Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

Klusiu Klunienko

cudna babuniu

 kokana cudna

wiem jakie wielkie ogromne Twoje cierpienie bylo

 z choroby wszytko z choroby

 los okrutny nie szczedzi nikogutko

 juz nie cierpisz teraz

 juz jeste za Mostkiem  Teczowem

 razem z moja skarbunia Pipunia

 juz razem bieguniacie sobie

 w tamtym swiatuniu

 jakze innym jakze spokojnym

 pelnym cudow

 kochana babuniu

  12 wrzesnia pobiegla sobie moja skarbunia najwieksza na ziemi calej kochana skarbunia w ten inny swiat

 a ja mialam czynic bazarusio niedlugo

 jak zakoncze kilka innych

skarbuniu juz jestes szczesliwa

 Macku  dziekuje dziekuje za opieke

dziekuje

pozdrawiam alpenki wszystkie Znalezione obrazy dla zapytania gify misie

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale wiadomość:(, strasznie przykre, zwłaszcza jak się cos złego dzieje tak szybko - moja sunia (w grudniu) w poniedziałek się dobrze czuła, w środę musieliśmy ja pożegnać - pękł jej guz i nie było ratunku. Myślę, że moze to sprawka guza u Kluski spowodowała to cierpienie i śmieć. 

Link to comment
Share on other sites

Panda w dalszym ciągu dobrze się czuje, jest zadowolona. Może jest regularnie odwiedzana przez swoją przyjaciółkę, kto wie...

Wracając do codzienności to już chyba pora bym umówił Pandę na zabieg usunięcia tych narośli z powiek?

No i muszę zrobić rozliczenie z tego nieszczęsnego piątku. Doszły też pieniądze z deklaracji dla suń.

Rozliczenie:

Kluska:

Stan z 22 września (rano) : -26,10 zł

22 września: +105 zł jako wpłata od Danusidanusi

23 września: -100 zł za wizytę u weta (eutanazja)

Stan na chwilę obecną: -21,10 zł

 

Pandi:

Stan z 22 września (rano) : +368,72 zł

22 września: +180 zł jako wpłata od Danusidanusi

Stan na chwilę obecną: +548,72 zł

20160923_131519.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Olena84 napisał:

Może Maciek weźmie z rozliczenia Pandy te 20zł i Klusia będzie na zero?

nie ma takiej potrzeby! wysłałam Maćkowi pieniądze z bazarku z FB, więc Maciej wyzeruje KLUSIĘ :(:( a resztę dopisze do Pandusi.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wpłacali deklaracje na Kluseczkę, dzięki Waszemu wsparciu malutka została zdiagnozowana :(:( choć myślę, że każdy liczył na lepsze zakończenie:(:( 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, danusiadanusia napisał:

nie ma takiej potrzeby! wysłałam Maćkowi pieniądze z bazarku z FB, więc Maciej wyzeruje KLUSIĘ :(:( a resztę dopisze do Pandusi.

Zaglądam na konto i faktycznie są przelane pieniądze.z bazarku - 366 zł. Dziękuję. Za raz rozliczę. W ten sposób ostatecznie już zamykam konto Kluski:(

I muszę zapytać. Co z wszystkimi rzeczami, które należały do Kluski? Typu karma, leki itp. Przechodzą na Pandę?

Dzisiaj zakropiłem Pandę. Zawsze tę buteleczkę dzieliłem suniom na pół. Teraz drugie pół mi zostało. Mam ją zakropić jeszcze za miesiąc czy koniec na ten rok? Wtedy za druga połówkę nie będę liczył bo zużyje dla swoich potrzeb.

