Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

11 minut temu, bakusiowa napisał:

Jak Maciek nie będzie mógł ostrzyc to dam na fryzjera, tak jak napisałam wcześniej. Czesać nie ma co bo to  będzie walka z wiatrakami.

tak masz racje! jak była w schronisku bardzo prosiłam o wyczesanie Jej :) i dostałam zdjęcia, na których nie było widać, że była kąpana i wyczesana! dokładnie tak wyglądała! taka Jej uroda:) poczekajmy na Macieja niech się wypowie a potem zdecydujemy wspólnie!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, danusiadanusia napisał:

spokojnie pomyślmy jak zrzucić z Klusi to futro:) Maciek dasz radę sam ją ostrzyć, czy szukamy kogoś? mam jakąś maszynkę w domu tylko nie wiem jak ostrza? mogę wysłać, ale od razu mówię, że nie wiem w jakim jest obecnie stanie :) latem wszystkie sąsiedzkie psy były golone przez swoich właścicieli:) ja nie umiem:( córka moje strzygła:) nawet nie wiem czy wróciła do nas? , ale na pewno lepiej Klusce by się zrobiło:) tylko wiecie zaraz będzie problem, że nie tak ogolona?!:) Kluska zawsze taka była, pamiętam Ją jeszcze ze schroniska!

Pandusia jest gładziutka i okrąglutka:) 

Kiedyś próbowałem swych sił w strzyżeniu psów. Zacząłem od ludzkiej maszynki, z tym, że nowej. Nie ma szans. Kupiłem psią, ale nie za drogą. Po kilku psach, strzyżenie nią było karą dla mnie i dla psa:/ Dlatego ja się tego nie podejmę jeśli nie masz psiej maszynki, w dodatku ostrej na tyle by co 5 cm nie czyścić ostrzy:) Mogę ją umówić na strzyżenie. Jednak martwią mnie te noce poza budą bo jeszcze aż tak ciepłe nie są. No i czy aby jej odrośnie to futro do jesieni bo młoda nie jest więc może być różnie. Nie znam żadnych strzyżonych, starszych psów więc jeśli ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie to proszę.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Maciek777 napisał:

Kiedyś próbowałem swych sił w strzyżeniu psów. Zacząłem od ludzkiej maszynki, z tym, że nowej. Nie ma szans. Kupiłem psią, ale nie za drogą. Po kilku psach, strzyżenie nią było karą dla mnie i dla psa:/ Dlatego ja się tego nie podejmę jeśli nie masz psiej maszynki, w dodatku ostrej na tyle by co 5 cm nie czyścić ostrzy:) Mogę ją umówić na strzyżenie. Jednak martwią mnie te noce poza budą bo jeszcze aż tak ciepłe nie są. No i czy aby jej odrośnie to futro do jesieni bo młoda nie jest więc może być różnie. Nie znam żadnych strzyżonych, starszych psów więc jeśli ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie to proszę.

ja mam psią, nie znam się czy jest Ok! muszę poszukać i napiszę model tej maszynki, o ostrzach się nie wypowiem:) i niech Maciej zdecyduje, czy podejmie się! zawsze mogę wysłać! Jej futro wymaga super maszynki!!! a może ją opitolić u specjalisty:) 

Link to comment
Share on other sites

O 21.06.2016 o 10:19, danusiadanusia napisał:

ja mam psią, nie znam się czy jest Ok! muszę poszukać i napiszę model tej maszynki, o ostrzach się nie wypowiem:) i niech Maciej zdecyduje, czy podejmie się! zawsze mogę wysłać! Jej futro wymaga super maszynki!!! a może ją opitolić u specjalisty:) 

Sama znajomość modelu nic mi nie da. Napisałem o mojej by tylko przestrzec, że modele za ok 150 zł wystarczają na kilka psów:/ Ne wiem czy od razu nie zdecydować się na fryzjerkę bo jeśli ta maszynka się nie spisze to będziemy sobie ją tylko tak przesyłać, a na końcu  tak Kluska odwiedzi salon:) Jest jeden koło mnie. Za całkowicie sfilcowanego malamuta trzeba było zapłacić zaledwie 70 zł. Tyle, że to było 2 lata temu... Ale przed umówieniem wolałbym wiedzieć, że noce będą już ciepłe.

