Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Bylam w biedrze o 10 :mad:

Dzisiaj Hanka dowaliła.. ok 2 obudziła sie na butle, dostała. Tż ją usypia, usypia, usypia i nic. Oczy jak 5zł. Wkurzył sie i polozyl bo juz rece i plecy bolaly. Wrocił do wyra a Hanka w śmiech... gadała do siebie, śmiała się, piszczała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Bylam w biedrze o 10 :mad:

Dzisiaj Hanka dowaliła.. ok 2 obudziła sie na butle, dostała. Tż ją usypia, usypia, usypia i nic. Oczy jak 5zł. Wkurzył sie i polozyl bo juz rece i plecy bolaly. Wrocił do wyra a Hanka w śmiech... gadała do siebie, śmiała się, piszczała :loveu:[/QUOTE]


No co , wyspało sie dziecię to pogawędzić chciało :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A chusta? Ja na początku nosiłam w chuście po domu i najlepiej się małej siedziało jak włączałam wentylator w kuchni, czyli gotowanie było jedną z jej ulubionych rozrywek. A jak marudziła w leżaczku to włączałam wibracje :p.
Może zęby jak marudzi?
A jak ze smoczkami? Przekonała się do jakiegoś?

Link to comment
Share on other sites

Zęby zęby, właśnie zalała śliną mieszkanie i mnie, dobrze ze mam zawsze gryzak w lodówce, dałam i pomogło. Posmarowałam jeszcze żelem, ale nadal nie chce spać. Na razie lezy juz spokojnie w miare na leżaczku i ma tego gryzaka wodnego, tylko juz nie zimny i zaczyna jej nie pasować.
W chuste nie, wyrywała mi sie strasznie na rekach, bałabym sie dociągac nie trzymając jej dwoma rękami bo siłe to ona ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ja na razie ucze się o porodach :eek2:[/QUOTE]
tego nie polecam ;p

Ale chuste jak najbardziej :D Jutro przyjdzie polarek dla dwojga, jesien nam nie straszna :loveu: A ost uslyszalam o pewnego kogos "Nie nos w chuscie bo kegosłup Ci peknie!!!!"

Zaraz dam Wam zdj,czego moj pies sie nauczył :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hanka wieksza bedzie juz na plecach :) Poza tym to ciezar ładnie rozkłada.


[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/166/863548_12266_782548178435127_8882678443775970008_n.jpg[/img]I rodzinna drzemka wczoraj ;)
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/166/863549_10550836_782831015073510_6903847447898835789_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Rico pies koszykowy :loveu:
Jak na tym rodzinnym zdjęciu sobie główkę ładnie ułożył na ramieniu :lol:. Hexa tak samo się przytula.

Ja się do chusty długo przekonywałam, ale odkąd się przemogłam uważam że jest dobra na wszystko. Wózki niby też się przydają, ale w chuście wszędzie wejdziesz, a wózek niestety ma ograniczenia.
Jak się zęby zaczynają to już na jakiś czas będziemy mogły zapomnieć o spokoju :roll:. U nas nocne pobudki na jedzenie to już norma, a w dzień zaczęło się marudzenie co jakiś czas. Ale teraz cisza i spokój bo dzidzia śpi po obiedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']a zdjęcie kto robił? macie monitoring w domu? :evil_lol:[/QUOTE]to u moich rodzicow, zdj robila mama, mowila ze tak to świetnie wygladalo ze musiala uwiecznić :)


Rico umie robić bąbelki w wodzie!!! Jeszcze kilka powtórzeń i będzie picus glancuś, nagram filmik jak babelkuje :) robo to zadziwiająco dlugo i bez obrzydzenia jak to Ksieciunio miewa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...