Rozliczenie:

Kluska:

Stan z 27 września: -21,10 zł

28 września: +21,10 zł jako wpłata od Pandy z jej pieniędzy

Stan na chwilę obecną: 0 zł

 

Pandi:

Stan z 27 września: +548,72 zł

28 września: +366 zł jako wpłata od Danusidanusi

28 września: -21,10 zł za wyzerowanie konta Kluski

28 września: -8,72 za krople na pchły i kleszcze

Stan na chwilę obecną: +884,90 zł

DSC_7785.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Maciek777 napisał:

Zaglądam na konto i faktycznie są przelane pieniądze.z bazarku - 366 zł. Dziękuję. Za raz rozliczę. W ten sposób ostatecznie już zamykam konto Kluski:(

I muszę zapytać. Co z wszystkimi rzeczami, które należały do Kluski? Typu karma, leki itp. Przechodzą na Pandę?

Dzisiaj zakropiłem Pandę. Zawsze tę buteleczkę dzieliłem suniom na pół. Teraz drugie pół mi zostało. Mam ją zakropić jeszcze za miesiąc czy koniec na ten rok? Wtedy za druga połówkę nie będę liczył bo zużyje dla swoich potrzeb.

Rozliczenie:

Kluska:

Stan z 27 września: -21,10 zł

28 września: +21,10 zł jako wpłata od Pandy z jej pieniędzy

Stan na chwilę obecną: 0 zł

 

Pandi:

Stan z 27 września: +548,72 zł

28 września: +366 zł jako wpłata od Danusidanusi

28 września: -21,10 zł za wyzerowanie konta Kluski

28 września: -8,72 za krople na pchły i kleszcze

Stan na chwilę obecną: +884,90 zł

DSC_7785.JPG

myślę, śmiało możesz podzielić na wszystkie, z którymi mieszkała Klusia:( niech to będzie spadek po Niej :( a Pandusię zakrapiaj,

Link to comment
Share on other sites

O 28.09.2016 o 18:22, danusiadanusia napisał:

myślę, śmiało możesz podzielić na wszystkie, z którymi mieszkała Klusia:( niech to będzie spadek po Niej :( a Pandusię zakrapiaj,

Bardzo dziękuję w imieniu swoim, Alfreda i Baja. Chcę uszanować Twoją decyzję (w pewnym sensie ostatnią wolę Kluski), ale nie mam sumienia wobec Pandy więc proponuję kompromis - moje symbolicznie dostaną trochę karmy i nic więcej. Tylko tyle i aż tyle.

Panda bardzo lubi spacery. Gdy już nie ma Kluski to dołączyła do spacerów z moimi. Wcześniej tak nie było by Kluski samej nie zostawiać więc one dwie wychodziły pojedynczo na smyczy ze względu na to, że Kluska już za daleko nie mogła chodzić. Teraz Panda wyposażona w szelki i amortyzator zamieniła się w prawdziwego północniaka;) Wychodzimy 6 dni w tygodniu na ok godzinę, szybkim krokiem więc liczę, że i brzuch Panda zgubi:) Muszę przyznać, że nie spodziewałem się po niej takiej kondycji. Na filmie niewiele się dzieje, ale tak to wygląda:

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 28.09.2016 o 18:22, danusiadanusia napisał:

myślę, śmiało możesz podzielić na wszystkie, z którymi mieszkała Klusia:( niech to będzie spadek po Niej :( a Pandusię zakrapiaj,

Bardzo dziękuję w imieniu swoim, Alfreda i Baja. Chcę uszanować Twoją decyzję (w pewnym sensie ostatnią wolę Kluski), ale nie mam sumienia wobec Pandy więc proponuję kompromis - moje symbolicznie dostaną trochę karmy i nic więcej. Tylko tyle i aż tyle:)

Panda bardzo lubi spacery. Gdy już nie ma Kluski to dołączyła do spacerów z moimi. Wcześniej tak nie było by Kluski samej nie zostawiać więc one dwie wychodziły pojedynczo na smyczy ze względu na to, że Kluska już za daleko nie mogła chodzić. Teraz Panda wyposażona w szelki i amortyzator zamieniła się w prawdziwego północniaka;) Wychodzimy 6 dni w tygodniu na ok godzinę szybkim krokiem więc liczę, że i brzuch Panda zgubi:) Muszę przyznać, że nie spodziewałem się po niej takiej kondycji:) Na filmie niewiele się dzieje, ale tak to wygląda:

 

Link to comment
Share on other sites

O 2.10.2016 o 17:20, danusiadanusia napisał:

 Maciej! a czy brakuje Jej Klusi:( ?

