Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

No ja Ciebie bym w życu nie znalazła , masz bardzo oryginalne Imię i Nazwisko  :megagrin:
 
ooo to już niedługo będą zdjęcia w nowym nabytku  :jumpie:

bo ja nie chce żeby mnie zapraszali ludzie których nie znam/ nie lubię bo nie lubię odrzucać, wiec na zadnym takim portalu nie daje imienia i nazwiska a przynajmniej nie rozczytuwalne :p
Nowy nabytek w poniedzialek :) nowa chustaaaa, wpadlam w chustowanie :x
Link to comment
Share on other sites

Mnie tylko wkurza to że są osoby które zaprosiły mnie do znajomych a jak mnie mijają na klatce schodowej to cześć nie potrafią powiedzieć , mówie o osobach młodszych bo wiadomo równie dobrze to ja mogę powiedzieć , ale jak jest laska która ma 21 lat a ja 33 to ja sie jej kłaniać nie mam zamiaru , kilka osób własnie mam w znajomych takich ktore w realnym świecie jak mnie widzą to by najlepiej wzrok w kieszeń wsadziły haha no ale cóż , może są nieśmiałe  :splat: nie mam w zwyczaju wywalac nikogo ze znajomych więc tak sobie są , kilka zaproszen mam tez niakceptowanych , wczoraj mnie jakaś kobita zaprosiła , imienia i nazwiska nie znam więc nie akceptowałam , byc może to nawet ktoś z dogo ale nie widze psa ani kota więc nie poznaje a jak nie poznaje to nie akceptuje  :megagrin:

 

 

Obyś mnie nie zaraziła kupowaniem chust bo ja zakupoholiczka jestem więc muszę uważac  :siara:

 

 

no a teraz miłej nocki życze i ide nynac ;) dobranoc 

Link to comment
Share on other sites

Jak chusta dojdzie to pokażesz, teraz nie odnajdę jak wygląda.

A mi jakoś ostatnio mei tai przypadło do gustu i używam częściej niż chusty. Jeszcze się trochę plączę i np. wczoraj musiała mi znajoma pomóc śpiącą Manię włożyć, ale dzieć mi nie wypada więc nie ma tragedii ;). W chuście się za mocno grzejemy i obydwie mamy często mokre brzuchole, mei taie mają jednak trochę więcej przewiewu.

 

Ja na fb mam kilkoro znajomych z dogo, większość z nich widziałam w realu. Nieznajomych których nie kojarzę choćby po zwierzakach nie przyjmuję.

Aga już dawno miałam Cię zaprosić, ale później zapomniałam. Zaraz nadrobię chociaż pewnie mnie nie przyjmiesz bo chyba zdjęć nie mam dostępnych dla nieznajomych :P.

Link to comment
Share on other sites

Jak chusta dojdzie to pokażesz, teraz nie odnajdę jak wygląda.

A mi jakoś ostatnio mei tai przypadło do gustu i używam częściej niż chusty. Jeszcze się trochę plączę i np. wczoraj musiała mi znajoma pomóc śpiącą Manię włożyć, ale dzieć mi nie wypada więc nie ma tragedii ;). W chuście się za mocno grzejemy i obydwie mamy często mokre brzuchole, mei taie mają jednak trochę więcej przewiewu.

 

Ja na fb mam kilkoro znajomych z dogo, większość z nich widziałam w realu. Nieznajomych których nie kojarzę choćby po zwierzakach nie przyjmuję.

Aga już dawno miałam Cię zaprosić, ale później zapomniałam. Zaraz nadrobię chociaż pewnie mnie nie przyjmiesz bo chyba zdjęć nie mam dostępnych dla nieznajomych :P.

 

Poznałam po opisach galerii "Mania" " Hexolinka" czy jakos tak  :megagrin: ale calkiem inaczej sobie Ciebie wyobrażałam  :jumpie:

Doooobra, która to Marta L. mnie zaprosiła na fb i sie nie przyznała ?! :D  :lmaa:  

 

To na bank Marta od Kaji i Lucka marta1624  :megagrin:  bo Ona sie L....a nazywa  :megagrin: 

Link to comment
Share on other sites

Poznałam po opisach galerii "Mania" " Hexolinka" czy jakos tak  :megagrin: ale calkiem inaczej sobie Ciebie wyobrażałam  :jumpie:

 
To na bank Marta od Kaji i Lucka marta1624  :megagrin:  bo Ona sie L....a nazywa  :megagrin: 

 Moni potem poszukam sobie, a Marcioche jtro zaakceptuje , tak myslalam ze mi powiesz bo tez ja masz :p
 

z chustami trzeba uwazac. wciagaja :) ja zaczynalam od jednej natki, w tej chwili mam 2 chusty i 2 nosidla w domu i kolejne w drodze :) a przewinelo sie przez moje rece chyba ze 20 sztuk :)

wciągają tylko ja kasy na wiecej nie mam :D a szkoda... Girasol w pon-wt <3
Link to comment
Share on other sites

Poznałam po opisach galerii "Mania" " Hexolinka" czy jakos tak  :megagrin: ale calkiem inaczej sobie Ciebie wyobrażałam  :jumpie:

Hexy fotki chyba miałam dostępne dla wszystkich, aż później sprawdzę z ciekawości. Aż tak źle wyglądam na boskiej słit foci z Egiptu? :P

 

 Moni potem poszukam sobie, a Marcioche jtro zaakceptuje , tak myslalam ze mi powiesz bo tez ja masz :P

W fioletowej kiecce mam zdjęcie, tak dla ułatwienia ;)

 

Nosidła chyba nie wciągają tak jak chusty, bo mi się trzecie nie marzy :-P . Ale chusty już oglądałam, tylko ja patrzę wyłącznie na kolory i wzory a nie jakieś specjalne ich właściwości. Na czym polega różnica i "lepszość" jednych od drugich chust? Łatwość wiązania i miękkość materiału?

Link to comment
Share on other sites

Hexy fotki chyba miałam dostępne dla wszystkich, aż później sprawdzę z ciekawości. Aż tak źle wyglądam na boskiej słit foci z Egiptu? :P

 

 

Wyglądasz na niej pieknie  :wub: ale kiedys sie zastanawiałam ile możesz miec lat i byłam pewna że tak coś koło mnie i Magdy jesteś wiekiem , a tu taka młodziuteńka na tej fotce osóbka mi wyskoczyła  :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Wyglądasz na niej pieknie  :wub: ale kiedys sie zastanawiałam ile możesz miec lat i byłam pewna że tak coś koło mnie i Magdy jesteś wiekiem , a tu taka młodziuteńka na tej fotce osóbka mi wyskoczyła  :mdrmed:

Dzięki :oops: . Ale aż tak młodziutka nie jestem, a poza tym po porodzie podobno spoważniałam :grins:

 

To ile ona ma lat??

28 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...