Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='agnilas']dzien dobry
odwiedziłam Tine trafiłam tu z atku astera
wątek jest już dlugi. nie dam rady całegoprzeczytać? gdzie ten pies teraz jest prosze mi powiedzieć. dziekuje, pozdrawiam. fajny piesek[/QUOTE]
Tinka jest w hoteliku u Kasi Przystał. To są okolice Bielska-Białej.

I witmy serdecznie u Tinki. Zostań z nami na dłużej :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']a jaka jest jej sytuacja finansowa? teraz?[/QUOTE]
W tej chwili Tina ma kasę na hotelik. Na koncie ma sporo pieniędzy bo kilka osób wpłaciło na kilka miesięcy do produ. Poa tym mamy kasę z bazarku Jaszki, który bardzo solidnie zasilił skarbonkę Tiny.

Jeśli chodzi o deklaracje to w chwili obecnej Tince brak 138 zł. deklaracji stałych...

Link to comment
Share on other sites

bielsko biała- wszystkie te hoteliki daleko od podkarpacia. ja niestety nie moge prowadzic hoteliku dla psów. mam 3 własne psy kazdy najduch ratowany i to tyle. a tu by sie przydalo jakies porządne schronienie dla psów, ludzie wyrzucają tu psy na droge jak jadą na słowację na wakacje. mnóstwo duzych psow tu trafia najwiecej pod sama granica przed przejściem w Barwinku. duzo z tych psów trafia tu do ludzi na łancuchy. ale to i tak lepsze niż mordownia jakaś. poza tym tutaj widzę że ludzie coraz lepiej na wsiach psy traktują. mają kojce lub są na szelkach nie na obrożach na łancuchach. widzę tez jak chodzą na spacery ale oczywiście nie wszyscy tak robia. Dużo psów takich wurzycanych na krajowej dziwiątce zbiera się w watachy i włoczy po tutejszych lasach. nieraz myślę co by tu zrobić ale sama nic nie zdziałam.
Fajnie patrzeć na Tine jak zyje lepszym zyciem. ja niestety stałej deklaracji nie mogę zglosic bo dochodów nie mam stałych. ale jak mi coś wpadnie więcej to pomagam komu akurat trzeba. i opowiadam moim psom o ich braciach i siostrach w potrzebie :loveu:

pozdrawiamy Tine i jej ciocie trzema ogonami machającymi

Link to comment
Share on other sites

Kasiu a czy Magda222 odwiedziłą już Tinkę? Miała z nią jechać jak wychodziła ze schroniska, wtedy się nie udało to jestem ciekawa czy w tym czasie jakoś u niej była? Bo tu nam się nie pochwaliła, fotek nie było...

Ciociu Magdo czy Tinka dalej czeka na wizytę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']U Tinki bez zmian, korzysta z życia. I tylko domku nie widać...[/QUOTE]

Dokładnie :-) U Tinki wszystko ok :-) Pięknie chodzi na spacerki i generalnie jest bardzo grzeczna.
Boi się ludzi w "kapturach" - nawet ode mnie ucieka jak idę tak ubrana.
Nie pamiętam czy pisałam, że Tinka ma instynkt łowczy :-) Ostatnio na spacerku upolowała myszkę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...