Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

[quote name='Pani Profesor']dla mnie te słoiczki dla dzieci są ohydne, tzn. owocowe jeszcze w miarę, ale warzywne czy obiadki...miałam okazję próbować, jakby tam wcisnąć główkę czosnku i posolić,to może, może... :diabloti:[/QUOTE]
zupki marchewkowej z ryzem to nawet pies nie zjadł, ale sam ten brokuł jest mniam :) jabuszko z bananem tez smaczne, mam jeszcze na poźniej gruszke, delikutaśne jarzynki i marchewke :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Brokułajadła chetnie wczoraj, nawet nic nim nie pluła :) za kilka dni te jarzynki albo marchewkę dam :)[/QUOTE]

Mi się też niedługo zacznie wymyślanie jedzenia :roll: chyba że będe miała duzo pokarmu i bede odciagała do butelki jak pójdę do pracy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Mi się też niedługo zacznie wymyślanie jedzenia :roll: chyba że będe miała duzo pokarmu i bede odciagała do butelki jak pójdę do pracy :evil_lol:[/QUOTE]

Ja juz coraz mniej... mam nadzieje ze chociaz do 6go m-ca dam rade pokarmic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Ja juz coraz mniej... mam nadzieje ze chociaz do 6go m-ca dam rade pokarmic[/QUOTE]

Moja siostra prawie w ogóle nie karmiła , miała tak mało pokarmu że musiała dokarmiać sztucznym mlekiem i tylko po tym sztucznym Marysia była najedzona :roll:

Link to comment
Share on other sites

Te słoiczki to chyba zależy od gustu, bo mam koleżankę, która mając te 16lat kupuje sobie gerberki i wszama. Dla smaku :lol:
Natomiast moja siostra nie ufa gotowym gerberkom i sama przygotowuje posiłki dla swojej córeczki, na szczęście mają tę możliwość, wszystko własne, pewne. Nie wszyscy taką mają, niestety.

Link to comment
Share on other sites

Mi brokuł nie smakował, zbyt wodnisty, za to jabłko chętnie dojadam. Dzisiaj i jutro jabłko z jagodą i ciekawa jestem czy to zjadliwe, maluch nie narzekała więc może i ja przełknę. Jak mówisz że jabłuszko z bananem smaczne to w następnym tygodniu spróbuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']35,5 ja mialam temp ciala, trochę mniej niż norma 36,6. Zimno mi, taka z dupy jestem i q ogóle ciągle bym spala.[/QUOTE]


Musiała byś sobie zrobić ogólne badania krwi , może coś wykażą , a może to jeszcze coś innego , ja miałam tak jak chorowałam na nerwy ale nie sądze żeby Ciebie to dopadło ;)

Link to comment
Share on other sites

jest mała plamka na brzegu, ale to nic, tunel wczoraj psu w domu rozłozyłam, od razu zajarzył ze trzeba przez to przejsc :)

Umiemy tez juz wchodzić do pokrywki od pudełka i siadac w niej- w samym pudełku ma jeszcze opory bo krawedzie za wysoko. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']jest mała plamka na brzegu, ale to nic, tunel wczoraj psu w domu rozłozyłam, od razu zajarzył ze trzeba przez to przejsc :)

Umiemy tez juz wchodzić do pokrywki od pudełka i siadac w niej- w samym pudełku ma jeszcze opory bo krawedzie za wysoko. :)[/QUOTE]

Witam i gratuluję mądralińskiegp psa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...