Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

[quote name='danusiadanusia']Witaj Maćku:) myślę, że możemy zrobić próbę:):) skoro Ty podajesz! ile to kosztuje?[/QUOTE]
Normalnie cała butelka kosztuje ok 380 zł i wystarcza na bardzo długo. Ja wspominałem o dwumiesięcznej porcji na Dzień Dziecka - za darmo:)

Link to comment
Share on other sites

Maciek777 - spokojnie
Po 1) - darmowa kuracja? super - a darowanemu koniowi (nomen omen ) nie zagląda się w zęby,
Po 2) - mój wet też polecał mi jakiś specyfik dla koni, ale nie zapamiętałam nazwy, bo miał tylko 5 l. baniak, więc nie wchodził w rachubę.
Na razie dostałam na próbę 10 dniową darmową kurację tabletkową arthroflexem.
Maciek - podać Ci na pw adres ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Maciek777 - spokojnie
Po 1) - darmowa kuracja? super - a darowanemu koniowi (nomen omen ) nie zagląda się w zęby,
Po 2) - mój wet też polecał mi jakiś specyfik dla koni, ale nie zapamiętałam nazwy, bo miał tylko 5 l. baniak, więc nie wchodził w rachubę.
Na razie dostałam na próbę 10 dniową darmową kurację tabletkową arthroflexem.
Maciek - podać Ci na pw adres ?[/QUOTE]
Nie wiem co mogło być w tak wielkiej bańce:roll: Ta zwykła butelka (niecały litr) wystarczy 500 kg koniowi na dwa miesiące więc tam to dopiero było:D Chyba, że coś słabszego...
Jeśli chcesz to adres możesz wysłać, ale i tak czekam na oficjalny werdykt osób/osoby decyzyjnych/ej:)

[quote name='Cantadorra']A jaką dawkę [B]macie[/B] dla psa około 45 kg? Jeśli takiego macie??:)[/QUOTE]
I teraz nie wiem kogo tyczyło się to pytanie:roll:
Jeśli do mnie to ja daję sam bo pisałem o moich prywatnych psach:) Mój najcięższy waży 40 kg:p
Dawkowanie to 15 ml na 500 kg konia (na dobę), co daje 0,15 ml na 5 kg, czyli 1,35 ml na 45 kg. Na opakowaniu pisze, że ciężko pracującym koniom dawkę można podwoić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Nie wiem co mogło być w tak wielkiej bańce:roll: Ta zwykła butelka (niecały litr) wystarczy 500 kg koniowi na dwa miesiące więc tam to dopiero było:D Chyba, że coś słabszego...
Jeśli chcesz to adres możesz wysłać, ale i tak czekam na oficjalny werdykt osób/osoby decyzyjnych/ej:)


I teraz nie wiem kogo tyczyło się to pytanie:roll:
Jeśli do mnie to ja daję sam bo pisałem o moich prywatnych psach:) Mój najcięższy waży 40 kg:p
Dawkowanie to 15 ml na 500 kg konia (na dobę), co daje 0,15 ml na 5 kg, czyli 1,35 ml na 45 kg. Na opakowaniu pisze, że ciężko pracującym koniom dawkę można podwoić.[/QUOTE]
czyli może Kasia podaj adres Maćkowi:):) skoro chce zrobić prezent to oczywiście skorzystamy:):):) i bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

kochani bardzo proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%98-)-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%9-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']czyli może Kasia podaj adres Maćkowi:):) skoro chce zrobić prezent to oczywiście skorzystamy:):):) i bardzo dziękujemy:)[/QUOTE]
OK, to postaram się wysłać w tym tygodniu bo to jeszcze zależy od tego, że muszę coś znaleźć by to bezpiecznie przetrwało podróż:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']ludzie jak ludzie! ale co powiedziałby mój mąż:)):)[/QUOTE]
Lepiej nie pytać:evil_lol:

