Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

dzisiaj odprawiłam już wnusię i rozmawiałam z p. Basią:),  która pilotowała bazarek na fb dla Klusi:) wspaniła osoba!, bardzo dziekuję za ten bazarek i zapowiedź drugiego:),zdecydowałyśmy obie, że koszty wysyłki, które były z nasze strony przeznaczamy dla dziewuszki:) nie mamy jeszcze wpłat od kilku osób, ale adresów też i przesyłki nie poszły, jeśli nie wpłynie wpłata do jutra zakończymy bez tych wpłat:) jutro wszystko podliczę , napiszę na wątku i przesyłam do Macieja:) Maciek, co u was?

Link to comment
Share on other sites

z bazarku FB Klusia uzbierała kwotę 418,- zł.

i dzisiaj przelewam do Macieja:) Maciek jak dotrze wpłata proszę o potwierdzenie:) bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie dziewuszki, a przecież teraz bardzo potrzebuje, bo ciągłe wizyty i te choróbska:( finanse klujeją, więc będziemy znowu organizować drugi:) serdeczne podziękowania kieruję do p. Basi, której Klusia bardzo przypadła do serca:) powiedziałam Jej również o koleżance Klusi - Pandusi, więc II edycja będzie dla obu:) 

Link to comment
Share on other sites

O 3.08.2016 o 22:39, danusiadanusia napisał:

Maciek, co u was?

U nas stara nuda:) I dobrze, że nic się nie dzieje. Jedyna mała zmiana to taka, że właśnie zacząłem urlop. Wychodzimy na spacery, tak sobie siedzimy itp. Nic wartego pisania;) Apetyt jak najbardziej obu dopisuje, z budy korzystają. Nie wiem czy o tym pisałem, ale sunie lubią sobie podjeść qpy:/ Poza tym chyba niczego negatywnego nie zauważyłem. Kluska tylne łapy jakoś tak szeroko stawia i ma je wyprostowane w kolanach. Chyba zawsze tak było, ale po ostrzyżeniu lepiej widać. Jak pamiętam, coś miała ze stawami. Co to było i kto to stwierdził?

23 godzin temu, danusiadanusia napisał:

z bazarku FB Klusia uzbierała kwotę 418,- zł.

Ale super bo Klusine konto się kurczy:) Pewnie w poniedziałek pieniądze dojdą.

Byłem dzisiaj na tej kontroli z Kluską. Nie wiem czy jest lepiej od ostatniej wizyty, ale już ostatnio zaczęła jej rosnąć sierść na tych chorych placach skóry. Wet dał szampon w butelce (poniżej połowy butelki - na dwie kąpiele) i kapsułki na polepszenie skóry i sierści. Gdyby za tydzień było coś gorzej to mam przyjechać, a jeśli będzie lepiej lub nic się nie zmieni to nie trzeba przyjeżdżać.

Rozliczenie:

Kluska:

Stan z 30 lipca: +124,37 

06 sierpnia: -70 zł za wizytę u weta + leki 

06 sierpnia: -30 zł za transport do weta

Stan na chwilę obecną: +24,37 zł

 

Pandi:

Stan z 30 lipca: +477,51 zł

Stan na chwilę obecną: +477,51 zł

Wklejam skan paragonu, opisu wizyty i leków. Paragon jest doczepiony do karty informacyjnej. Mam nadzieję, że widać treść, a jak nie to mogę wkleić skan samego paragonu.

