Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

[quote name='Maciek777']A co mi tam...:roll: To ja wieczorem:D[/QUOTE]
a ja dzisiaj:) jestem pierwsza u dziewczyny!!! już zaliczyłam mycie okien, cmentarz- sprzątanie grobów sztuk 3:( i przyjechałam padnięta:( teraz odpoczynek!!! kładę się w domu, bo na dworze jest parówa!!! mąż gotuje obiad, wieczorem skoczę do ogrodu troszkę relaksu się przyda przed snem!!! pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Ja to w ogóle z robotą nie startuję w szranki w danusią. Ja dzisiaj wojuję z ogórkami. kinga_kinga zgłosiła się po leki. Pozdrawiamy w bardzo pogodną sobotę[/QUOTE]
Ja tez nie startuję;)
Ja dzisiaj przez większość dnia przy kompie i...wiatraku:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Ja tez nie startuję;)
Ja dzisiaj przez większość dnia przy kompie i...wiatraku:p[/QUOTE]
kochani:) rzeczywiście dzisiaj norma wykonana w 200 procentach:):) pomalowałam barierkę tarasową, ogródek zrobiony, chodniki wyzamiatane - mam dwie bramy i po obu stronach chodniki, liście zgrabione:):) dzisiaj pobiłam rekord brudu!!! takiej wody jeszcze nie widziałam :):):), ale komary mi tyłek zrąbały:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']ja miałam dziś wolne od sprzątanka bo rozcięłam paluchy:) nawet mi się klawiaturę nieswojo obsługuje.......:([/QUOTE]
współczuję:( ja też dzisiaj jestem jak zwłoka, nawet kawy nie mogę utrzymać! dzisiaj mam L4 i tylko leżę:) pozdrawiam w parny niedzielny poranek:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...