Jump to content
Dogomania

Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szyszunia557'][B]Nemi[/B] można ogłaszać, jak najbardziej na inne województwa, byle by dojazd nie przekroczył 300 km. Na pewno na województwa ościenne. Tekst ogłoszenia w poście #1 ;)[/QUOTE]
a dlaczego nie dalej? w razie czego, zawsze mozna poszukac transpotru?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Kciuki za dobry dom dla wyjątkowej suni! :loveu:[/QUOTE]
oj taaak...
swoją droga coś mi TZ coś ostatnio o Nemi wspominał...czy jest jeszcze...fotki chciał oglądać...
Musiałam powiedzieć-zapomnij-bo on baaardzo chce mieć swojego własnego psa-tylko,że...dbanie o niego spada na mnie i młodego....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Wykupilam pakiet ogloszen dla Nemi na bazarku u Ziutki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389-II-edycja-OGŁOSZENIOWY-dla-mestudio-20-ogł-3-zł-do-20-02-godz-22-00?p=21874500#post21874500[/URL][/QUOTE]

Dziękuję bardzo :)

Matilu...czy ja gdzieś widziałam,że jesteś z okolicy Moseli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Tzn w Niemczech? U nas jest zielono i sielsko, ale straaaaasznie leje.[/QUOTE]
Tak, w Niemczech-jeżdzimy czasem na winobranie do pięknej miejscowości-Nittel się nazywa (ale głowy nie dam, czy poprawnie napisałam :( )
U nas jest wtedy jesień-czasem już nawet mroziki sie zdażają-a tam...pełnia lata :D


A teraz u mnie-wiosna prawie pełną gębusią :D w radio mówili,że bociany wracają-mam jedno gniazdo za oknem-jeszcze puste...ale z niecierpliwością czekam na ptaszyska (żurawie, czaple już widziałąm)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ja wysłałam do Ziutki mejla z tekstem ogłoszenia z pierwszej strony wątku Nemi i zdjęcia w mejla wkleiłam, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi, to może nie doszło:shake:[/QUOTE]

Chyba trzeba dopytać? Chociaż...Ziutka zawalona robotą-i to JAKĄ!!! robi tyle dobrego dla piesów-szczerze ją podziwiam :)

A ja lecę zaktualizować finanse pannicy na pierwszej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ja wysłałam do Ziutki mejla z tekstem ogłoszenia z pierwszej strony wątku Nemi i zdjęcia w mejla wkleiłam, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi, to może nie doszło:shake:[/QUOTE]
O, to dobrze, że jeszcze nie wysłałam, bo by się bałagan zrobił :crazyeye:
[B]Ziutka[/B] nie odpisuje ;) trzeba patrzeć na pierwszą stronę wątku czy dany psiak zrobiony ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...