20160806_102025.jpg

20160806_102150.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Maciej to wypoczywaj:) dobrze, że nic się dzieje:) oby tak dalej! u ns jest zimno i deszczowo, moje sierściuchy nawet nie chcą wychodzić na sikuta:) pieniądze wysłałam po 15.00, więc w poniedziałek będą na bank , jak dojdą daj znać:)  Pani Basia na FB już zrobiła bazarek II edycja, miejmy nadzieję, że coś uzbieramy:) ja nie bardzo umiem się tam poruszać później kinga  wstawi link do bazarku:) a ja już teraz zapraszam na niego:) Maciej, czy coś Wam jest jeszcze potrzebne, mogę zobić paczkę?:) 

Link to comment
Share on other sites

O 6.08.2016 o 20:07, danusiadanusia napisał:

Maciej to wypoczywaj:) dobrze, że nic się dzieje:) oby tak dalej!

u ns jest zimno i deszczowo, moje sierściuchy nawet nie chcą wychodzić na sikuta:)

pieniądze wysłałam po 15.00, więc w poniedziałek będą na bank , jak dojdą daj znać:)  

Maciej, czy coś Wam jest jeszcze potrzebne, mogę zobić paczkę?:) 

Dzięki:)

U nas póki co to pogoda dopisuje. Nawet za gorąco nie jest:)

Dziękuję za wpłatę i potwierdzam, że dzisiaj wpłynęło 418 zł na moje konto:) Kluska jest bezpieczna finansowo:)

Suniom nie jest potrzebne nic co można zamknąć w paczce. Chyba, że pomieścisz w niej dom i rodzinę;) Większość przysmaków jeszcze mają. Daję im raz dziennie. Nawet nie wiem co mogłoby się im przydać.

Rozliczenie:

Kluska:

Stan z 6 sierpnia: +24,37 

08 sierpnia: +418 zł wpłaty od danusidanusi

Stan na chwilę obecną: +442,37 zł

 

Pandi:

Stan z 6 sierpnia: +477,51 zł

Stan na chwilę obecną: +477,51 zł

 

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Maciek777 napisał:

Dzięki:)

U nas póki co to pogoda dopisuje. Nawet za gorąco nie jest:)

Dziękuję za wpłatę i potwierdzam, że dzisiaj wpłynęło 418 zł na moje konto:) Kluska jest bezpieczna finansowo:)

Suniom nie jest potrzebne nic co można zamknąć w paczce. Chyba, że pomieścisz w niej dom i rodzinę;) Większość przysmaków jeszcze mają. Daję im raz dziennie. Nawet nie wiem co mogłoby się im przydać.

Rozliczenie:

Kluska:

Stan z 6 sierpnia: +24,37 

08 sierpnia: +418 zł wpłaty od danusidanusi

Stan na chwilę obecną: +442,37 zł

 

Pandi:

Stan z 6 sierpnia: +477,51 zł

Stan na chwilę obecną: +477,51 zł

 

super! , bo znowu zaczęłam myśleć, że poszły gdzieś:( ja też intensywnie pracuję w domu - porządki, bo jak wnusia była to tylko odkurzałam a teraz generalne porządki, dzisiaj wyczyściłam wszystkie dywany, schną na tarasie, zlałam wodą, bo były w nich resztki jedzenia Zosi, plastelina itp. trzymajcie się a ja dalej biegnę do roboty:) pozdrawiam i mizianka dla suń:)

Link to comment
Share on other sites

kochani ja od jutra nie mam komputera, coś mi szwankuje i niosę do serwisu, nie wiem ile to potrwa, ale będę gościnnie zaglądała do Was:) Maciej jak Klusia? zapomniałam napisać, że miałam telefon w sprawie Pandusi, ale jak pani dowiedziała się, że ma ponad 10 lat od razu zrezygnowała:( szkoda, ze ludzie są tacy:(:(

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że znalazł się ktoś kto chciał kupić suniom karmę, ale nikt się do mnie nie odezwał:/

Wielka szkoda, że Pandzie nie udało się z tym domem. W tym wieku będzie ciężko, ale za to jeśli już ktoś będzie chętny to raczej będzie porządna osoba:) Z resztą nie można tak z góry źle oceniać bo może tej pani niedawno umarł pies i nie chce tak od razu znowu przez to przechodzić.