Dzwoniłem dzisiaj do weta. Kluska może już odstawić Furaginę, a niedługo też Nospę. Encorton co trzeci dzień. Pytałem o tę operację usunięcia guza i wet mówi, że on by tego nie ruszał. Ja też jestem tego zdania:(

O 22.06.2016 o 13:14, danusiadanusia napisał:

mam jakieś wpłaty na koncie, wieczorem naniosę:) , Maćku! spójrz proszę na ten bazarek, tam są obróżki 

jeśli coś będzie pasowało dla Klusi to albo kup w opcji KT, ja zapłacę, albo doradź, którą mam kupić:):)

Kilka jest fajnych:) Z tym, że one chyba są po dogach - moim skromnym zdaniem są zbyt szerokie, ale jeśli chcesz to oczywiście możesz jakąś kupić bo to w końcu Twoja Kluska:) Powtarzam się, ale byle nie skórzaną;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Maciek777 napisał:

Sama znajomość modelu nic mi nie da. Napisałem o mojej by tylko przestrzec, że modele za ok 150 zł wystarczają na kilka psów:/ Ne wiem czy od razu nie zdecydować się na fryzjerkę bo jeśli ta maszynka się nie spisze to będziemy sobie ją tylko tak przesyłać, a na końcu  tak Kluska odwiedzi salon:) Jest jeden koło mnie. Za całkowicie sfilcowanego malamuta trzeba było zapłacić zaledwie 70 zł. Tyle, że to było 2 lata temu... Ale przed umówieniem wolałbym wiedzieć, że noce będą już ciepłe.

Dzwoniłem dzisiaj do weta. Kluska może już odstawić Furaginę, a niedługo też Nospę. Encorton co trzeci dzień. Pytałem o tę operację usunięcia guza i wet mówi, że on by tego nie ruszał. Ja też jestem tego zdania:(

Kilka jest fajnych:) Z tym, że one chyba są po dogach - moim skromnym zdaniem są zbyt szerokie, ale jeśli chcesz to oczywiście możesz jakąś kupić bo to w końcu Twoja Kluska:) Powtarzam się, ale byle nie skórzaną;)

to którą proponujesz? to jeśli możesz zapytaj i umawiaj ją do salonu:) Maciek, a jak ona się zachowuje? ma apetyt?

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej iść do fryzjera. Myślę, że Klusi nie będzie zimno nawet jeżeli noce będą chłodniejsze. Ma przecież zwały tłuszczu na sobie. 

Zabezpieczona jest przed zimnem niczym foka. 

Kilka lat temu mój pies miał robione usg w grudniu. Weterynarz wygolił mu brzuch. Martwiłam się że bedzie mu zimno. Wet powiedział, że ma tyle tłuszczu że nic mu nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, bakusiowa napisał:

Najlepiej iść do fryzjera. Myślę, że Klusi nie będzie zimno nawet jeżeli noce będą chłodniejsze. Ma przecież zwały tłuszczu na sobie. 

Zabezpieczona jest przed zimnem niczym foka. 

Kilka lat temu mój pies miał robione usg w grudniu. Weterynarz wygolił mu brzuch. Martwiłam się że bedzie mu zimno. Wet powiedział, że ma tyle tłuszczu że nic mu nie będzie.

czyli śmiało możemy ją umawiać:) ja dołożę do SPA:)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, danusiadanusia napisał:

to którą proponujesz? to jeśli możesz zapytaj i umawiaj ją do salonu:) Maciek, a jak ona się zachowuje? ma apetyt?

No nie wiem:) Fajny jest nr 81, 85, 88, 93, 97 i 103. 

Jutro będę tamtędy przejeżdżał to muszę spisać nr telefonu.

Apetyt jak najbardziej dopisuje:) Zachowuje się normalnie jak na swój wiek. Lubi leżeć, zwłaszcza w kojcu, czasem pochodzi, powęszy...

18 godzin temu, bakusiowa napisał:

Najlepiej iść do fryzjera. Myślę, że Klusi nie będzie zimno nawet jeżeli noce będą chłodniejsze. Ma przecież zwały tłuszczu na sobie. 

Zabezpieczona jest przed zimnem niczym foka. 

Kilka lat temu mój pies miał robione usg w grudniu. Weterynarz wygolił mu brzuch. Martwiłam się że bedzie mu zimno. Wet powiedział, że ma tyle tłuszczu że nic mu nie będzie.

Zwały to mała przesada:) Ona waży 15 kg. Ma okrągłą klatkę piersiową, ale żebra ma wyczuwalne.

A to pies domowy czy kojcowy?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Maciek777 napisał:

No nie wiem:) Fajny jest nr 81, 85, 88, 93, 97 i 103. 

Jutro będę tamtędy przejeżdżał to muszę spisać nr telefonu.

Apetyt jak najbardziej dopisuje:) Zachowuje się normalnie jak na swój wiek. Lubi leżeć, zwłaszcza w kojcu, czasem pochodzi, powęszy...