Pewnie tak, ale jakoś nie daje po sobie tego poznać. Sam się dziwię bo one zawsze takie nierozłączne i Panda opiekowała się Kluską to myślałem, że Panda się nie pozbiera, a tu wygląda wszystko normalnie...

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe wpłaty, kochane dziewczyny wysłały deklaracje dla KLUSI:( 

03.10.br. 10,- zł. BJUTA

03.10.br. 10,- zł. ASIUNIAB

05.10.br. 30,- zł. SABINA02

muszę do Nich napisać, bo dawno nie były na wątku i chyba nawet nie wiedzą, że KLUSIA odeszła:(:(

dla Pandusi:

22.09.br. 20,- zł. Puck69  IX-X

27.09.br. 10,- zł. Paula_T

29.09.br. 50,- zł. MamaOleny IX

serdecznie dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro, że Kluski już nie ma z nami :(
Maćku, to była absolutnie konieczna decyzja. Zawsze się człowiek czuje z tym źle; czy aby nie za wcześnie / nie za późno.
Wiem jedno: nie można dopuścić, żeby stworzenia, za które odpowiadamy, cierpiały.
Kluska była staruszką, i tą drugą część życia miała dobrą, w spokoju i stabilizacji.
Dziękuję za Kluskę.
 

Link to comment
Share on other sites

 

O 5.10.2016 o 22:34, danusiadanusia napisał:

co się dzieje! nie mogę do dziewczyn wysłać wiadomości? kinga też nie może zmienić tytułu! co z tą dogomanią !!!

Tu już słów brakuje...

23 godzin temu, jotpeg napisał:

Bardzo mi przykro, że Kluski już nie ma z nami :(
Maćku, to była absolutnie konieczna decyzja. Zawsze się człowiek czuje z tym źle; czy aby nie za wcześnie / nie za późno.
Wiem jedno: nie można dopuścić, żeby stworzenia, za które odpowiadamy, cierpiały.
Kluska była staruszką, i tą drugą część życia miała dobrą, w spokoju i stabilizacji.
Dziękuję za Kluskę.

Dokładnie. Też tak myślę. Miałem przeczucie, że to już koniec gdy tylko przestała jeść. W tym wieku, z chorobami i tą wagą jeszcze odmawiać jedzenia?:( Z resztą miałem podobna sytuację z moim Aresikiem w grudniu. 

I ja dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

To dobrze, że Pandusia odnalazła się bez Kluseczki. Panda chyba nie jest bardzo stara? 

dokładnie nie pamiętam, muszę sprawdzić, ale na pewno ponad 10 lat ma:) czyli jest dojrzałą panienką do wzięcia! jak mogę się skontkować z dziewczynami, które wpłacają deklaracje na KLUSIĘ? może ktoś ma kontakt pliss!

Link to comment
Share on other sites

O 9.10.2016 o 16:52, danusiadanusia napisał:

co u Was?

Pada, pada i pada:( I tak od dobrego tygodnia. Spacerów więcej nie ma niż są. Ale poza pogodą to wszystko dobrze. Musze się postarać o jesienne fotki, ale nie w tej szarówie:/ 

Kilka dni temu zapytałem czy umawiać Pandę na ten zabieg powiek. Musiało gdzieś umknąć. To umawiać?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Maciek777 napisał:

Pada, pada i pada:( I tak od dobrego tygodnia. Spacerów więcej nie ma niż są. Ale poza pogodą to wszystko dobrze. Musze się postarać o jesienne fotki, ale nie w tej szarówie:/ 

Kilka dni temu zapytałem czy umawiać Pandę na ten zabieg powiek. Musiało gdzieś umknąć. To umawiać?

Koniecznie ją umawiaj !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...