Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

[quote name='marta1624']Ale ślicznotka :loveu:

Aga nie odważyłabym się nigdy iść na prawko, zmusili mnie znajomi (zapisali na kurs za kasę rodziców :D)[/QUOTE]

Mnie znajoma zapisała a i tak nie poszłam hehe :evil_lol: tylko że Ona nie płaciła , ja miałam zapłacić ale po prostu nie poszłam sobie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Doberek dziewczynki :D
Ide walczyc z Haniszczem bo śpiąca ale zamiast zasnac to woli popłakać, ehhh... ręce mnie juz bolą.[/QUOTE]
Gości zaproś niech noszą jak nie masz siły :cool3:

Mam prawko prawie 10 lat, jeżdżę 3 lata i tata mi swojego nowego samochodu nie chce dać. Miał mi dać jak 10 tyś. kilometrów przejadę, ale jakoś mimo zrobienia wielokrotności tego i tak samochodu mi nie daje :mad:. A ja nie mam klimy u siebie i się gotuję...

Ale Hanula wsuwa kachę. Niezły ma apetycik, a jak się cieszy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym takiego malucha w domu, ale już mi się chyba nie chce znowu zaczynać przygody z kaszkami, obiadkami itp. :evil_lol:

[quote name='Panna Cotta']Ja poszlam na prawo jazdy jak bylam gotowa :) a tata nie chcial mi dać bo to wielkie auto a ja malymi jezdzilam na co dzien do tej pory :)

Kaszkę wcina aż dumna jestem :)[/QUOTE]

Ja poszłam na prawko w wieku 20 lat ;) To był prezent mojego męża na moje urodziny. Sponsorował mi wszystko, łącznie z poprawkami (:diabloti:) i biletami na autobus na egzamin :)

Co do małego auta, to....Moja bratowa nie chciała kombi, bo "to duże", "źle się cofa" itp. itd.
Mój brat się uparł i kupił jej kombi :diabloti: Po kilku dniach moja bratowa stwierdziła, że mogła chcieć większe auto ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem fanką dużych samochodów, TŻ ma terenówkę i to gromny komfort jak jedziemy we dwójkę, bagaże na tylnych siedzeniach, a szarańcza odizolowana od nas w bagażniku :diabloti: Tylko pali to jak smok.
Muszę przyznać, że jestem antyfanem prowadzenia samochodów, nie mam prawka i wcale mnie nie ciągnie do zrobienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']a ja na prawko idę bodajże pod koniec września, aaaa :evil_lol:[/QUOTE]
Jak dobrze, że daleko mieszkasz :evil_lol:


Talia, terenówke tez bym chciała, ale ja bede we wszystko tym wjezdzac... :D
Na wiosne musimy kupic drugie auto, jak wroce o pracy. Nie wiem za co, ale kupic musimy i juz... i to min w sedanie, bo teraz do punta wózek wpakowac to jakas masakra :D chociaz za rok to juz spacerówka bedzie- mniejsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']No co ty, ja jeżdże seicento i się zmieściło ostatnio 3 ludzi i 4 wielkie psy :D[/QUOTE]
Nam do bagaznika wchodzi wózek gondola, ale rozebray na czesci pierwsze :roll: plus dwie torby z rzeczami hanki, zwykle koc psa, jego zabawki, miski i karma i ciastka, bujak Hanki- ale to juz za fotel pasazera. Z tyłu Fotelik z Haniszczem i pieseł amy z przodu. Jakoś się łądujemy :D

Link to comment
Share on other sites

ale śmiesznie mała zajada :D fajny jest moment jak wylatuje jej trochę z buzi i szybko zbierasz zanim skapnie na ubranko :grin: i jaka rozgadana!
ja byłam beksą :diabloti: i okrutną gadułą (to mi dalej zostało), rodzice mówili, że potrafiłam się drzeć w wózku całą drogę z parku do domu (jakieś 20-30min.) i ludzie pytali, co temu dziecku dolega - mama mówiła, że nic, że tak sobie gaworzę :diabloti:


a co do auta, to trzymajcie kciuki - profesorka idzie robić prawko we wrześniu :cool3: już 6 lat robię i coś nie mogę się zabrać:D :D

Link to comment
Share on other sites

Łohoho, PP na prawko idzie :D no no no ;p

Wczoraj mialam jeszcze wejsc Wam poodpisywać wieczorem, ale nie pykło- podziekujcie psu :D Zabieralismy się za mycie małej a psa wywaliłam przez okno na ogrodek bo siku mu sie chciało. Patrze przez okno a ten znowu sie tarza w trawie. Mysle sobie- skoszona niedawno to moze nie bedzie walic tym czymś, co wal jak stado małp. Wołam go ale jeszcze sie po drodze wylał- swoja droga, juz wiem czemu mi szałwia w donicy uschła i padła... kochany pies:loveu:. Wrocił, TŻ go wącha- kapiel... Ostatnio szamponu nie bylo u weta naszego i zaś w białym jeleniu :loveu: Muszę do miasta pojechac po ten durny szampon...

Link to comment
Share on other sites

To Rico urozmaicił Ci wieczór :)
A jesli chodzi o auta to ja uwielbiam jeździć,kiedyś nawet-zupełnie przypadkiem-przez jakiś czas woziłam towar na budowy na składzie budowlanym i to była chbya moja ulubiona praca ;) Teraz ze wzdl.na Ermana zmieniliśmy z sedana na combi :)

Link to comment
Share on other sites

ja po bliskim spotkaniu z kupą wsadziłam Patryka do wanny i polewałam wodą z odwróconą głową do momentu, aż pojawiła się możliwość wzięcia głębokiego oddechu... :roll: on sam z resztą nie był zachwycony, niektóre psy aż się cieszą na myśl o wytarzaniu w syfie, a on chyba biedulek wlazł przez przypadek :D

tak czy śmak, upaćkany był jak nieboskie stworzenie, już nie wspomnę o kagańcu, obroży, smyczy, moich rękach... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przymierzyłam mu też juz na zime kubraczek, ten co kolezanka w lumpie za 1 zł kupiła :D Podszyty polarkiem, ale na wiekszy mroz moge mu jeszcze spokojnie pod to taki czarny sweterek zalozyc co mial zeszlej zimy. Fajny byl, tylko jak padał snieg to wełna zaraz mokra była, ten "nowy" ma ortalion to bedzie lepszy :) i ma zameczek w razie szelek.

Tż Mówi, że wyglada w tym jak Kuń Wyscigowy :D


[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/160/752310_WP_20140813_002.jpg[/img]
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/160/752312_WP_20140813_003.jpg[/img]
[img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/160/752314_WP_20140813_005.jpg[/img] Jak za kare :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...