Zwały to mała przesada:) Ona waży 15 kg. Ma okrągłą klatkę piersiową, ale żebra ma wyczuwalne.

A to pies domowy czy kojcowy?

to który numer kupić?

Link to comment
Share on other sites

bardzo przepraszam, jestem na wyjeździe, we wtorek wieczorem zajrzę :) może Maciek wstawi zdjęcia po SPA :):) Maciek napisz ile będzie kosztować ta przyjemność, to Ci wyślę:), obróżki z tego bazarku są kupione sztuk 2 , tylko nie pamiętam numerków:) zajrzyj na ten bazarek to zobaczysz, ponieważ zrobiłam inne zakupy, obróżki wyślę Ci osobiście, tylko będzie to później! od wczoraj nie mogłam napisać postu:( co się dzieje z tą dogomanią?:(:(
(

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, danusiadanusia napisał:

bardzo przepraszam, jestem na wyjeździe, we wtorek wieczorem zajrzę :) może Maciek wstawi zdjęcia po SPA :):)ile Maciek napisz będzie kosztować ta przyjemność, to Ci wyślę:), obróżki z tego bazarku są kupione sztuk 2 , tylko nie pamiętam numerków:) zajrzyj na ten bazarek to zobaczysz, ponieważ zrobiłam inne zakupy, obróżki wyślę Ci osobiście, tylko będzie to później! od wczoraj nie mogłam napisać postu:( co się dzieje z tą dogomanią?:(:(
(

Pisałam, że sponsoruję SPA

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, bakusiowa napisał:

Ile będzie kosztować ta przyjemność dla Kluseczki?

Nie wiem. Nie pytałem bo i tak by mi nie odpowiedziała nie widząc psa. Strzelam, że nie powinno przekroczyć 60-70 zł

5 godzin temu, danusiadanusia napisał:

bardzo przepraszam, jestem na wyjeździe, we wtorek wieczorem zajrzę :) może Maciek wstawi zdjęcia po SPA :):) Maciek napisz ile będzie kosztować ta przyjemność, to Ci wyślę:), obróżki z tego bazarku są kupione sztuk 2 , tylko nie pamiętam numerków:) zajrzyj na ten bazarek to zobaczysz, ponieważ zrobiłam inne zakupy, obróżki wyślę Ci osobiście, tylko będzie to później! od wczoraj nie mogłam napisać postu:( co się dzieje z tą dogomanią?:(:(
(

Pewnie jakaś zbłąkana fotka się tu znajdzie. 

Obroże się nie spieszą. Potwierdzę jak dojdą:) 2 sztuki czyli dla obu?

Faktycznie dogo wczoraj trochę szalało, ale krótko.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Maciek777 napisał:

Nie wiem. Nie pytałem bo i tak by mi nie odpowiedziała nie widząc psa. Strzelam, że nie powinno przekroczyć 60-70 zł

Pewnie jakaś zbłąkana fotka się tu znajdzie. 

Obroże się nie spieszą. Potwierdzę jak dojdą:) 2 sztuki czyli dla obu?

Faktycznie dogo wczoraj trochę szalało, ale krótko.

nie wiem co się dzieje:) tak obu dziewczynom kupiłam, nie wiem w jakim stanie jest Pandusi? Maciej może jeszcze coś Wam potrzeba? pisz proszę:) jakie smaczki lubią? 

Link to comment
Share on other sites

O 30.06.2016 o 20:20, danusiadanusia napisał:

nie wiem co się dzieje:) tak obu dziewczynom kupiłam, nie wiem w jakim stanie jest Pandusi? Maciej może jeszcze coś Wam potrzeba? pisz proszę:) jakie smaczki lubią? 

Obroża Pandy nie jest uszkodzona w żaden sposób. Jest w stanie używanym:)

Co nam potrzeba? Chyba nic. Może ewentualnie szampon. Zwłaszcza Klusce przez to futro. Kiedy ją kąpałem pierwszy raz to całą butelkę na nią jedyną zużyłem. Ne wiem ile teraz pójdzie bo w jednak jest już czystsza, ale futro ma. Ją trzeba kąpać co jakiś czas bo przez to posikiwanie, część jest wpijana przez futro:/

Smaczki lubią wszystkie:) Tyle, że Kluska nie może mieć nic mocno twardego.

Link to comment
Share on other sites

O 2.07.2016 o 20:36, bakusiowa napisał:

Czekam na wtorek aby zobaczyć Kluseczkę.

to czekamy obie:) ja mam utrudniony dostęp do internetu, ale we wtorek muszę zajrzeć na dogo:):) Maciej! kupię szampon i myśl co jeszcze póki paczka nie poszła:) jak dostanę obróżki napiszę na wątku:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...