Jump to content
Dogomania

Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(


Hope2

Recommended Posts

Tadam! Nemi bez kamizelki :) jaki ona ma cudny pychol:loveu:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10011478_235025360016282_1281102190_n.jpg[/IMG]


i jak dostojnie kroczy :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1959546_235025366682948_1256573280_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja się boję ONków-w dzieciństwie mnie ugryzł...
chociaz jakiś mały kundelek pogryzł mnie dotkliwiej...a nawet nie pamiętam jak wyglądał... ale ONka nie chcę, nie dałabym rady...a pies raczej nie powinien czuć,że właściciel się go boi :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja jakoś tak czułam,że brak wiadomości...to dobra wiadomość :)
I to BARDZO DOBRA :D
NEMI MA DOMEK!!!
Mieszka w kamienicy z podwórkiem, ma do pokonania 2 schodki-radzi sobie doskonale :) Pan szukał towarzyszki do spokojnych spacerów-NEMI jest do tego idealna :) Pan zakochany, wybacza jej nawet nocne budzenie na sioo (bo sucz 2 razy w nocy MUSI iść) i małe posikiwanie w między czasie...

Szczęścia NEMI :) :) :)

A ja czekam na ostateczne rozliczenie panienki, mam nadzieję,że pomożecie wyrównać finanse lasencji?

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze podziękowania Stowarzyszenia pozwolę sobie przekleić-a co ;)

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]PIĘKNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ,KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W POMOC DLA NEMI:)BEZ NIEJ NIE DALIBYŚMY RADY,JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!!!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Niewiarygodne, że Nemi już we własnym domu. Bądź szczęśliwa maleńka :)[/QUOTE]
Prawda? ale się cieszę,że suczydełko święta spędzi w swoim własnym domku i z swoim własnym człowiekiem na wyłączność :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Nie moge w to uwierzyc! A w jakim miescie Nemi zamieszkala?

No to przestaje odswiezac ogloszenia...

powodzenia malutka!!![/QUOTE]
hm...nie dopytałam :( ale juz posłałam pytanie-jak tylko sie dowiem, to napiszę :)
[SIZE=1]choć po cichutku obstawiam Opole-ale moge się mylić[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...