Tak więc nie wysłałem w piątek bo stwierdziłem, że nie wiadomo gdzie będzie się smażyła ta przesyłka przez cały weekend, ale mogę wysłać jutro jeśli tylko...dostanę adres:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']W sumie pytanie nie do mnie, ale...:p Ja swoim podaję Cortaflex Ha Solution...dla koni:p
[URL]http://new.cortaflex.pl/cortaflex-solution-946ml-zapas-p-15.html[/URL]
Głównie mój jeden pies ma problemy z kręgosłupem i muszę przyznać, że efekty było widać już po tygodniu - dwóch. W kolejnych tygodniach dystans jaki mógł przechodzić zwiększył się dwu-trzykrotnie, a przerwy na odpoczynek z kilku minut zmieniły się na kilkanaście sekund:)
Preparat ma bardzo dobrą opinię przy podawaniu koniom, a także psom, oczywiście w odpowiednio zmniejszonej dawce. Dla Klusi wychodziłoby to jakieś 0,4 ml dziennie.
Jeśli chcecie to mogę przesłać dawkę na dwumiesięczną kurację:) Z okazji Dnia Dziecka;) Co do faktu, że to preparat dla koni to oczywiście jeśli chcecie to skonsultujcie to ze swoim wetem bo odpowiedzialności na odległość nie biorę:roll: Swoim podaję bo wcześniej dużo o tym czytałem i rozmawiałem:)[/QUOTE]

ja też swoim podaję taki lek dla koni w płynie cortavet, mam wrażenie, że On ma większą dawkę substancji czynnej i podaję na moje psy 30-40 kg 0,7 ml

[url]http://animalia.pl/produkt,16075,558,equine-corta-vet-ha-solution-plyn-946ml.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ja też swoim podaję taki lek dla koni w płynie cortavet, mam wrażenie, że On ma większą dawkę substancji czynnej i podaję na moje psy 30-40 kg 0,7 ml

[URL]http://animalia.pl/produkt,16075,558,equine-corta-vet-ha-solution-plyn-946ml.html[/URL][/QUOTE]
Dawkowanie identyczne - 15 ml / 500 kg:) W ogóle i nazwa i butelka też bardzo podobne:roll:

Link to comment
Share on other sites

Paczka wysłana przed chwilą. Poszła priorytetem, ale nie wiem czy zdąży dzisiaj wyjść. Jest tam dawka na 2 miesiące + ciut więcej. Zakładając oczywiście dawkowanie 0,15 ml na 5 kg, czyli w przypadku Kluski, której ostatnia podana waga wynosiła 14 kg to wychodzi 0,4 ml. A do tego miała jeszcze schudnąć:evil_lol: Tylko nie za dużo by imię ciągle pasowało;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Paczka wysłana przed chwilą. Poszła priorytetem, ale nie wiem czy zdąży dzisiaj wyjść. Jest tam dawka na 2 miesiące + ciut więcej. Zakładając oczywiście dawkowanie 0,15 ml na 5 kg, czyli w przypadku Kluski, której ostatnia podana waga wynosiła 14 kg to wychodzi 0,4 ml. A do tego miała jeszcze schudnąć:evil_lol: Tylko nie za dużo by imię ciągle pasowało;)[/QUOTE]

no, to Klusiu czekaj cierpliwie na paczuszkę od wujka Maćka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Paczka wysłana przed chwilą. Poszła priorytetem, ale nie wiem czy zdąży dzisiaj wyjść. Jest tam dawka na 2 miesiące + ciut więcej. Zakładając oczywiście dawkowanie 0,15 ml na 5 kg, czyli w przypadku Kluski, której ostatnia podana waga wynosiła 14 kg to wychodzi 0,4 ml. A do tego miała jeszcze schudnąć:evil_lol: Tylko nie za dużo by imię ciągle pasowało;)[/QUOTE]
super!!!:):) bardzo dziękujemy:):) i wiesz chyba co Ci powiem......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...