Jump to content
Dogomania

Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam faktury-za chwile wkleję :)
I uwaga!
Nemi chodzi już w zasadzie bez kamizelki!!! Bo już jej tak bardzo nie potrzebuje :D
Kamizelka służy teraz do stabilizacji-np jak chodzi po schodach :)
Czekam na fotki laski-będa chyba w weekend-ale nie jestem pewna,bo...Prezes nam się pochorował :(

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze jedna -na 141, 97- ale ja z moimi ślepymi oczkami nie rozszyfruję za co dokładnie :(

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1959535_671645559544148_2025415007_n.jpg[/IMG]

Edited by Hope2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Jak fajnie, że suńka juz tak dobrze radzi sobie bez gorsetu ! :multi:
To jeszcze będzie najsprawnijeszy pies pod słońcem ;)[/QUOTE]
No...mniej więcej to powiedziałam na samym początku Lusi ze Stowarzyszenia jak do mnie dzwoniła "słuchaj...nie znamy się...ale mamy taka ONkę" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Super, że dziewczyna już taka sprawna :)[/QUOTE]
Prawda? tylko gdzie ten domek? może jak zrobimy ogłoszenie z fotkami bez kamizelki, to ludzie prędzej się zdecydują? a fotki mam obiecane-albo na ten weekend, albo na następny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']i jeszcze jedna -na 141, 97- ale ja z moimi ślepymi oczkami nie rozszyfruję za co dokładnie :(

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1959535_671645559544148_2025415007_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

no, Cioteczko, same frykasy, ale nie jestem pewna, czy wszystko dobre dla pieska- tzn ja rozumiem kosteczki, fileciki i podroby, ale kiełbasę ze starej spiżarni, kabanosy drobiowe z indyka, schab po żydowsku czy szynkę tradycyjnie wędzoną to juz trochę mniej...

Link to comment
Share on other sites

w sumie trochę niefajnie robić taką fakturę na fundację

przecież rzeczy dla psa można kupić na osobny paragon, nie mówiąc już że fakturę można zrobić na wybrane pozycje z paragonu

a wystawiona faktura to wystawiona faktura
niech się jakiś urzędas przyczepi, że niby fundacja a ktoś sobie dobre wędlinki pokupował

podchodźmy do takich rzeczy bardziej odpowiedzialnie, bo niechcący można komuś narobić kłopotu!

Link to comment
Share on other sites

jak najbardziej się zgadzam z tym co napisałaś. Zakładam,że to jakieś niedopatrzenie, rozmawiałam z Lusią (nie mam kontaktu z osobą u której Nemi jest-ale ważne,że jest przepływ informacji-może trochę wolny...ale jest :) )-na pewno będzie to wyjaśnione.

A przy okazji rozmowy o f-rze dowiedziałąm się,że był tel w spr adopcji Nemi-była pa-fajne człowieki, fajny dom i do dyspozycji panienki spory ogród...ale zapadła chwilowa cisza-trzeba delikatnie sprawdzić, czy Pan się nie rozmyślił (bo i tak bywa )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...