Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Talia, wiazanie i dociaganie cwiczylam na poduszcze, Hanke wpakowalam tam stopniowo, najpierw opatuliłam tym pasem co sie tworzy, potem lekko dosciagnelam, jak juz histerii nie bylo to zawiazalam i ponosilam po domu 5 min. Potem juz z górki, to sie czuje czy jest dobrze zmotane czy nie ;)

Link to comment
Share on other sites

ja tam w ogóle nie wierze w jakieś klikiery :diabloti: wszystkie moje psy uczyły się siadać przygniataniem dupki do ziemi albo żarciem skierowanym do tyłu psa który automatycznie sam siadał ;) A klikaniem już widzę jakbym przywołała białą:-D

Hanek fajnie wygląda w tej chuście :loveu: taki fasolek ;)

Link to comment
Share on other sites

agutka, siadać to Patryk umiał po wzięciu ze schronu, powiedziałam "siad" i usiadł :diabloti: i tu nie ma co "wierzyć" w klikery, prawda jest taka, że dziwaczne sztuczki tylko w ten sposób ;) nie wiem jak inaczej miałabym psu pokazać, że w tym oto momencie zrobił coś dobrze przez ułamek sekundy, musiałabym czekać wieki, żeby go naprowadzić na to o co mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

JESTEM PADNIĘTA...

od 15:30 do 19:30 mielismy spacer, zaszlismy na łąki o ktorych nie mialam pojęcia ze istnieją. Nie mam siły opisywac co i jak, pozwólcie ze wstawię tylko zdjęcia, nie za wiele, ale są nawet wspolne i wyjsciowe ;)


[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/161/786136_WP_20140819_007.jpg[/img] W końcu maja piekne wspolne zdjęcie ;)
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/161/786134_WP_20140819_002.jpg[/img]Biegneeeee :D Piłka juz rozwalona- miał ją w pysku i biegał z Sherry- chyba za mocno sciskał zeby mu nie wypadła :D Czas na cos wytrzymalego, specjalnego dla psa a nie tenisowa :D
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/161/786135_WP_20140819_006.jpg[/img]Wspolne jedzonko trawy :)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/161/782832_WP_20140812_003.jpg[/url] - do wycałowania buziuchna, uwielbiam ten wyraz twarzy u dzieci :loveu:

Dynia biednego małego pieska przerosła :lol:
Co do klikera to u nas się sprawdził np. przy nauce wchodzenia do miski, przy sprzątaniu skarpetek do miski i przy jakichś tam innych ciekawych pomysłach. Uczyłam też zamykania drzwi ale nadal Hexa nie wie że trzeba to robić po wejściu do domu. Otwierać umie odkąd dorosła do dosięgnięcia klamki :mad:

Te Wasze widoki na spacerkach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Polecam piłki "chuckit", są niezniszczalne ;)[/QUOTE]

[quote name='marta1624']Ja również ;)[/QUOTE]

Zerknę coś na razie w zoologicznym. Wolałabym zeby jeszcze pasowala do wyrzutni na pilke tenisową.


[quote name='*Monia*'][URL]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/161/782832_WP_20140812_003.jpg[/URL] - do wycałowania buziuchna, uwielbiam ten wyraz twarzy u dzieci :loveu:

Dynia biednego małego pieska przerosła :lol:
Co do klikera to u nas się sprawdził np. przy nauce wchodzenia do miski, przy sprzątaniu skarpetek do miski i przy jakichś tam innych ciekawych pomysłach. Uczyłam też zamykania drzwi ale nadal Hexa nie wie że trzeba to robić po wejściu do domu. Otwierać umie odkąd dorosła do dosięgnięcia klamki :mad:

Te Wasze widoki na spacerkach :loveu:[/QUOTE]

Ja Ci zaraz pokaze jak ona wczoraj na mnie zasnela na godzinke :D

Widoczki to my mamy, oj mamy :) :loveu: uwielbiam te tereny

[quote name='Pani Profesor']ta mina dziecięca wygląda jak...poseł Kalisz...:D wszystkie małe dzieci tak wyglądają :grin:[/QUOTE]

