą :-)

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do kochanej sunieczki, biedna maleńka :-(

stałej dać nie mogę bo mam w tym momencie zbyt duże obciążenie stałymi deklaracjami , do tego cała masa bazarków:shake: wykupiłam chociaż skromne cegiełki dla sunieczki na bazarku , dna potrzeb nie widać a finanse niestety ograniczone:loveu:

dziękuję za zaproszenie do malutkiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mela Jakimiuk']Oczywiście. Mam też 2 legowiska dla pieskow, jedno nowe i jedno używane, gdyby ktoś potrzebował to można je zabrac.[/QUOTE] Będę o nich pamiętać :) Może udałoby mi się w piątek podjechać, jeśli nie masz planów na wieczór :)

[quote name='Lida']Poproszę o numet konta do przelewów. Zrobię zlecenie stałe, to będziecie spokojne, że co miesiąc ode mnie będzie grosz. Poa tym jestem Warszawy, a z tego co wyczytałam Isiaczekk, u której ma być Kama, też jest z Warszawy. Służę więc pomocą :-)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:) Bonsai również urzęduje w Warszawie :)
Już wysłyłam dane do przelewu.

[quote name='agat21']Jestem na zaproszenie rutty.
10 zł stałej proszę ode mnie zapisać[/QUOTE]

[B]agat21[/B], sedecznie dziękujemy za przybycie i za deklarację:loveu:

[quote name='Poker']Ja mam jeszcze 25 zł z bazarku na psy z G.[/QUOTE]

o! przydadzą się Kamie.

[quote name='dorcia2']zaglądam do kochanej sunieczki, biedna maleńka :-(

stałej dać nie mogę bo mam w tym momencie zbyt duże obciążenie stałymi deklaracjami , do tego cała masa bazarków:shake: wykupiłam chociaż skromne cegiełki dla sunieczki na bazarku , dna potrzeb nie widać a finanse niestety ograniczone:loveu:

dziękuję za zaproszenie do malutkiej[/QUOTE]

[B]dorcia2[/B], każda forma wsparcia jest ważna. Najgorsze jest poczucie, że jest się ze sprawą samemu. A teraz jest z nami tyle osób, to budujące. Zostań na wątku i dziekuję za cegiełki :)

[quote name='Poker']Po znajomości zapraszam na wątek naszej tymczaski Toli [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253149-TOLA-dzikuska-z-lasu-u-nas-w-DT?p=22151549#post22151549[/URL][/QUOTE]

Idę do Toli. Czekałam, kiedy pojawi się wieść o nowej podopiecznej.

[quote name='dorota1']I co będzie z sunią? Jak wyglądają deklaracje?[/QUOTE]
Bonsai miała dzisiaj dzwonić do Isiaczekk, z niecierpliwością oczekuję, jakie są ustalenia. Szukamy już transportu dla Kamy :)

Zebranych mamy 220,00 zł stałych deklaracji + 40,00 zł deklaracji czasowych + deklaracja na leczenie 75,00 zł + 240,00 zł deklaracji jednorazowych -- Możemy zaczynać konkretną walkę o nowe życie dla Kamy :)

Edited by rutta
błąd księgowej ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...