Pytacie co u suń. Wszystko w porządku:) Panda bardzo lubi spacery choć na taką nie wygląda:) Leci do przodu i tak już prowadzi cały czas. Klusce się skóra jakoś goi. Jeszcze nie jest jak powinno, ale na pewno jest poprawa. Musze fotkę zrobić. Z resztą dawno nie dodałem żadnego zdjęcia. Kluska lubi wychodzić na spacery, ale tak po 50 m już nie bardzo chce iść dalej. Może męczy ją pogoda, a może po prostu bolą łapy. Futro też jej odrasta, ale mam nadzieję, że przyspieszy bo jesień zbliża się wielkimi krokami.

Przepraszam, że trochę mnie tu nie było. Mogłem uprzedzić. Niestety nie miałem czasu na komputer.

Link to comment
Share on other sites

O 16.07.2016 o 14:25, Maciek777 napisał:

Wczoraj doszła karma (...). W tej dostawie przyszły też krople na pchły na sierpień i wrzesień, to wrócę później jeszcze do tego paragonu bo na lipiec mają jeszcze ze starej dostawy.

No i nadeszła ta chwila. Dzisiaj je zakropiłem. Cenę kropli tradycyjne dzielę na pół.

Rozliczenie:

Kluska:

Stan z 8 sierpnia: +442,37 

21 sierpnia: -8,72 za krople na pchły i kleszcze

Stan na chwilę obecną: +433,65 zł

 

Pandi:

Stan z 8 serpnia: +477,51 zł

21 sierpnia: -8,72 za krople na pchły i kleszcze

Stan na chwilę obecną: +468,79 zł

DSC_7785.JPG

Link to comment
Share on other sites

a ja właśnie wróciłam od wnusi:) muszę się nacieszyć, bo już zapadła decyzja, że wyjeżdżają:) fajnie, że skóra Klusi się goi a Pandi jest w takiej formie:) myślę, że znowu z bazarku zasilę sunie w następnym tygodniu:) czekam na wpłaty:) i muszę sprawdzić deklaracje i nanieść w rozliczeniu:), znowu wpadam gościnnie z innego komputera, mam nadzieję, że swój już niebawem odbiorę:) nie chcę oceniać ludzi, ale to nie chodziło o stratę psiaka:( a telefon w sprawie karmy - poczekajmy:) u nas wieje i leje, ale chodzę i smieję się ze słownictwa mojej wnusi:) chyba zacznę go używać, bo bardzo mi się podoba! tak w skrócie : Paulina to Pamba, Kinga to Konga, chcę - ścię, proszę - posze. chodź -chodzia:):) itp a dodam, że niunia ma 1 rok i 6 m-cy:) 

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie jest tak różowo. Panda ma jakieś narośle na powiekach. Stykają się z oczami. Przez co (najprawdopodobniej) ma praktycznie cały czas załzawione oczy. Podejrzewam, że jedyne wyjście do zabieg chirurgiczny...

No i Kluska. Od czasu ostrzyżenia dostaje więcej do jedzenia bo widać jaka jest chuda. Problem w tym, że ona nie przybiera na wadze. Być może nawet chudnie. Nie wiem kiedy ostatnio była odrobaczana więc proponuję zakup tabletek dla nich obu. Chociaż może Pandzie by się jakieś robaki przydały;)

Kluska ma niestety chyba większy problem bo zmiany chorobowe skóry wróciły, ale tylko na pysku. Z jednej strony ma takie śwież, a z drugiej strupy. Tylko co tu teraz robić? Zabrać ją do weta czy może tylko poprosić o przysłanie tego szamponu. Wet raczej nie poleca wizyt w takich upałach, o ile nie trzeba bo od czasu do czasu się zdarza, że pies się zestresuje do tego stopnia, że płuca tracą wydolność i pies się może udusić. Sam tak straciłem swojego psa.

 

DSC_7888.JPG

DSC_7900.JPG

DSC_7901.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...