Ty pewnie też tak wyglądałaś :D


HANKA PRZESPAŁA CAŁĄ NOC. Już druga w tym tygodniu, wczesniej tylko raz sie juz budziła. Teraz tez spi, zjadła 180ml mleka i kima dalej :D

A Hanka spała wczoraj tak:

[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/162/788255_10628058_777869025569709_6367355924004644784_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']a skąd wiesz, że dalej nie wyglądam? :diabloti:

[URL]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/162/788255_10628058_777869025569709_6367355924004644784_n.jpg[/URL] a to jest cudowne :loveu: taka pyza :loveu:[/QUOTE]
A nie przewinałeś sie gdzies na jakis zdjeciach u siebie? :D widzialam na filmiku Twoje palce- długie i chude, wiec nie mozesz byc grubaskiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']no błagam, palce mam akurat grube i krótkie, nie trafiłaś :D:D
nie no, nie jestem Kaliszem, tak się droczę tylko :eviltong:[/QUOTE]
Nie znasz sie na palcach ;p ew pazurki Ci optycznie poprawily ich wyglad ;p No ale Hanka pyzą jest.

Czekam na kliker :D Wczoraj kolezanka przywiosła nam paczuszke smaczków, fajne ciacha, bardzo mięsne. Firma Vitakraft, psu bardzo posmakowały, ale mała paczuszka, dzisiaj pewnie zeżre do końca, moze jak kliker przyjdzie to zaczne mu tym kojarzyc ze kliker jest super i to co robi jest jeszcze bardziej super ;)

Link to comment
Share on other sites

zawsze się staram hodować szpony,bo mam małe rączki jak dziecko :diabloti: i to jakoś trochę optycznie wydłuża, masz rację.

a co do smaczków - spotkałam wczoraj sąsiadkę, cudowna babunia :loveu: zawsze wymizia Patryka i przytuli, opowiada o milionie rzeczy naraz i jak nie lubię takich "osiedlowych dyskutantek", tak ją uwielbiam :D ma kupę zwierząt z adopcji i znajd, psa obecnie nie i dlatego zawsze wyściska i wycałuje Patryka jak spotka, bo go bardzo lubi - tak bardzo, że wczoraj powiedziała że mu kupiła opakowanie smaczków i mi przyniesie :D :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No, mala spi :) jeszcze z psem na fizjologie mi zostalo- dzisiaj moja kolej, a taaak mi sie nie chce.
na weekend planujemy w ktorys dzien skoczyć na wycieczke na Kolorowe Jeziorka, mamy je pod nosem. Mala w chustę i heja banana. Mam nadzieje ze nie ma tam jakiegoś zakazu wstępu dla psow. Cos tam porobili jakieś punkty gastronomiczne to moglo się cos zmienić.

przyszly ciastka lososiowe, duże ale z jednego udali mi sie uzyskać 6kawalkow mniejszych :)

doczytalam nawet ze w miejscowości gdzie są kolorowe jeziorka, jest hodowla mastifow :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']No, mala spi :) jeszcze z psem na fizjologie mi zostalo- dzisiaj moja kolej, a taaak mi sie nie chce.
na weekend planujemy w ktorys dzien skoczyć na wycieczke na Kolorowe Jeziorka, mamy je pod nosem. Mala w chustę i heja banana. Mam nadzieje ze nie ma tam jakiegoś zakazu wstępu dla psow. Cos tam porobili jakieś punkty gastronomiczne to moglo się cos zmienić.

przyszly ciastka lososiowe, duże ale z jednego udali mi sie uzyskać 6kawalkow mniejszych :)

doczytalam nawet ze w miejscowości gdzie są kolorowe jeziorka, jest hodowla mastifow :loveu:[/QUOTE]

No to zapowiada Wam się fajny weekend :loveu:
cokolwiek to są te kolorowe jeziorka brzmi ciekawie :evil_lol:

ale że tybetańskich ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...